reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tez mogłabym mieszkac w ciepłym kraju. Nie znosze zimna, sniegu i brei posniegowej. Upały w lecie wcale mi nie przeszkadzały i czułam sie świetnie. Dlatego tęsknie za latem i wiosną taką juz zieloną.
Lisska fajny kraj i zawsze podobał mi się jezyk hiszpański. Chociaż napisałaś, że masz problem z kupnem buraków :-)
 
reklama
Aisa79 ja tak samo czulam sie swietnie w upaly, czekalam na nie...i dalej czekam chodz wiem ze juz nie wroca przynajmniej teraz... trzeba czekac rok.. ech.. chcialabym w ogole mieszkac w cieplym kraju caly czas...;-) nie cierpie zimna ani zimy.. jednynie lubie snieg ale to tylko w gorach zebym mogla pojezdzic na nartach he he :-) a jezykkkk super..... !! :-)
 
soniasoku, witaj, nie które dziewczyny tak mają że są w ciąży a w czasie terminu dostają @, plamienia, tylko beta Ci powie czy się udało czy nie. Trzymam kciuki.

Kasik36, to już 7 dni przerwy było i to jest plus, czas między nimi się wydłuża plamienia masz coraz mniejsze i bladsze, krwiaczek w końcu powie Tobie pa-pa, to są ostatnie podrygi skubańca.

gos1512, ja piję inofem z przepisu lekarza 2x1 saszetce dziennie, tak więc na pewno spokojnie możesz swojemu dr powiedzieć, o oleju także na pewno nie będzie miał nic przeciwko, w końcu to samo zdrowie.


WRZESIEŃ


30: kasik36 - wizyta u doktorka
30: Aisa79 - wizyta serduszkowa
30: Aliria - wysoka beta !!

PAŹDZIERNIK

01: Ladygodiva - podglądanie przed crio
01: Agulla84 - genetyk

02: Anulla28 - spotkanie z kropkiem
03: Olusia7982 - badania prenatalne
03: liskka - wizyta u prowadzącego gin.

03: Luize - wysoka beta !!
03: dorotav - wysoka beta !!
04: Jazzabell - usg genetyczne

05: Lilu19 - dwie grube krechy na teście !!
06: olga29 - wysoka beta !!
07: Ladygodiva - udany criotransfer
08: kasik36 - wizyta u genetyka
09: kikifish87 - wizyta
09: yplocka1 - wizyta

13: Juhasek87 - wizyta pęcherzykowa
21: inka26 - immunolog

23: gos1512 - podglądanie podczas antyków
Ladygodiva - criotransfer
dlugowlosa - criotransfer

Komóreczka - criotransfer

LISTOPAD

Migotka25 - criotransfer

andzia.m - stymulacja
mmm - wizyta przed stymulacją

Blake - criotransfer
Asia_77 - criotransfer AZ

inka26 - criotransfer
 
gos1512, na poprawę jakości komórek, dhea jest nie dostępny, a wg mojego dr inofem / inofolic jest najlepszy z dostępnych preparatów, do tego brałam koenzym Q10
 
gos1512, to tak jak mój, teraz ta stymulacja była właściwie bardziej prowadzana przeze mnie niż przez niego, czekałam tylko aż mi się zapyta kto tu jest lekarzem, ja czy on, gonal ja zaproponowałam, sterydy i zastrzyki p/zakrzepowe tak samo, dr dorzucił inofem, bo Q10 to biorę już od kilku miesięcy. Inofem i inofolic mają w składzie mało kwasy foliowego ale za to dużo myo-inozytolu i to on ma polepszyć nasze komóreczki, i nie mam pco.
 
reklama
Do góry