reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
mam ostatnio tak samo, czuję, że kazdy słoik pozbawia mnie danego karmienia :/
nati ja bym chciała (synka :-D), ale M. w ogóle nie chce o tym rozmawiać. Mówi, że po tym wszystkim (ciąża, moja depresja po, darcie się non stop Martynki) ma po prostu dość i nie chce więcej dzieci, mimo że kiedyś chcieliśmy min dwójkę...

u nas tez w planach byla min dwojka, a ja od zawsze chcialam miec min trojke dzieciakow - moze dlatego, ze sama mam liczne rodzenstwo i wiem, jak super jest miec braci i siostry!! Moj M glosno mowi, ze Zuzka bedzie jedynaczka :-( Troche mi smutno z tego powodu, no i plus to, ze ostatnio slabo sie miedzy nami uklada, wiec to bardzo prawdopodobne... :baffled:


Dziewczyny, czy to mozliwe, zeby po kaszkach tak sie kupka zagescila?? Kiedys Mala robila min 4 kupy dziennie, a teraz tylko 1!!!
 
dziewczyny a mi sie calkiem popsul humor.po wczorajszej jezdzie i szpitalu ,nianka wziela na chwile mala do siebie( bo ja nie bylam w stanie auta prowadzic z nerwow) ,poznalam jej meza.mala dzis to juz piszczala jak ona wyszla z pokoju,bylismy gotowi ja zatrudnic,ale ona dzis krzyknela sobie 2 tys.za miesiac i wtym NICZEGO naszego nie dotknie ,nawet zakupow nie zrobi jak ja bede,sic.zaplacilam jej za te pare dni i dopiero dotarlo do mnie ile to kasy.matko swieta.i choc widac ze lubi mala ,mala ja to 2 tys kuzwa komus kto bedzie od 8 do 15;40 nie dam ( bo najpozniej o 16:10 musi odebrac swoje dziecko z przedszkola).no kurna chata a juz myslalam ze to moze bedzie to...cholera,
 
Rany jak ja mam Was nadrobić po 1,5 dnia nie zaglądania tu
Draniu ;-) trzymam kciuki za powrót do pracy, to już jutro a TY trzymaj za mnie w pon.
Kombinezon uparłam się na 1 częściowy i szlag by to trafił oczywiście teściowa musiała go nam sprezentować (Nati właśnie ten misiowy z tesco). Ja to już nie mogę sama nic kupić córeczce bo zawsze ona. A już mnie to irytuje tak że wyć a nie ryczeć się chce. Najpierw mnie podejdzie co bym chciała dla malej na zimę a potem lata jak szalona i szuka i byleby kupić przede mną a potem mówi ze to na prezent świąteczny( bożonarodzeniowy) bo chce mieć to z głowy
Nosz .k…..mać
Jak mnie ta baba wkurza. Jak można tak odwalać robotę, jak można tak traktować tradycje?
Czego ona chce nauczyć moje dziecko i mam być spokojna zostawiać z nią Wikę? Ale spoko jutro teściowa ma urodziny i zlewam to prezentu nie ma bo jak ona nam dziś powiedziała ona już nie robi na żądne urodziny, imieniny prezentów a tym bardziej na święta. Hahahah to po co się gościć? Krótka piłka
Aneczka zaświadczenie o karmieniu wystawiasz sama. Taką tez mi inf sprzedał mój kierownik
Akkm szczęśliwej obrony i zero walki z promotorką. Kolczyki Wika dostała od chrzestnego na chrzcie i chciałabym jej uszka przebić ale boję się jej ryku. Jak to u Was wyglądało?
Wilmek najlepszego na 5 miesięcy
Nati 4 ząb? Ło matko u nas nadal. Cisza tylko pełno śliny i wszystko pchamy do buzi.
Jola 24 u nas noce coraz gorsze ost budziła się 7 razy. Nie wiem ale my śpimy przy delikatnej nocnej lampce z żarówka typową dla małych dzieci. Może to ją wybudza dlatego dziś w nocy śpimy tak zupełnie po ciemku.
A w nocy potrafi wypić czasem 2 butle po 120ml mleka i trochę herbatki. Nie odbija przez sen, nie chce nie umie a pewnie tez ja męczą gazy i powoduje wybudzanie, stękanie i co gorsze płacz.
Lenka nadrabiam każdy post i dziś życzymy najlepszego na 5 miesięcy
Chyba coraz częściej będę miała takie mega posty. Powrót do pracy i jakaś niezorganizowana z tego powodu jestem. Dziś było prasowanie szmat do pracy i całej reszty.
AAAA i czeka mnie klamrowanie paznokcia w stopie. Już nie daje rady taki ból szukam dobrej kosmetyczki pedicurzystki medycznej.
U nas słoiczki idą w ruch ale nie zjada całego nawet połowy nie. Tak 2-3 łyżeczki herbaciane. Słoiczki robię sama i jedzonko pakuje w te słoiczki przecierowe lub musztardowe.
kup więcej odkąd podaję jabłka i sok z winogron. Wszystko z dziadkowego ogródka bez nawozów.
 
