reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Anisad, to ja też poproszę....25.06.2010 J R Z

Akkm, ciekawe kiedy nas ruszy, jutro mam ktg i wizytę i pewnie wyrok...co dalej

a tymczasem zaliczyliśmy spacer po rynku i zakupy:)
 
reklama
joll właśnie miałam pisać kiedy ty masz się zgłosić do szpitala. gin wpisał mi w karcie ze 10 najpóźniej
ja w poniedziałek miałam ktg ale nic się nie pisało ani poł skurczybyka , rozwarcie też się nic nie ruszyło od ostatniego razu więc nie wiem uparte to dziecię moje.
zjadłam 6 placuszków ziemniaczanych i teraz leżę i wzdycham hehe
czy wam też tak chce się spać ja śpie po 2 -3 h w ciągu dnia i o 22 jestem już nieżywa , a budzę się przed 9.
 
pisałyście kiedyś odnośnie L4 że tylko do daty porodu z karty ciąży, a mi gin w poniedziałek gdzie byłam juz przeterminowana wystawił kolejne do 10.04 wtedy mam sie wstawić już w szpitalu i zastanawiam się czy nie bedzie jakiego dymu z tego?

Moja ginka jest strasznie wredna i wystawiła tylko do daty porodu. Nawet nie wiedziałam,ze tak można. mam nadzieje,że szybko mi zrobią to cc, to wtedy maksymalnie z Piotrkiem posiedzę w domu:) Wychowawczy u mnie odpada:(

a ja z usg to 1-szego mialam termin, tzn USG z 12-stego tc. Nastepne wychodzily ok z terminu miesaczki czyli 10-ty. Wiec niestety pewnie to tak wyjdzie

Ja z miesiączki mam na 11.04, a z USG w 12 tc na 7, to jutro:) Zobaczymy.

Ja tez mam tę datę (10.04) w nosie. Jak będzie 10 nie będę się przejmować, ale jakoś tak 11.04.11 fajnie wygląda:)
 
joll właśnie miałam pisać kiedy ty masz się zgłosić do szpitala. gin wpisał mi w karcie ze 10 najpóźniej
ja w poniedziałek miałam ktg ale nic się nie pisało ani poł skurczybyka , rozwarcie też się nic nie ruszyło od ostatniego razu więc nie wiem uparte to dziecię moje.
zjadłam 6 placuszków ziemniaczanych i teraz leżę i wzdycham hehe
czy wam też tak chce się spać ja śpie po 2 -3 h w ciągu dnia i o 22 jestem już nieżywa , a budzę się przed 9.

Akkm, ja mam dokładnie tak samo, czuję się zmęczona w ciągu dnia i śpię ile się da, po 22 padam na twarz, a budzę się 7-8
 
Hejjj,

wróciłam właśnie od Gina. Okazało się że poziom wód spadł w ciągu 4 dni z AFI 7 do AFI 2. Praktycznie nic tam nie ma... Kiedy norma to jest okolo 12. Łożysko ma już 3 stopień dojrzałości - czyli po prostu jest stare. Nie pełni już dobrze swoich funkcji. Dziś kładę się do szpitala. Jutro rano mam być na czczo. Zrobią mi jeszcze raz usg i bede miała najprawdopodobniej test oxytocynowy. Jeśli ruszy coś i wywoła akcję porodową, to może jutro urodzę... Boję się, tak chciałam uniknąć OXY. Boję się o małego. I wogóle jestem przerażona... :(
 
reklama
Hejjj,

wróciłam właśnie od Gina. Okazało się że poziom wód spadł w ciągu 4 dni z AFI 7 do AFI 2. Praktycznie nic tam nie ma... Kiedy norma to jest okolo 12. Łożysko ma już 3 stopień dojrzałości - czyli po prostu jest stare. Nie pełni już dobrze swoich funkcji. Dziś kładę się do szpitala. Jutro rano mam być na czczo. Zrobią mi jeszcze raz usg i bede miała najprawdopodobniej test oxytocynowy. Jeśli ruszy coś i wywoła akcję porodową, to może jutro urodzę... Boję się, tak chciałam uniknąć OXY. Boję się o małego. I wogóle jestem przerażona... :(

Kochana będzie dobrze, już na pewno nie wypuszczą Cie bez małego, na pewno zaczną od oxy, niestety, ale wcale tak źle nie musi być, a jak nie zadziałą to cc.(bardziej chodzi o ten poziom wód niż III stopień łozyska) Czekać nie będą, bo warunki tam w środku Julek ma nie sprzyjające, takze...myśle ze lekarze będą wiedzieć co robić. I tego Ci życzę

trzymamy kciuki
 
Do góry