reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny rozmawialam z dziewczynami z watku ciaza blizniacza i one nie mialy robionego testu Pappa poniewaz jesli wyjdzie np zle to nie wiadomo u ktorego z blizniakow moze byc jakas wada.. a poza tym wynik moze byc zawyzony.. i moze byc zle zinterpretowany... dlatego sama nie wiem co mam robic... porozmawiam z moim lekarzem na wizycie....

Aisa typowe oznaki ciazy... chcialabym tak sobie móc pojesc jak ty... no moze za jakis czas... :tak:

Kasik przykro mi ... na pewno wszystko jest dobrze...:-)

Jo.M ciesze sie ze masz nowy plan dzialania i tego sie trzymaj !! ;-)

liskka tez bym chciala mieszkac tam, cieplo i pieknie.. moze kiedys sie to uda...:tak:a latwo przyszla tobie nauka tego jezyka? malo jem bo nie jestem wstanie, mdli mnie i odrzuca, jadlam ostatnio rosol oraz buleczke z drzemem i szyneczka ale tez sa klaczki i zle samopoczucie... pobolewa mnie brzuch wiec biore nospe i magnez.. no hemoglobina z 12 spadla mi do 9... czuje oslabienie.. ale po moich wymiotach i mdlosciach miala prawo tak jak inne parametry...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam dziewczyny
Napiszę w skrócie
W 2013r. miałam in vitro niestety nie udane trzy transfery.
W tym roku podeszłam z mężem do programu rządowego.
Podany jeden zarodek w trzecim dniu 18/09/2014 i w niedzielę 28/09/2014 pojawiła się krew czerwona z bólami brzucha jak na @.
dziś podobnie brzuch nie boli lecz krew jest.
Czy to oznacza definitywnie brak ciąży na badanie krwi idę jutro wynik w środę.

Dziękuję i pozdrawiam
 
dziewczyny czy moge magnez brac sobie na własna rekę czy lepiej skonsultowac to z lekarzem?

Spodnie mnie tez uciskają w brzuch i najcześciej w pracy siedzę z rozpiętym guzikiem. Szukam sobie legginsów z panelem ciażowym bo w domu beda najwygodniejsze. Spodni jeszcze nie będę kupowac.

Olusia, lisska ja sie chetnie z wami podziele moim apetytem :-)
 
Aisa podziel podziel... bo u mnie marnie..... :tak: tez mam w spodniach odpiety guzik.. juz mam spodnie szersze niz na poczatku... mialam pochowane spodnie jak bylam kiedys ciutek grubsza, potem schudlam duzo wiec mialam nowe spodnie i teraz nosze znow te stare co kiedys...chociaz tez mnie juz opinaja wiec tez rozpinam je... a odnosnie magnezu to chyba mozesz brac 3x1 maksymalnie...
 
Witam Was dziewczynki pi krotkiej przerwie :) nie jestem w stanie wszystkiego nadrobic na forum ale trzymam kciuki za te male kropki i te wieksze tez :)
Mam do Was pytanie...
Pije inofem i ten smaczny olej i napiszcie mi czy podczas stymulacji i pozniej po transferze tez mozna to pic? Nie wiem czy mam sie przyznac lekarzowi ze te specyfiki biore?
 
gos1512 ja tez pilam przed stymulacja i tramsferem oraz po transferze pilam inofem... olej mozesz pic jak najbardziej po transferze... odnosnie inofemu po pozytywnej becie chyba tez ale to sie upewnij....:tak:
 
Kusi mnie żeby gdzieś lecieć, nie byłam juz prawie rok przez te ciagle wizyty u lekarzy, badania, diagnozy...A teraz trosZke sie boje lecieć.
 
Ostatnia edycja:
reklama
liskka wiesz ja bym mogla miec caly rok upaly i chcialabym miec... to prawda ze upal meczy i pewnie tez bylyby dni ze mialabym dosc ale jednak wole to niz zima i minusowe temperatury... masakra jakas... moj organizm najlepiej sie czuje w cieplejszych temperaturach.. a w jakiej miejscowosci mieszkasz?:-) Barcelona piekna jest :tak:
 
Do góry