Herbatita- śliczny prawda?? tylko kurcze drogi ale na chrzciny może sobie go zamówię :-)

a mi sie w ogóle wydaje że te sloiczki robione przez nas są bardziej treściwe, nie wiem czemu jakoś tak myślę
 
Ostatnia edycja:
Lenka nie martw sie moja Misia jak skonczyla pol roczku to tez sie nie doczekala zyczen od dziewczyn,widac dziewczyny zapomnialy( choc jest lista!) ale mysmy sami zapomnieli bo przygotowywalismy chrzest.no przykre to, ale przyjmij spoznione 100 lat dla Twojej Myszki!!!
 
Nati oczywiście że sliczny sama go chciałam kupić ( mamy taki lekko fioletowy) Tylka że wydatki się zsumowały: ja mam problem z palcem,małz z zębami a i trza jeszcze dr. Cipeczke dowiedzić
Ehhhhhhhh kasa
 
Herbatita, Dranissimo trzymam kciuki za powrót do pracy...

Dranissimo po jedzonku z mięskiem i kaszą manną czasem kupa dopiero na drugi dzień, ale soczek jabłkowy pomaga lub owocki jakieś :)

Herbatita te teściowe, moja dzisiaj zadzwoniła czy moze przyjechać z bratankiem do Adiego, tzn. nie ona tylko bratanek zadzwonił (podpuściła go), to co miałam powiedzieć... miałam prasować cisto zrobić, a tak obiad na szybkiego a resztę popołudniu... siet:wściekła/y:

Nela skad ty te laski bierzesz ;-)

coś jeszcze miałam napisać i zapomniałam...
uciekam do spania moze mi się przypomni to jutro napiszę :)
 
reklama
Lenka spóźnione ale szczere buziaki dla małej:* ja to kochana traktuje jako "przy okazji" jak mi mignie coś na suwaczku, ślub, miesiąc dzieciaczka itp, a najczęsciej wychodzą święta dzieci tych mam, co tego samego dnia rodziły, nie MamusiaDorusia? one zawsze o sobie pamiętają ,inni widzą i leci;)

no jasne-my byłyśmy pierwsze w kwietniu;-)
Też czasem nie składam życzeń,ale tu chyba nie ma się o co obrażać-widzę suwaczek-i akurat w tym dniu jestem na bb-to życzę,a jak nie to nie (specjalnie do listy rozpakowanych mam nie zaglądam)

U nas ząbkowanie na dobre,z marudnym tym czymś i niespokojnym...ciekawe,kiedy wyjdą???Kupilam CAMILIĘ homeopatyczne krople na bolesne ząbkowanie i wiecie co-nie ten Karol,tzn.mniej marudzi i da mi coś porobić,bo nie trzeba go ciągle nosić

mitaginko-ja nadal karmię,ale @ nie widać.Zresztą-po Marysi @ w ogóle nie miałam,a zaszłam w ciążę....choć dzidiza była w planach,to nie sądziłam,ze bez @ też można;-)

herbatita-widzę,ze Ty też tak z doskoku,ale raz i do porządku:-)

nati-co Twoja Asiunia taka szybka???EWENEMENT,nie ma co...

Dostałam propozycję pracy...w p/kolu.Rozważam wszelkie za i przeciw,jak się zdecyduję to od nowego roku idę jako pomoc wychowawcy.. A samo p/kole mam po drugiej stronie ulicy... Jestem w kropce.Blisko, ale czy chcę to robić kosztem dziec/i/ka???

A my dziś mamy 5 rocznicę ślubu,kto mi złoży życzenia:laugh2:???
 
Do góry