reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Pije coś ale nie za wiele , ja wiem że nie jedna by chciała być na moim miejscu i mieć mdłości ale one naprawdę mnie wykańczają. Od 3 tygodni siedzę w domu dzień w dzień nigdzie nie wychodzę nie spotykam się z ludźmi bo jestem nie do życia a najgorsze jest to że jak mnie tak strasznie targa 🤮🤮 to odrwzu sikam po nogach ,,nie mogę powstrzac sikania od tego wymiotowania i takiego szarpania ..więc jestem uziemiona w domu gdzie przy kibelku stoi miska i ...tak to u mnie wygląda ,, mam nadzieję że nie długo prdejdzie
Strasznie Cie meczy.. ciekawe ile jeszcze to bedzie trwac. Oby w końcu przeszlo i zebys mogla cieszyc sie ciaza a nie tylko cierpieć 😔
 
reklama
Ja się dziś pilnuje i jem często małe posiłki. Dzień zaczęłam w łóżku zując te gumę na mdłości i na serio jest lepiej. Jakis mały spacer, drzemka po obiedzie, życie emeryta :D
Czuje się dobrze, co jakiś czas coś tam czuje w brzuchu, a cycki dziś też mają urlop od bolesności :)
 
Ja się dziś pilnuje i jem często małe posiłki. Dzień zaczęłam w łóżku zując te gumę na mdłości i na serio jest lepiej. Jakis mały spacer, drzemka po obiedzie, życie emeryta :D
Czuje się dobrze, co jakiś czas coś tam czuje w brzuchu, a cycki dziś też mają urlop od bolesności :)
Zycie emeryta to jest to 😁 mi sie juz ziewa 😂
 
Ja się dziś pilnuje i jem często małe posiłki. Dzień zaczęłam w łóżku zując te gumę na mdłości i na serio jest lepiej. Jakis mały spacer, drzemka po obiedzie, życie emeryta :D
Czuje się dobrze, co jakiś czas coś tam czuje w brzuchu, a cycki dziś też mają urlop od bolesności :)
Ja też dziś jak emerytka[emoji846][emoji846] Nawet z domu nie wychodziłam.
 
Jutro będzie dobrze ✊ wrocilas do starych dawek, wiec na pewno nic sie nie stalo!
pojutrze🙂 do starych dawek to nie, bo mialam dlugo 3x2 lutinus, 3x4 podjezykowo i prolutex. Teraz mam polow 3x1, 3x2 i bez prolutexu.
Ale umowilam sie z Małym, ze ja sie nie martwię przez weekend a On w poniedziałek mi macha na usg i pokazuje okejkę🤦‍♀️🤣
 
A ja od rana 🤮🤮🤮🤮 już m dość 😔😔
Kochana na pocieszenie ci napisze , ze u mnie wymioty były całe 9 miesięcy wszędzie wymiotowałam nie było miejsca gdzie bym nie wymiotowała 😭😭Nawet na porodówce ale plus był taki ,ze przytyłam tylko 3,4 kg a mała się urodziła 3800 jak wyszłam z szpitala to jak bym nigdy w ciąży nie była
 
Kochana na pocieszenie ci napisze , ze u mnie wymioty były całe 9 miesięcy wszędzie wymiotowałam nie było miejsca gdzie bym nie wymiotowała 😭😭Nawet na porodówce ale plus był taki ,ze przytyłam tylko 3,4 kg a mała się urodziła 3800 jak wyszłam z szpitala to jak bym nigdy w ciąży nie była
No może to i plus ale psychicznie ble.. ale jakoś muszę sobie poradzić , czasami gordej sobie nie radzę psychicznie niż fizycznie bo jestem taka wykończona że leżę i ryczę i ciągle 🤮🤮🤮🤮. Dało by odpocząć na tydzień żebym odetchnęła chociaż na chwilę ..wiadomo że wszystko się zniesie ale ..szczęśliwe te co nie mają mdłości od rana do nocy ..ps. a po tych czopkach prdefiwymioynych to boli mnie dziwnie brzuch
 
reklama
No może to i plus ale psychicznie ble.. ale jakoś muszę sobie poradzić , czasami gordej sobie nie radzę psychicznie niż fizycznie bo jestem taka wykończona że leżę i ryczę i ciągle 🤮🤮🤮🤮. Dało by odpocząć na tydzień żebym odetchnęła chociaż na chwilę ..wiadomo że wszystko się zniesie ale ..szczęśliwe te co nie mają mdłości od rana do nocy ..ps. a po tych czopkach prdefiwymioynych to boli mnie dziwnie brzuch
Ojjj rozumiem kochana to jest bardzo męczące ojjj bardzo pamietam jak dziś poszłam do apteki nie zdarzyłam recepty zrealizować a już pod apteka wymiotowałam 🤮potem przy samochodzie no wszędzie .Współczuje Ci kochana wiem co przezywasz ja to jeszcze do tego miałam ogromna zgagę
 
Do góry