reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Na forum zdania są podzielone co do szczepień, ala więcej chyba dziewczyn pisało, że jest za.
Moja klinika napisała, że po szczepieniu trzeba odczekać 6 tyg od szczepienia do transferu. Nie mówili czy warto czy nie. :oo:
Hej, dziękuję że pytasz 😘
Termin mam na 8.04, jak nie urodze dziś lub jutro to w czwartek rano będą do mnie dzwonić i powiedzą kiedy mam przyjść na wywołanie...
Wczoraj miałam juz takie mocne skurcze że myślałam ze to juz, a to tylko mała sobie chyba ze mnie jaja robi i specjalnie mnie terroryzuje, mała żartownisia 🤦‍♀️
Najbardziej się boję że zacznę rodzic jak akurat męża nie będzie w domu ☹️
Mówiłam mu żeby siedział w domu bo po wczorajszych skurczach sie tak boje ale on widocznie woli pracować niż patrzeć jak stekam i pojechal do pracy, mowi dasz rade 😕 A on jest kierowca tira i jezdzi po Anglii, a ja sama w domu przerażona ☹️
Kochana to juz końcówka. Gratuluje i trzymam kciuki za lekki poród.

Miłego dnia babeczki. Nieustannie trzymam za was kciuki! &&&
 
Moja klinika napisała, że po szczepieniu trzeba odczekać 6 tyg od szczepienia do transferu. Nie mówili czy warto czy nie. :oo:

Kochana to juz końcówka. Gratuluje i trzymam kciuki za lekki poród.

Miłego dnia babeczki. Nieustannie trzymam za was kciuki! &&&
Ja się dlatego nie szczepilam, nie wiem czy dobrze zrobiłam czy nie i pewnie się nie dowiem.
 
Dziewczyny a do kiedy kontrolowac bete czy rosnie?
Ja swoją skontrolowałam 9dpt, 13 i 15dpt i na tym koniec. Stwierdziłam, że nie będę się już denerwować wynikami.. co ma być to będzie.. Beta nie uchroni mnie od ewentualnego poronienia. Jak zacznę plamić czy mieć silne skurcze to wówczas wykonam kolejne badania. Na tę chwilę odliczam dni do wizyty serduszkowej, ehh jeszcze 10 dni, najchętniej przespałabym ten czas 😆
 
reklama
Dziewczyny a mam pytanie czy zdazalo sie mial ktos bete ok 400 i pozniej spadła?
Jest to jak najbardziej możliwe, przy pierwszym transferze w 14dpt miałam betę ok 600, potem już nie robiłam. Niestety na początku 7 tygodnia zaczęłam plamić i zrobiłam 2 badania, beta zaczęła spadać w dół, a miałam już kilka tysięcy. Dobrze, ze nie robiłam częściej bety bo niepotrzebnie dołożyłabym sobie stresu, a tak to nie cierpiałam długo😔 wiem, że sytuacja może się powtorzyc, żyje w ciągłej niepewności ale staram się zająć myśli czymś innym 🙂
 
Do góry