reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mmmm na kiedy masz termin transferu? Do mnie na drugi dzień dzwonił embriolog z inf jak sprawy stoją. A tobie co powiedzieli masz czekać na tel?
 
reklama
mmm, u mnie w klinice jest tak, że jak nie ma telefonu to wszystko jest ok, gdyby było tak, że żaden zarodek nie przetrwałby to byłby telefon. Oby nigdy się tak nie zdarzyło żadnej z nas.

alternatywa, ja aspifox (odpowiednik acardu) zaczęłam brać tydzień przed transferem, teraz na czas @ nie biorę.
 
GizaS - super, że jesteś już po. Ja miałam robioną histeroskopię w ramiach zleceniach ( bez płacenia) w szpitalu. A odnośnie długiego protokołu to właśnie różni się tym, że bierzesz antyki właśnie i niczym więcej.

mmm... - kochana jakby coś było nie tak na pewno daliby ci znać.Ale nie ma opcji, żebyś nie miała zarodków, bo pamiętam, że miałaś sporo komórek.

alternatywa - tak jak mmm... mówi, acard bierze się po punkcji, nie wcześniej.

oj mam nadzieję. Tylko ja w rządówce jestem i zapładniają tylko 6 :(

Mmmm na kiedy masz termin transferu? Do mnie na drugi dzień dzwonił embriolog z inf jak sprawy stoją. A tobie co powiedzieli masz czekać na tel?

powiedzieli, że będą dzwonić w sobotę i ustalą datę transferu, jeśli będzie ok, to stawiam na poniedziałek, to będzie 5 dzień po punkcji

mmm, u mnie w klinice jest tak, że jak nie ma telefonu to wszystko jest ok, gdyby było tak, że żaden zarodek nie przetrwałby to byłby telefon. Oby nigdy się tak nie zdarzyło żadnej z nas.

alternatywa, ja aspifox (odpowiednik acardu) zaczęłam brać tydzień przed transferem, teraz na czas @ nie biorę.

oj mam nadzieję, że u mnie jest tak samo
 
Ostatnia edycja:
mmm... - no to będziesz miała 6 ładnych zarodków:-):tak:. A co robisz z resztą komóreczek? O ile to nie tajemnica oczywiście

myśleliśmy o tym, żeby oddać, ale u mnie w klinice nie można :( zapładniać i mrozić nie będziemy bo i tak w programie nie moglibyśmy z nich skorzystać, a prywatnie nie będziemy podchodzić. Więc została jedna opcja :(
 
reklama
Mmm to napewno wszystko ok. Do mnie też mają jutro dzwonić ja myślałam że jak punkcje miałam w środę to jak hoduja do blastocysty to transfer mi wypadnie w pn a tu rzeczywiście wychodzi że od rana w środę to piąty dzień jest w niedziele. Jak dziewczyny myslicie? A jeśli chodzi o program rządowy to naprawdę chore że zasłaniają tylko sześć przecież jak się okaże że żadna komórka nie przetrwała to trzeba od nowa robić całą stymulację. Ja bym dała takiemu ministrowi który to wymyślił się postymulowac a potem czekać jak na wyrok to by się obudził! Ludzie którzy nie mają pojęcia z jak wielkim stresem to się wiąże nie mówiąc już o obciążeniu organizmu nie powinni się na ten temat wypowiadać a już na pewno nie tworzyć ustawy!!!!!!! Mmm czymam kciuki za komoreczki ;)
 
Do góry