reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Pytam o pracę, bo gdyby u mnie się wydało, to bym była do odstrzału... I tak myślę co tu robić przy następnym podejściu. Zawsze mi wypadają te wizyty w godzinach pracy, wybrałam już na to cały urlop. Do kliniki mam 100 kilometrów w jedną stronę i zawsze mi schodzi pół dnia na wizytę. Trochę mnie przeraża kolejne podejście. Już nie wiem co robić by wreszcie się udało...
 
Cześć dziewczyny :)
Powedzcie mi czy któraś miała przypadłość ciągłych bakterii w moczu b. Licznych i kryształków szczawianu.?
Mam ból pęcherza cały czas jak oddaje mocz i póki co mój Dr zapisał mi tylko femistyne i zrobić badanie moczu na 10 dni po skończeniu tabletek. Martwię się bo każde zakażenie układu nie jest dobrr a niestety ja mam przypadłość przewlekłego zapalenia dróg moczowych, doradźcie czy któraś była w podobnej sytscji i jakie brała leki, cokolwiek, będę bardzo, wdzięczna.
Pozdrawiam, buzka
Ja w 10tc zrobiłam posiew i leczyłam od początku jeszcze przed wynikiem antybiogramu amoksiklavem i zinnatem te dwa są dozwolone w ciazy
 
reklama
Do góry