reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Przygotuj się bo to może potrwać. U mnie był bardziej różowy śluz. Wszystko trwało jakieś 3-4 tygodnie. Obserwuj uważnie czy nie masz infekcji. Wiadomo przy krwawieniach z szyjki plus pchanie luteiny może skutkować stanem zapalnym. Ja z obawy przed infekcja przeszłam na prolutex w zastrzykach. Oczywiście to wszystko nie musi mieć miejsca ale warto gdzieś z tyłu głowy o tym pamiętać. Powodzenia.
Przy pierwszej ciąży plamilam tak równo do 12 tygodnia ale nigdy na usg nie wykazywalo nieprawidłowosci. Ale wczoraj bylo wlasnie widać, ze cos tam sie oddziela, choć mowi, ze szyjka ładnie zamknięta i teraz spokoj, spokoj i odpoczynek. Ciężkie to wszytsko. Ta luteina tez mnie denerwuje, na następnej wizycie zapytam o zmianę. Dziękuję :)
 
reklama
Hej , hej - pisz mnie tu co u Ciebie ( nie nadrobie tylu stron ) bo u mnie doopa cały czas - walczę z kolejnym dziadostwem z wymazów.
Już w biocenozie z 8 na 5 zleciało ale dalej coś.
Od antybiotyków to mnie już wlosu lecą z głowy.
Jeszcze zabaczymy co w cyto wyjdzie.
Wszystko się przeciaga. Jak wyjdą teraz oki wymazy to wrzesień histeroskopia i zaczynamy zabierać mrozaczki .


KUWAAAA...no te zasrane dziadostwa!!! mi też się przesunęło o jeden cykl ,bo o ile w biocenozie mi wyszło wszystko cacy to w cytologii jakieś zalążki grzyba:oo::oo::oo:..teraz kończę immunosupresję-dziś przedostatni dzień( kuwa łeb mi pęka -na szczęście dopiero dziś-poza tym i lekkim bólem gardła zero objawów);od 21.08 zaczynam się faszerować lekami,bo jadę oczywiście na sztucznym no i 30.08 wizyta monitorująca i z moich wyliczeń wynika ,że 6.09 TRANSFER!! JUUUPIIIIIIII. OSTATNI KROPEK-nie łudzę się i raczej nastawiam się na plan b -nowa klinika i zaklepany termin na 30.09.Teraz już nie robię przerw bo kuwa coraz starsza jestem a czaaas leci..
A Ty w końcu ogarniaj te dziadostwa,probiotykami pewnie się faszerujesz,trochę to zawsze błędne koło ,bo te antybiotyki rozwalają też tą właściwą florę bakteryjną :( Co by nie było trzymam moooocne kciuki za ten wrzesień!!!!a raczej pażdziernik;):)? tak???Dawaj znać na bieżąco i pamiętaj o notatkach dla mnie :D:D:D:D
 
Dziewczyny czy słyszeliście o czymś takim że jeśli ktoś był chory na zoltaczke typu B i ta zoltaczke się nie wycofała to znaczy że dalej wychodzi w badaniach te przeciwdziała to nie uda się zajsc w ciążę że to też może być problem że nie uda się???
Gdzieś to kiedyś słyszałam że to ma związek z tym też wszystkim....
Proszę wiecie coś na ten tamemat
 
Cześć Dziewczynki!!!
Co z tym kalendarzem, bo cisza, nie ma chętnych?no weeeeeeezcie......
Za Wszystkie, które mają dzisiaj ważny dzień a działają zza krzaków✊✊✊✊✊✊ @Pójdźka ,Kochana za owocny przelot do bazy i nuuudne 8 miesięcy:tak::tak::tak:
@Agniecha1508, Kobito co Ty tak w krzakach :D :D :D melduj tu jak się sprawy mają;););)

Miłego dnia dla WAS!!!
Zaraz obczaje kalendarz jak to działa :) Może znajdę czas na prowadzenie między pracą :rofl2:
 
Dziewczyny czy słyszeliście o czymś takim że jeśli ktoś był chory na zoltaczke typu B i ta zoltaczke się nie wycofała to znaczy że dalej wychodzi w badaniach te przeciwdziała to nie uda się zajsc w ciążę że to też może być problem że nie uda się???
Gdzieś to kiedyś słyszałam że to ma związek z tym też wszystkim....
Proszę wiecie coś na ten tamemat


ja kompletnie nie mam pojęcia :( tu na forum była dziewczyna ,której partner miał chyba przebytą żółtaczkę ale nie kojarzę kto :(
 
Cześć Dziewczynki!!!
Co z tym kalendarzem, bo cisza, nie ma chętnych?no weeeeeeezcie......
Za Wszystkie, które mają dzisiaj ważny dzień a działają zza krzaków✊✊✊✊✊✊ @Pójdźka ,Kochana za owocny przelot do bazy i nuuudne 8 miesięcy:tak::tak::tak:
@Agniecha1508, Kobito co Ty tak w krzakach :D :D :D melduj tu jak się sprawy mają;););)

Miłego dnia dla WAS!!!
Dziękuje Kochana:) :) Oby było tak jak piszesz! Dla Ciebie również miłego dzionka:)
 
reklama
Do góry