reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Justyska13 - to forum widziało już niejedno, więc masz jeszcze szanse! Moje przeczucie mówi, że któryś zarodek z tej stymulacji będzie TYM zarodkiem, który da ci upragnioną ciążę.

@anielka0612 - miałam podobnie jak ty podczas punkcji, też dostałam ketonal i pyralgine plus zalecenie, żeby w domu wziąć paracetamol lub ibuprofen w razie bólu. Dzisiejszy dzień spisz na straty, dzisiaj tylko łóżko i wypoczywaj, jutro powinno być dużo lepiej. ✊✊✊ za ładne zarodki!

@martuska09 - gratuluję pięknej bety i mocne kciuki, żeby ten cud mieszkał u ciebie w brzuszku przez 40 tygodni!
 
Tez mialam taka nadzieje jak kazdy. Nie wiem kochana moze jest leniwy ale jalps juz nie sadze by ruszylo to. Chyba ze znacie takie przypadki faktycznie. Ryczec mi się chce, chodziaz nie nastawialam sie tak bardzo na pozytyw.
Wiem że to trudne ale potraktuj sobotę jako formalność bo z pewnością lepiej to zniesiesz może akurat okaże się że rośnie fasolka jeśli ma być to jest ty już nie masz na to wpływu niestety in vitro to cholerna ruletka :oo2:
 
Cześć, jakiś czas temu byłam tu z Wami, a potem... ehh. Życie. Mam pytanie do mam, które miały cc. Kiedy najwcześniej lekarz może się podjąć kolejnego transferu? Wiem, że niby trzeba odczekać dwa lata, ale kurcze no - do odebrania mamy trzy zarodki, a lata nam obojgu lecą... od porodu minęło 9 miesiecy.
 
@Justyska13 - to forum widziało już niejedno, więc masz jeszcze szanse! Moje przeczucie mówi, że któryś zarodek z tej stymulacji będzie TYM zarodkiem, który da ci upragnioną ciążę.

@anielka0612 - miałam podobnie jak ty podczas punkcji, też dostałam ketonal i pyralgine plus zalecenie, żeby w domu wziąć paracetamol lub ibuprofen w razie bólu. Dzisiejszy dzień spisz na straty, dzisiaj tylko łóżko i wypoczywaj, jutro powinno być dużo lepiej. ✊✊✊ za ładne zarodki!

@martuska09 - gratuluję pięknej bety i mocne kciuki, żeby ten cud mieszkał u ciebie w brzuszku przez 40 tygodni!
Boże zeby ten moj maz myslal inaczej, a on w takich sytuacjach slabo sie zachowuje i ma tylko jeden tor myslenia. On nie ma az takoego parcia ma dziecko jak ja i to mnie martwi, bo jestem ograniczona. Ale coz takiego go kocham.
 
reklama
Do góry