reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Goga, gratulacje;-)
Jakie miałaś objawy po transferze?
Ja właśnie się kimnęłam 3 h;-)Czuję się jak nowonarodzona;-)
Kate, powiedz tym Panią w rejestracji,aby umówiły Cię na konsultację na sob, pon i wt, oczywiście jak chcesz na bieżąco być ze swoimi zarodkami:-)Bardzo mocno trzymam kciuki;-)
 
Olusia lekarzem nie jestem więc ciężko jest mi odpowiedzieć na to pytanie. Myślę że zbadanie poziomu homocysteiny rozjaśni trochę sytuację. Mój lekarz prowadzący stwierdził że to nie jest przyczyna moich niepowodzeń, a tą mutację ponoć ma 40% ludzi tylko o niej nie wie bo rzadko kto się bada jak nie ma takiej potrzeby. Mam koleżankę po niudanej 1 procedurze, jej wszystkie zarodki obumarły i gdy powiedziałam jej o tej promocji na badania w Invikcie to stwierdziła że nie widzi sensu się "aż tak" badać. Jak widać każdy inaczej do tego podchodzi...
 
Jestem już po badaniach. Beta urosła 930 ale w macicy nic nie widać. Na usg wszystko niby w normie tylko coś lekarzowi nie podoba się przy lewym jajniku :-( ale powiedział ze to może być cień jelita :-(dlatego teraz leze w łóżku szpitalnym zostałam na obserwacje. Czy przy takiej becie powinno się coś dziać w macicy? Może być już coś widać czy dopiero jak minie 1000. Miałam właśnie badanie na oddziale i lekarz nie jest pewny ciąży pozamaciczna bo praktycznie żadnych objawow nie mam, prócz krwawien :-( a usg nie pokazało nic co mogło by potwierdzić najgorsze. Jutro mam mieć bete zrobioną o 6 rano i chyba usg . Ogólnie jestem przybita i zalamana :-(
 
Bunieczek
Nie załamuj się ją jak byłam w 5 tyg to nikt nie widział drugiego pęcherzyka a on był. Moja znajoma tez tak miała była w ciąży a lekarz nie widział pęcherzyka. Wszystko zależy od sprzętu. Beta przerosła wiec musi być dobrze!!!
 
Bunieczek - lekarze mówią, że widac coś od bety 1000, więc nie trać nadziei, to wszystko zależy od wielkości kropka, od sprzętu itd. Pewnie jesteś przybita nawet tylko tym, że leżysz w szpitalu, ale dopóki jest nadzieja, to jej nie trać kochana!
 
hej dziewczyny :)
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.
Kate nie martw się na pewno będziesz miała niejednego blastusia :) a jeszcze przy takich pomocach które bierzesz na pewno zakończy się ciąża :)
Bunieczek wierze,że jeszcze wszystko bedzie dobrze i odnajdą kropeczke tam gdzie ma być :)trzymaj się :*
goga gratuluje ! myśle,że wszysto idzie w dobrym kierunku :) szybka jesteś z ta betą hehe :)
 
reklama
Do góry