reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Trzymaj, trzymaj Sykatynka jak najdłużej:-)
Ja i tak jestem krzaczorach i w d... ze staraniami. Im dłużej to trwa ta niewiadoma to bardziej trace nadzieje na powodzenie. Może kto inny skorzysta z kalendarzem bo ja to już wątpie że nawet kalendarz mi pomoże:-(
 
Hej dziewczyny. Mam do odsprzedania dwa opakowania cetrotide 0.25 mg za 100 zl. Data waznosci 12.2015 i clexane 0.2 ml 12 szt data waznosci 01.2016 calosc za 60 zl plus koszt wysylki, moze ktoras z was potrzebuje a nie ma refundacji lekow.
Sykatynka- serducho bedzie na bank ;)
Pozdrawiam serdecznie :)
 
Wygląda na to że nadal jestem uziemiona na milion lat świetlnych. Te forum opustoszeje zanim bede mogła wrócić po moje zarodki...
Jestem po wizycie u immunologa. Dostaliśmy kolejne badania do zrobienia. Na oko 1500 zł będzie nie moje...
Na wyniki czeka się ok 6 tyg od pobrania. A ewentualne leczenie zanim bede mogła działać 12 tyg. Prędzej się rządówka skończy zanim ja sie z tym uporam. O kasie na leczenie nie wspomne bo przy zarobkach naszych stać nas nie będzie. Przekopałam forum, to niestety wiem że jeśli ewentualnie coś wyjdzie to kosztowny szpas. A efekty różne. Nie do końca to udokumentowane że to działa. Choć niby wielu parom pomogło...
Ja to kurcze jestem meeeeeeeeeega do d...:-(
Chciałam podchodzić do crio a tu lipa. Tzn niby moge ale bezsensu mówi immunolog.
 
czesc kochane :)!!!!
do mnie wreszcie przyszła @@@... moj plan wyglada tak iz 17 mam histeroskopie z scratching endometrium..w piatek robie badania...a w srode 10.06 mam wizyte u anestzjologa z wynikami...i moje pytanie wiecie moze czy ta wizyta jest w refundacji???czy ja za nią płace????
 
uffff .....................:):tak:
a jeszcze jedno pytanko skoro histeroskopie i scratching ma sie cykl przed crio to dopiero w lipcu po nastepnym @@@ bede miala crio nie teraz tak?:)
 
reklama
Do góry