reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

najki to napewno teraz dostalas silacza juz trzymam kciuki:-)
Bety72 pociesze Cie ja w aptece zostawilam 5 tys w srode myslalam ze zawalu dostane:-) jeden zastrzyk byl taki drogi Elonva mam nadzieje ze to cudo podziala w polaczeniu z menopurem; )
zanetanna
nie taki diabeł straszny jak masz cel:-) wszystkie to przechodzimy ja juz niedlugo 3 punkcje tez mam endometrioze zobaczymy co teraaz bedzie bo zmienilam klinike
 
Ostatnia edycja:
reklama
zanetanna skoro zaszłaś naturalnie w ciąże to nasienie nie może być az tak złe.. 4% zależy jeszcze jakim ruchem i ile ich jest w ml. Przy asthenospermii wystarczy inseminacja. Co do reszty endometrioza IIIst. brzmi strasznie ale to zalezy gdzie sa ogniska. Tak samo PCOS to nie wyrocznia:-p Czasem takie skomplikowane przypadki zaskakujsa przy pierszej procedurze, a takie banalnie proste nie. In vitro to tez diagnostyka, tak naprawdę podczas procedury okaże się czy jesteście easy przypadkiem, czy tym bardzo skomplikowanym. Skoro na clo była owulacja, to komóreczki tez będą, tylko zapładniać będą 15. A przy naturalnych staraniach nie zawsze uda się żołnierzom zapłodnić całe 3 wysymulowane komórki. O ile tyle jest komórek w pęcherzykach, bo czasem pęcherzyki są puste, albo komórki zdegenrowane. A tutaj będzie minimum 6 dobrych komóreczek :-p czyli 6x większe szanse na ciaze:-)
 
Bety72[/B] pociesze Cie ja w aptece zostawilam 5 tys w srode myslalam ze zawalu dostane:-) jeden zastrzyk byl taki drogi Elonva mam nadzieje ze to cudo podziala w polaczeniu z menopurem; )

O matko :szok: Ja mam leki na razie do czwartku a do 19.09 jeszcze trochę czasu jest. ICSI ze zniżką 20% zapłaciłam 5700 + leki 1300+300 = 7300 nie liczę już paliwa (100 zł jeden wyjazd) ale dam wszystkie pieniądze żeby zawalczyć :tak:
 
inga po a ty jeszcze oprócz tego zastrzyku dostajesz menopur? czy jak tam Ci rozpisali? Bo ten lek jest używany przy krótkim protokole i jest o przedłużonym działaniu do nawet kilku dni;-)
 
najki, &&& ! Super :) to teraz luzik :):p (haha) a kiedy na betę? i jakiego miałaś zarodeczka?

Relanium jest super;p zazdroszczę Ci go teraz ;p hehe ;p ja wzięłam jak się nie udało to też lepiej mi się zrobiło, ale nie chcę się przyzwyczajać, bo cholerstwo potrafi uzależnić.;p

zaneta,
ja mam 24 lata imój M też. Ja jestem taką panikarą, ale powiem Ci, że dla mnie ivf to oprócz stresu, że się nie uda to nic takiego :) a jak fajnie się budzi po tej punkcji, jak błogo się jeszcze na chwilę przysypia ;) naprawdę, nic strasznego :) 3mam kciuczki :)

Aha i chyba podobnie będziemy miały transfer :) jak wszystko pójdzie ok :)
 
tak kate p7 procz tego leku dostalam jeszcze menopur 250 , lekarz mowil ze on dziala przez pare dni ale mamy przycisnac mocno jajniki na produkcje jajeczek takze licze ze juz za wiele nie dokupie, no i mam Cetrotide ;) zobaczymy jak to cudo na mnie podziala :-)
Bety72 ja naszczesnie mam zabieg refundowany:-)
 
Dziewczyny.. relanium mi nie przepisali a chyba teraz by mi sie przydało, żeby zapomnieć... wczoraj zadzwonili z kliniki - z trzech komórek nie powstał żaden zarodek.. ani jeden... jestem załamana, wszystkiego mi się odechciało poza płaczem jeszcze:no:
 
zanetanna skoro zaszłaś naturalnie w ciąże to nasienie nie może być az tak złe.. 4% zależy jeszcze jakim ruchem i ile ich jest w ml. Przy asthenospermii wystarczy inseminacja. Co do reszty endometrioza IIIst. brzmi strasznie ale to zalezy gdzie sa ogniska. Tak samo PCOS to nie wyrocznia:-p Czasem takie skomplikowane przypadki zaskakujsa przy pierszej procedurze, a takie banalnie proste nie. In vitro to tez diagnostyka, tak naprawdę podczas procedury okaże się czy jesteście easy przypadkiem, czy tym bardzo skomplikowanym. Skoro na clo była owulacja, to komóreczki tez będą, tylko zapładniać będą 15. A przy naturalnych staraniach nie zawsze uda się żołnierzom zapłodnić całe 3 wysymulowane komórki. O ile tyle jest komórek w pęcherzykach, bo czasem pęcherzyki są puste, albo komórki zdegenrowane. A tutaj będzie minimum 6 dobrych komóreczek :-p czyli 6x większe szanse na ciaze:-)

Bardzo Ci dziękuje za te słowa ! Naprawde wiele dla mnie znaczą , nie znam nikogo z kim mogłabym o tym porozmawiać :( teraz mam Was [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Musze skraść troche waszego pozytywnego myślenia [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
 
reklama
Do góry