reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Witam.
Moj maz wracal z pracy tak kolo 18, ale teraz zmienil prace wiec bedzie tak przed 15. On od zawsze mi pomaga, robi mleczka, czasem zdarzy mu sie przebrac pieluszki i kapiemy zawsze razem;-).
Ja tez praktycznie calymi dniami siedze sama w domu, najgprsze jest to ze nie ma sie do kogo odezwac (no oprocz dzieci), czasem wpadam w takiego dolka ze nic mi sie nie chce.
Ania sie juz czolga i jak dotrze do celu to sie na glos smieje i szczerzy te swoje dwa bielutkie zabki, a Paulinka ma straszne humorki, jesli cos sie jej wezmie z raczki albo cos jej nie pasuje to zaraz ryczy i sie wygina. Niby blizniaczki jednojajowe a kazda inna.
Pozdrawiam
 
reklama
DOROTHEE powiem ci,że mi też samotność dokucza...wiadomo dziecko wypełnia czas....ale nie ma do kogo geby odezwać:sorry2: i smutno samej....ech będzie ciepło to na plac zabaw pójdę to do parku tam się zawsze z kims pogada....choć do wiosny mały będzie chodził to po placu zabaw bede za nim łazić ale mamy wspaniały plac więc wart....


a co tu taka cisza wieczorem....mój aniołek śpi...usnął....więc idę na filmidło:-p:happy:

:-):happy:DOBRANOC:-):happy:
 
witam

Ada masz racje wiesz ja wiem ze masz racje ja wiem to samo i myślę tak samo ale...to coś mnie tak ciągnie w śordku wiesz nie?;-)

I ja tez chce wiosny ciepelka..i alcu zabaw bo tez siedze sama i mimo wypelnienia czasu jakos nudno..

miłego dnia walentego ;-)
 
Dzień dobry paniom:-)
jeju ale noc..chyba z 15 razy się budziła, jęczała..nie wiadomo było o co chodzi....pobudka standard o 5 hehe..jeszcze jakoś mnie muli w żołądku nie wiem od czeg..moze to niewyspanie,zmeczenie daje znać o sobie...oby nie choróbsko jakies...ciężki dzien chyba bedzie....

Madziujka
wiesz, ugutuję dziś marchew i dam jej w rączkę zobaczymy, bo w zasadzie w kawałkach to tylko jabluszko i banany je..resztę jej dawałam w formie zupek itp zabielanych i nie zabielanych no cuda na kiju już:-pjakiś czas jadła potem przestala i tak to z jej jedzeniem:baffled: ale może rzeczywiście ona będzie chciała w rączce trzymać warzywka:-Dwypróbuję taki sposób ;-)

Ada
ja tu też nie mam do kogo sie odezwać..mąż albo w pracy albo sieuczy, potem jeździ do szkoły to go nie ma...rodzinę swoja mam daleko...z teściami wiadomo..niby ok..ale to nie to samo co własna mama:-pa znajomi...hahaha wszyscy żyją własnym zyciem..powyjeżdżali po różnych miastach, krajach to przez skypa się gada czasem:-D i to by było na tyle...także nie jesteście osamotnione;-)


pAga
jak tam u Was?:-)

Dorothee
jak dziewczynki?:-)

która tu jeszcze miała bliżniaki...Niebo? wiecie co tam się z nią dzieje i jej dizciaczkami?

Anrus
no to masz zdolniachę córeczkę..moja mimo usilnych moich prób i starań nawet papa nie chce robić:-Dale co tam, przyjdzie czas i na to...każde dzidzi inne;-)

Pozdrawiam wszystkie i zyczę miłej soboty..walentynkowej:-)
 
Ostatnia edycja:
serduszko16.gif


Czesć Laski

odrazu sie przywitam bo wczoraj weszlam do was i zaczelam czytac i nie zdazylam wszystko opanowac i odpisac nawet bo maly nie dal wiec dzis sie witam i ide czytac co tam u was sie dzialo...i jka da mi Sebcio to odpisze:):rofl2:

serduszko16.gif

edit

Aguś ---- ja nigdy ale to nigdy nie biore sie za szycie nie umiem nie lubie i tego nie tykam jak mala dziurke nawet w rajtuzkach u dominika czy w majtkach czy w skarpecie to wywalalam odrazu...:)

serduszko16.gif
Moncia ---wloski 1 klasa:)


