Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Czesc dziewczyny.U mnie dzień zaczął się okropnie. Rano na papieprze krew.byłam w szpitalu i na badaniu czysto.usg mi nie robili. W środę wizyta w klinice . Strasznie się boje
Lepiej już nigdzie nie jedź tylko leż. Ja też jeździłam na IP ale za każdym razem było badanie i usg ale nie wiadomo skąd to plamienie i kazali leżeć to lezalam. Brałam luteina i duphaston i przez dwa tygodnie robiłam zastrzyki z prolutexu a teraz co 3 dzień mąż mi robi zastrzyk z agolutinu
Nikaa, tak, jak pisze Kachna, leż cały czas, ogranicz wstawanie do minimum. jesli ejdnak pojawi się krwawienie, jedź do innego szpitala. powinni Ci zrobić usg!