reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
dorotka łepek do góry...szczerze mówiąc to co piszesz , to jakby moja historia. Jak byłam w ciąży córką , to lekarka do 10tc nie widziała małej, tylko samo serduszko. W końcu zobaczyliśmy całą resztę . I tak jak Hemen zawsze była sporo mniejsza niż powinna . Wielka też się nie urodziła :) całe 2730g :tak: Teraz ma 12 lat , pyzule i za długi jęzorek :-D O rok wcześniej poszła do szkoły a i tak jest w piątce najlepszych uczniów w klasie :-)

Więc proszę nie wątpić ...
Buziaki dla Ciebie i głaskacz dla Hemenka :tak:
 
Ja juz jestem po badaniu....moje endo troche ruszyło i teraz ma 0,86mm. wstępnie chcieli zrobić mi transfer w poniedziałek, ale po głębszej analizie przeniesliśmy to na czwartek. ale tak dla pewności mam jeszcze w poniedziałek iść na usg. W poniedz. wieczorem mam wziąść 200 lutki, wtorek i środa 3x200 lutki i w środę wieczorem fragmin, a w czwartek rano jeszcze 200 lutki i 2 godz przed transferem relanium. Nadal mam brać wszystkie witaminy i encorton 10 mg. Wziełam też embroglue i przecieńcie otoczki. To mój ostatni raz więc chwytam sie wszystkiego.:sorry:
 
Quinnie, najważniejsze że endo rośnie, powolutku ale rośnie, do poniedziałku jeszcze urośnie, co dzień do poniedziałku wieczorkiem lampkę czerwonego winka do tego orzechy, na pewno będzie dobrze. Trzymam kciuki &&&&
 
dorotka, trzymaj sie i nie zalamuj sie! lekarze zawsze strasza. ja mialam ciazy nie donosic....

migotka widze ze masz transfer jeden dzien szybciej niz ja. mam nadzieje, ze bedziemy razem wirtualnie rodzic ;)
 
reklama
Do góry