reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tu nie badają estradiolu, estradiol badają przy podejściu do transferu.
To mega dziwne bo to estradiol pokazuje czy jest zagrożenie hiperki czy w tych pęcherzykach sa wogole komorki dobrze ze ja podchodziłam w PL bo chyba bym zwariowała jakby mi bez potrzeby jeszcze raz kazali sie faszerować lekami. No trudno nic juz nie zrobisz ale moim zdaniem spiepszyli sprawę. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem trzeba zacisnąć zeby i działać kolejnym razem.
 
Dziewczyny tak jak @Ewunka pisze. To sie udaje. Tylko nie zawsze za pierwszym, drugim czy trzecim razem.
Wiec poki macie srodki finansowe i sily psychiczne to nie poddawajcie sie.

Przedstawiam Wam moje wywalczone male cudo. 3 stymulacje, 6 transferów, 1 lyzeczkowanie, miliony monet. Zobacz załącznik 1004941
Śliczny bobas ☺ kurde tak fajnie czytać ze jednak nawet po długiej i ciężkiej
Oj noc mialam dzis ciezka od wczoraj mi niedobrze, musze co chwile cos malutkiego jesc bo masakra jakaś ale dam rade oby tylko moj wojownik tez ❤ Wiesz cały czas mam nadzieje ze tym razem wszystko bedzie dobrze ale za każdym razem jak do ust mi sie ciśnie zeby powiedziec rodzinie to jednak mam jakaś blokadę ze jeszcze za wcześnie i mysle ze ten strach zostanie juz do samego konca ale wiem na 100% ze bede walczyć do konca nawet jakbym miała miec 20 transferów to przeciez w koncu trafi sie ten jeden wariat co zechce zostac z takimi walnietymi rodzicami jak my ❤
Który to już u Ciebie tydzień?
walce jednak się udaje ☺
Dziewczyny u mnie się zawaliło wszystko. Mam hiperstymulacje. 29 pęcherzy urosło, 18 od wtorku. Jutro usg z wyrokiem. Kończą ten cykl, wywołają okres i zacznę od nowa jeśli torbieli się nie nabawie....

Mam w sobie tyle bólu jakbym conajmniej poroniła... aż chce mi się krzyczeć Pcos ty kutwo....
O kurcze to faktycznie nie ciekawie...ale może jednak nic więcej już nie urośnie i da radę zrobić punkcję? Ja miałam 24 komórki pobrane i hiperstymulacji nie miałam. Trzymam kciuki żeby się udało.
 
Śliczny bobas ☺ kurde tak fajnie czytać ze jednak nawet po długiej i ciężkiej

Który to już u Ciebie tydzień?
walce jednak się udaje ☺

O kurcze to faktycznie nie ciekawie...ale może jednak nic więcej już nie urośnie i da radę zrobić punkcję? Ja miałam 24 komórki pobrane i hiperstymulacji nie miałam. Trzymam kciuki żeby się udało.
U mnie 19dpt w kalkulatorze to 6tc
 
Dziewczyny pozbywam się leków może komuś się przydadzą, szkoda wyrzucać, wszystkie z dobrym terminem przydatności,
Equarol 22 szt, duphaston 11 szt encorton 32 szt estrofen 16 szt Suplementy: Fertilovit proszek 27 szt, Femibion 21 tabletek tutaj jedyny do 09.2019, Fertinea 13 szt

My dzisiaj też po USG, 3 pełne stymulacje, 3 transfery i jest prawie 5 cm cud.
 

Załączniki

  • 67538933_491168458322758_8047807808260800512_n.jpg
    67538933_491168458322758_8047807808260800512_n.jpg
    283,2 KB · Wyświetleń: 86
Kiedy masz wizytę u lekarza? Chyba że coś przeoczyłam i już miałaś?
Nie jeszcze nie byłam ale ja ide dopiero na serduszkowe tak za 2 tyg zeby miec juz pewność ze bedzie. Nie ide wczesniej bo nie ma sensu i tak mi nic nie powie jedyne co to moze zobaczy pęcherzyk, moze jakis mały zarodeczek ale mnie interesuje tylko serduszko. Ja jestem bez leków wiec jesli cos bedzie sie działo to organizm sam da mi znac.
 
Nie jeszcze nie byłam ale ja ide dopiero na serduszkowe tak za 2 tyg zeby miec juz pewność ze bedzie. Nie ide wczesniej bo nie ma sensu i tak mi nic nie powie jedyne co to moze zobaczy pęcherzyk, moze jakis mały zarodeczek ale mnie interesuje tylko serduszko. Ja jestem bez leków wiec jesli cos bedzie sie działo to organizm sam da mi znac.
To mamy podobnie wizyty,ja mam w 33dpt,czyli teraz w środę,1 wizyta usg ,mam na dzieje ,że zobaczę serduszko,trzymam kciuki za kropeczka
 
reklama
Do góry