reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witam niedzielnie
icon_smile.gif
. U mnie dzisiaj 18dpt i samopoczucie super. Pogoda piękna, nastraja bardzo optymistycznie dlatego szykuję obiadek, i biorę M na jakiś spacerek
icon_smile.gif
.
Podpowiedzcie mi kochane, kiedy powinnam zrobić następną betkę? robiłam w 12,14 i16dpt. a 15 jadę na kontrolę do kliniki.
Pozdrawiam gorąco i życzę wszystkim udanej niedzieli
icon_cool.gif
Moim zadniem poczekaj z tydzien teraz, jak betka rosnie to nie ma sensu tak czesto powtarzac. Wiem, ze to uspokaja:-), ale robilas juz 3 razy wiec na pewno jest dobrze
 
reklama
dorocica
my lowimy dorsze.....:)

nie patrz czy estradiol dobry czy zly - wazne ze masz ladna ilosc pecherzykow i ze bierzesz juz ovitrelle. czekamy na ilosc komorek teraz. na rowerze to ty nie jezdzij - zle wplywa na ukrwienie narzodow rodnych
 
wera - tak , te bombelki to własnie pierwsze ruchy dziecka :))) ja tez na poczatku nie byłam pewna czy to to ale teraz juz sa wyraźniejsze i jestem pewna. Zobaczysz jak szybko zmieni się to na takie małe , wyrazne kopniaczki :) dosłownie kilka dni i nie bedziesz miała wątpliwości co tam sie rusza :))) Trzymam kciuki za dzidzię , jesli pragniesz dziewczynki to tego ci życzę - choć to pewnie wszystko jedno oby dzidzia była zdrowa. Wyszło by w sumie smiesznie bo ten sam dzien ciąży mamy , może obie będziemy miały dziewczynki no i kto wie....może w tym samym dniu urodzimy hahaha
mi-mi - nie, nie brałam encortonu , ciesze się , ze sobie radzisz , najwazniejsze to własnie pozytywne nastawienie :)))
dorocica - imienia jeszcze nie mamy bo wydaje mi sie , że jak wybierzemy coś to zapeszymy , ech...wiesz jak to jest , jak sie tyle czeka i walczy to człowiek boi sie cokolwiek planować. W sumie coś tam sobie myślę w głowie ale nic konkretnego - może podsuniecie jakies pomysły :) ?

Dziewczynki dziękuję wam za gratulację i życze wam wszystkim słodkich maluchów , wiem doskonale co przezywacie więc przesyłam wam ciążowe fluidki
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&:):):):):)
 
dodora

jutro już na 100 % powinnam poznać płeć (mam taką nadzieję) , a od wczoraj już czuję te bąbelki takie mocniejsze i do czasu do czasu jakby takie pykanie, nie wiem jak to określić , ale myślę że to dzidzia :-)
no fajnie by było gdybyśmy urodziły tego samego dnia, ja mam w ogóle termin na 20 sierpnia, ale zobaczymy jak to będzie :-)
odezwę się jeszcze
buziaki
 
myszka28
tak mi przykro, wiem co czujesz, ale nie wolno sie poddawac a cuda czasem sie zdarzaja... jestem z toba i mocno tule

dodora
a wczesniej jak podchodzilas do transferu to bralas encorton???? przepraszam ze tak cie mecze ale lapie sie wszystkiego co mozliwe :))))
 
Dziewczyny mnie sie znow nie udalo.....koniec tego wszystkiego....musze sie pogodzic ze nigdy nie bede mama:-(

a dlaczego masz nigdy nie zostac mama? tak postanowilas ze juz nie bedziesz podchodzic?
jednym ciaza przychodzi latwo, dla innych droga do macierzynstwa jest dluzsza - dluzsza nie znaczy gorsza. trzeba trwac w marzeniu a nie sie poddawac
 
Dziewczyny mnie sie znow nie udalo.....koniec tego wszystkiego....musze sie pogodzic ze nigdy nie bede mama:-(

Tak mi przykro. Nie załamuj się bo każdy ma swój czas. Niestety czasami trzeba poczekać.
Wiem jak jest Ci trudno, też to przechodziłam i pamiętam bardzo dobrze to straszne uczucie rozczarowania i bezsilności. A ile masz zarodków?

mimi ja biorę encorton. Ale raczej ze względu na poronienia. Chociaż wiem że wielu lekarzy zleca po transferach. Ja biorę teraz 20 różnych tabletek dziennie + zastrzyki. Tzw żelazny zestaw. Zobaczymy czy pomoże. Myślę że warto spróbować z encortonem jeśli wcześniej się nie udało...

dodora dzięki za wiruski, mi na pewno się przydadzą...

dorocia rozumiem, że Twoje zarodki będą 2 dniowe? Bardzo szybko ten transfer...

U mnie dziś 3 dpt i całe wieki przede mną. Dobrze, ze jutro już do pracy...

Czarny kot naprawdę miałaś tak szybko objawy???
 
Ostatnia edycja:
reklama
klara81
ja juz bylam na encortonie tylko ze nic mi nie pomodl i nie rozumiem tego czemu jednym go przepisuja a drugim nie, a mozesz mi wypisac mniej wiecej jakie leki bierzesz... ostatnio do criotransferu podchodzzilam na cyklu bezowulacyjnym ale wyczytalam ze wieksze szanse na owulce wiec teraz chce zeby mi ja wywolali zastrzykami i zobacze czy cos da czy nie... dla mnie stymulka to latwizna wytworzylam 30jajeczek wiec nie mialam z tym zadnych problemow gorzej z zagniezdzeniem :(((((((
 
Do góry