reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Bluelovi jak po wizycie ?
Fit mama musisz przede wszystkim sparawdzić czy w szpitalu w którym planujesz rodzić jest taka możliwość, najepiej zadzwońi się zapytaj wtedy jak to wygląda
Annika ja w szpitalu w którym rodziłam to dostawałam podkłady tyle ile tylko potrzebowałam, nigdy mi nie brakowało a co do tych siateczkowych majtek to nie pozwalali ich nosić i ja po jakimś czasie nosiłam takie normlane bawełnianie albo też takie spacjalne do podkładów ale grubsze
Tusia super, garatulacje !!! Trzymam z was kciuki :-* no i wszystkiego co najlepsze :-*

mojego męża też często nie ma, ma różne zmiany i grafik na 2 tyg do przodu tylko no ale trzeba się do tego przyzwycziać po prostu, dzisiaj trochę załatwiania miałam ale wszystko zrobione tylko nie kupiłam sobie kurtki i musze jutro jechać obym coś dostała bo w moej obecnej się nie dopinam...
 
reklama
milka raczej nie, moj maz czasami idzie do pracy na 8 rano, czasami na 10, 14 a czasami na 16 ale zawsze zostaje w pracy do końca, czyli wraca do domu miedzy 2 a 4 rano. A weekendy ma zazwyczaj pracujące, ale on nie ma stalych dni pracy, tylko grafik ruchomy. Taka praca ma tez swoje plusy, bo jak Julia bardzo dużo chorowala a ja bylam w pracy od 8 do 16 to mogliśmy się jakos dopasować i ja nie musiałam brac zwolnienia u siebie., ale teraz jak jestem caly czas w domu to bardzo za nim tesknie.
 
Milka ..moj maż pracuje w szkole i teraz miedzy świetami a nowym rokiem ma wolne...zleciłem mu malowanie naszej sypialni a tak przezywa jakbym mu malować cały dom kazała...mam bardzo mała sypialnie ..najmniejsza ...mowię mu zeby nic nie mówił bo jeszcze obie łazienki dam mu do pomalowania ;) kochany jest ale smykałki remontów za nic nie ma ;)
 
Martita coś o tym wiem, mój mąż tylko na nocki pracuje, wychodzi przez 18, wraca ok. 6 rano, do 14 śpi i mamy niecałe 4 godziny dla siebie, które właśnie najczęściej mijają na załatwianiu różnych spraw :crazy: byle do weekendu...

Zjadłam frytki, przed 22... przed ciążą też mi się to zdarzało, ale teraz mam chociaż usprawiedliwienie przed samą sobą :-D muszę się opanować z tym jedzeniem bo miele buzią i miele non stop :angry:
 
Infiniti ..u mnie to samo...niby głodna nie jestem ale mam na cos ochotę...az mnie nogi bolą od ciagłego chodzenia z pokoju do kuchni i z kuchni do pokoju :)
 
Martita ..a ja lubię w nocy poczytać forum ..budzę sie na siku a potem biegusiem popatrzę co na forum i ide spać ;)moj małżonek mowi ze to już pod uzależnienie podciąga !:)
 
A ja dzis i z padam na twarz ;00 bylismy z mezem po prezenty dla dzieci i ilchoinke. Pozniej ubralismy z dziecmi .ja wymylam lazienke i sie wykapalam i sie ruszyc nie moge aaala :0 forum bedzie nie czynne to do rana dziewczyny :***
 
reklama
Czesc dziewczyny. Jestem z listopadowych mam 2015 na bb. Z racji tego ze moja Zuzia zamienila juz brzuch na wlasne lozeczko nie potrzebny mi detektor tetna do podgladania malenstwa wiec chce go sprzedac. W pelni sprawny detektor tetna z Angel Saunds za 60 zl w gratisie dodam polowe zelu usg . Mi przydal sie bardzo w chwilach glupich mysli po prostu ja podsluchiwalam. Jesli jakas mama chetna zapraszam na priv
 
Do góry