reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A ja pojechalam obejzec zarodki. Transfer odroczony bo jajniki 10cm i plyn w brzuchu. Ciekawe bo w poniedzialek byly 4cm a ja nie wzielam ani jednej nospy czy paracetamolu, czułam sie w miare ok.

Zarodki wszystkie zamroza w sobote w 5dobie. A na ta chwile zarodkow jest.. 13 ....
Podobno ladnych 8 blastomerowych przynajmniej z mala albo nie widoczna wcale fragmentacja. W szoku jestem, spodziewalam sie polowy na ten moment
No to piękne wiadomości. Teraz dochodź szybko do siebie i zabieraj swoje Maleństwa do domu:-)
 
reklama
Dziewczyny, bylam u lekarza. Na usg juz duzo nie zostalo ale cos jeszcze jest a wiec dzisiaj biore tabletki na oczyszczenie!!! Prosze o wsparcie abym to jakos przezyla[emoji51]

Oprocz tego obliczylismy ze mialam juz 6 ciazy, jedna to moj ukochany skarb, reszta to poronienia albo biochemiczne. Dzieki temu kwalifikuje sie na testy szczegolowe i zaczniemy dzialac z nastepnym cyklem. Na szczescie wszystko bedzie pokryte z ubezpieczenia, bede Was informowac a poki co mam nadzieje ze przezyje dzisiaj i jutro.
Jak dobrze pojde to wroce do walki na wiosne [emoji848]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Asia wierzę że Ci się uda!!! Jesteś silna kobieta:) zbieraj siły i zaczynaj walczyć na wiosnę!!!!
 
Dziewczyny, bylam u lekarza. Na usg juz duzo nie zostalo ale cos jeszcze jest a wiec dzisiaj biore tabletki na oczyszczenie!!! Prosze o wsparcie abym to jakos przezyla[emoji51]

Oprocz tego obliczylismy ze mialam juz 6 ciazy, jedna to moj ukochany skarb, reszta to poronienia albo biochemiczne. Dzieki temu kwalifikuje sie na testy szczegolowe i zaczniemy dzialac z nastepnym cyklem. Na szczescie wszystko bedzie pokryte z ubezpieczenia, bede Was informowac a poki co mam nadzieje ze przezyje dzisiaj i jutro.
Jak dobrze pojde to wroce do walki na wiosne [emoji848]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Czyli jednak bedziesz jeszcze walczyc, super!! :)
 
Dziewczyny - mam pytanie. Czy kojarzycie jaki miałyście progesteron przed punkcją? Mój wynik z wczoraj to 0,72. Jutro punkcja a ja wciąż mam małe plamienia i cały czas się obawiam że coś tu jest nie tak....
Przed punkcją powinien byc jak najmniejszy, jesli byloby powyzej 1,5 to transfer by odwolali, wiec poki co, wszystko dobrze, tylko to plamienie w sumie nie wiadomo skad...
 
reklama
Do góry