reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Oj, to cie podziwiam. Ze mną przez pierwsze 3 tygodnie był mąż, teraz jest mama a i tak wykapalam się dzisiaj dopiero o 14, bo Maja ma problemy brzuszkowe i wtedy tylko mama może ją masować, nosić, usypiac. Więc ja jestem od opieki nad dzieckiem a oni nade mną :-D
Pozazdrościć mój mąż ma własną firmę więc nawet tacierzynski nas ominął... No bo jak nie pracuje to nie zarabia... wziął mniej zleceń ale wiadomo nie miesiąc wolnego. A na brzuszek coś bierzecie? Polecam kładzenie na brzuszku bardzo pomaga i noszenie na jednym ręku na brzuszku na przedramieniu
 
reklama
Dziewczyny czy myślicie że po transferze można uprawiać nordic walking? Staram się oszczędzać ale czuję że on tego leżenia sztywnieje :(
Ja w polowie ciazy poszlam na marsz z kijkami i skonczylo mi sie to skrocona szyjka ponizej 2cm, nakaz lezenia, wstawanie tylko do lazienki. Ale nie wiem czy mozna porownywac nasze sytuacje, bo u mnie to bylo na dalszym etapie niz u Ciebie
 
Dziewczyny poradzcie prosze czy wiecie cos na temat testu ERA ? Moj lekarz chce abym przed kolejny crio go zrobic.. Mowi ze na sztucznym cyklu mam test zrobic.. Czy ktoras z Was robila ten test?
Znalazlam np na stronie invimedu albo gynecentrum, Invicta rowniez to wykonuje, chyba stal sie popularny dosc niedawno, 6 I 5 lat temu zadem lekarz tego nie zlecal..
 
Dziewczyny może Wy się orientujecie, mój mąż jest po operacji i zaczął brać antybiotyk. W poniedziałek albo środę będziemy mieli punkcje i zaczęłam się martwić czy to wszystko nie zaszkodzi jego nasieniu.
 
Opinie sa podzielone. Ile masz za soba transferow??
Test jest drogi. Daje znac czy w danym dniu sztucznego cyklu endometrium jest receptywne.
Ja mam 5 transferow za soba i lekarz mowi ze on odchodzi od robienia tego testu a znowuz w klinice @annemarie to norma.
 
Dziewczyny może Wy się orientujecie, mój mąż jest po operacji i zaczął brać antybiotyk. W poniedziałek albo środę będziemy mieli punkcje i zaczęłam się martwić czy to wszystko nie zaszkodzi jego nasieniu.
Z tego co pamiętam to teraz pojawia się nasienie które powstawało "w środku" około 3 miesięcy temu. Więc moim zdaniem źle nie powinno być. Choć specjalistą nie jestem.
A jakiś mrożonych plemników nie macie? Na w razie coś?
 
reklama
Z tego co pamiętam to teraz pojawia się nasienie które powstawało "w środku" około 3 miesięcy temu. Więc moim zdaniem źle nie powinno być. Choć specjalistą nie jestem.
A jakiś mrożonych plemników nie macie? Na w razie coś?
No właśnie niestety nie. Pierwsza stymulacje robiliśmy we wrześniu i uzyskaliśmy 4 zarodki. Żaden transfer się nie udał więc zaczynamy od nowa. Nasienie nie jest może idealne, ale coś tam się udało nam wybrać, teraz nas zaskoczyła ta operacja.
 
Do góry