reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja z lekami poczekam do poniedzialku ale na cud nie licze a Tobie bym radzila poczeksc do 10dc, zrobic bete i wtedy zadecydujesz. Jak bedzie tez taka sama to odstaw leki :( a ilu dniowy zarodek mialas podany?
 
Witajcie dziewczyny.
Jestem po rozmowie z moja pania doktor i kazala odczekac 3 cykle i w tym 3 zaczac brac leki i pokazac sie u niej i starujemy po zarodeczek wiec musze czekac cierpliwie: -)
 
Hej dziewczynki:-)
Mmonika, a nie za wcześnie zrobiłaś betę?
Ja mam dziś 6 dpt, i zamierzam testować, czyt. zrobić betę w czwartek 10 dpt. Samopoczucie mam jak na okres, lekkie bóle podbrzusza, nóg i krzyża.
Gos, czyli jeszcze raz podchodzicie do in vitro?A jak się nie uda to inseminacja nasieniem dawcy?Myślałam o adopcji zarodka sama wcześniej, mój mąż nie zgodziłby się na nasienie dawcy. Tylko też, okres oczekiwania na zarodek to ok. pół roku w Invimedzie, a w Inviccie do 2 lat;-)Dowiadywałam się. Dzisiaj jest nowy dzień, nowe nadzieje, trzymam za Was kciuki.
 
Hej dziewczynki,

Miłej niedzieli życzę.

Calineczko, śniłaś mi się dzisiaj, że byłaś moją sąsiadką, ale wiesz co, miałaś brzuszek :-) mam nadzieję, że to sen proroczy :-)
Pamiętaj, że objawy z początku ciąży są niemal identyczne jak na @
 
Pewnie dość wcześnie zrobiłam test. ale, z uwagi na fakt że to 6 dniowy zarodek, wydaje mi się, że gdyby miał się zagnieździć to już by się to stało. i wczorajsza beta by cokolwiek pokazała.

a wynik 0,1 raczej nie daje nadziei
 
Mmonika zrob jeszcze tak jak Ci mowilam w 10 dniu dla pewnosci :)
Calineczkaa tak w programie rzadowym zostala nam jeszcze jedna proba i ja wykorzystam a pozniej bedziemy probowac z dawca ale i inseminacje :)
Juz nie moge sie doczekac wizyty bo nie wiem czy Wam wspominalam ale chodze do psychiatry. Zapisalam sie po pierwszym in vitro i naprawde pomaga :)
 
reklama
mmonika powtórz bete w 10dpt, bo różnie może być..:-)może dopiero teraz zaczęło się produkować bhcg:-p

gos1512 oby się udało następnym razem, ale życie potrafi zaskoczyć wiec może cud się zdarzy i w poniedziałek będzie co transferować:-p

aisa79 musisz wymyśleć jakieś uniwersalne imię bo jak się pomylimy?? np. Kamil a jak dziewczynka to Kamila:-Dzarcik oczywiście:-) tak się boje tego jutra:-( i tego telefonu...i tez nie wiem co z lekami bo na sztucznym cyklu idziemy, wiec mysle ze 28dc będzie trzeba je brac...może w mniejszych dawkach:-(
 
Do góry