firanka
Fanka BB :)
To Nicole ma schemat karmienia mniej więcej taki:
około 8-9 jogurcik (danonek albo bakuś)
około13-14 obiadek własnej produkcji
około 18 deserek
około 22-23 kacha
i do rana śpi
Niestety nie chce pić samego mleka,a jedzenie musi być robione tylko prze ze mnie albo prze moją mamę,bo obiadków ze słoiczka nie tknie.
Lajla jakie dajecie Sebusiowi granulki za ząbki??? A Seba śliczniusi
No dziewczęta Nicole jest moim malusim klonem
około 8-9 jogurcik (danonek albo bakuś)
około13-14 obiadek własnej produkcji
około 18 deserek
około 22-23 kacha
i do rana śpi
Niestety nie chce pić samego mleka,a jedzenie musi być robione tylko prze ze mnie albo prze moją mamę,bo obiadków ze słoiczka nie tknie.
Lajla jakie dajecie Sebusiowi granulki za ząbki??? A Seba śliczniusi
No dziewczęta Nicole jest moim malusim klonem

codziennie inaczej, a synek cycucha traktuje jako nr 1 a w nocy to wręcz na nim wisi. 




skonczyl mi sie oil atum do kapieli i wykapalam ja wczoraj w nivea HA...i co i d...juz czerwona i sucha skóra miejscami...musze isc dzis gdzies kupic oil atum
