reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny do ilu dni po punkcji bolal was brzucj. Bo mnie ciągle boli najgorzej jak wstaje lub siedze. Zaczynam sie martwic czy wszystko ok.
 
Alternatywa mi kazali brac acard 2xdziennie od 2dc zarowno w trakcie stymulacji jak i w cyklu transferowym. Niestety nic nie mowili zeby przed punkcja zrobic przerwe ale wyczytalam ze trzeba i 3dni przed punkcja przestalam brac.

Kinga ja tam wierze w Twoje zarodeczki bedzie dobrze, dzisiaj kolezanka zrobila bete i 6dpt dwoch 3dniowych zarodkow juz miala bete 6.88 i nawet jej sikacz wyszedl:-) Ale sie ciesze wiec u Ciebie tez bedzie dobrze...

Ja oczywiscie tez zrobilam sikacza 10tke i dupa zreszta juz jestem pogodzona, jutrzejsza beta to tylko dla kliniki bo wiadomo... Mam nadzieje ze w klinice nie beda robic problemow i pozwola mi zaraz podchodzic do nastepnej stymulacji...

A co do info w sprawie zarodkow ja mialam dobrze bo kazali mi dzwonic prawie codziennie i sie dowiadywac jak to z nimi jest wiec bylam na bierzaco... :-)

Majka mnie po punkcji w ogole brzuch nie bolal, na nastepny dzien mylam juz okna w domu:-)
 
Minni27 a mi wlasnie kazali brac lutke przed transferem i punkcja...

alternatywa ja bralam acard jedna dziennie

Kinga_1 a co w przypadku jesli ktos bierze aspiryn cardio bo mial wczesniej robione badania na p/c antyfosfolipidowe i wyszly pierw podwyzszone ale na granicach normy a potem spadly ponizej 2... i lekarz gin kazal je dalej brac? to w tej sytuacji bierze sie przed i po ? ja tez mialam duzy brzuch po lekach...

Alternatywa ja bralam caly czas spiryn cardio i przed i podczas punkcji
 
Dziewczyny ja bralam podobnie ten acard 2x1 tabletce od poczatku cyklu w ktorym mialam miec criotransfer tyle ze na dwa dni przed punkcja nie bralam a pozniej znowu. A wie moza ktoras kiedy mozna lub powinno sie go odstawic w przypadku ciazy??
 
Madzia76 miałam dzwonić dziś rano bo wieczorem byłam już taka obolala a di tego brzuch jak w 3 mc ciąży ;) ale teraz już dobrze się czujr ból prawie ustąpił, nie man gorączki i spadło mi 2 kg które nabylam podczas stymulacji ;) więc nue zatrzymuje wody w organizmie. Tak więc nie będę robić paniki. Narazie czekam na telefon z klikni jak moje komórki i kiedy ewentualny transfer.
 
reklama
majka201 a ja czuję taki delikatny ucisk w brzuchu, do wczoraj miałam delikatnie zabarwiony śluz.

KURCZE CZEMU Z TEJ KLINIKI JESZCZE NIE DZWONIĄ?! Majka widzę, że obie czekamy
 
Do góry