serduszko16.gif
Ewela ---ja daje na noc o 21 sinlack 210ml i ptem kolo 1 badz 2 w nocy 180ml a potem kolo 6 zalezy......
i wiesz co??? wiem ze kazde dziecko jest inne ale moj sebek tak mial jak byl mniejszy z tym mlekiem zalilam sie zawsze dziewczynom ze je mi tak malo i na raty...... wiecc jak dla mnie to powinnas zanim maluszek twoj wpadnie w trans picia mleka modyfikowanego....cos sobie postanowic....wiec karmienie co 4 godziny to bylo po pierwsze a po drugie....zje tylko 60ml np mleczka to nie rob podchodow za godzine by skonczylo je dalej....tylko jak juz co daj herbatke i przetrzymaj do 4 godzin bez podawania zarcia tylko herbatke ...a potem znowu po 4 godzinahc mleczko zje tylko 60 to to sam za ktoryms razem mwpadnie w trans i bedzie jadl pelne porcje tak bylo u nas...sie unormowalo wsio...
i nie dokarmiaj jak nie doje po godzinie bo tak caly dzien moize ci jes se na raty......
co do mleka zostawiania d potem to tylko do 30 minut i pod warunkiem ze nie jest zimne.....

serduszko16.gif

Maaaaaaaadziaaaaaaaaaa:)))))------Miło Cie widziec jak tam dni plyna????buziokle:)

serduszko16.gif


Anetka----to dobrze ze mala juz wrqaca do siebie..........bo sie tak meczylo biedactwo.....

serduszko16.gif

Karola-----moj za cholere nawet kropleki w nocniku nie zostawil jeszcze buahhahahhahahaha

serduszko16.gif

Iwonka -----Twojej malej rownie lepiej to dobrze bardz dobrze i fajnie tak wam siusku robia juz w tych nicnikach moj to uparty hihihihi


serduszko16.gif
Ada----Ty t masz bomba ciagle czytam ze idziesz na filmidlo.......oj jak ja bym tak chciala tez....a ja jk maly idzie spac a jest to kolo 23 za chiny wczesniej nie da rady.....to ja tylko o spaniu mysle.....


serduszko16.gif
Lene ---ja chyba nie dalalbym radyz tym cycolniem tak dlugo tyle razy...ajjjjpodziwiam wszystkie mamusie karmiace piersia jeszcze......

serduszko16.gif
Anetka-----ujecie super moj kilka sekund postoi i idzie do mnie tyle ze pada jak idzie mama na mysli lewci hahahahahaha
a jak ja mowie o lampie gdzie jest lampa sebus gdzie?? to on tylko patrzy a lalbo gdzie swiatelko gdzie to patrzy sie na wlacznik swiatla i chce gasic.....

serduszko16.gif

Lucy-----doskonale Cie rozumiem...ja takie uczucia mialalm przy pierwszym dziecku...... mialam wszystkiego dosc plakac mi sie chcialo dawala mi popalic,.. na sebka sie zale ale to w porownaniu do dominika to anilek... jeju jak se przypomne jak mi dominik plakal to zeby tak ze zlosci zaciskalalam ze az mnie szczena bolala bylam nadpobudliwa....ale teraz mam mocne nerwy takze jeszcze nie zdazylo mi sie miec takich mysli...jak maly jeczy pozale sie ale mowie se a niech pojeczy gadac nie umie to niech se pojeczy bo to nie placz tylko krzyk a ostatnio duzo pyskuje gafgugikaga guggagakukagiga tak ciagle gada i krzyknie nawet przy tym hahahahahahahahha
a co do spania to moze zabki bolensiej tera przechodziiii a moze cos sie juz mu sni...i przzeywa.....albo z glodu jak moj mój maly

serduszko16.gif

Paga-----u nas sie przebic ten na gorze nie moze juz go daw3no widze ale nie wyszedl jeszcze trwa to cos dlugo....a punkt bialy normalnie widze......


serduszko16.gif
Dorotka iwonka faceci jak z obrazka :))))farciary :p


serduszko16.gif

SZCZĘŚLIWYCH WALENTYNEK!



buziak4.gif



serduszko16.gif
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie mamusie w ten miłosny dzień:):-) jak Wam dzionek mija? mąż właśnie przed chwilą przywitał mnie bukietem ślicznych róż...zaskoczona byłam i to bardzi bo ja nic dla niego nie miałam..ale mam zamiar przygotować pyszną kolację przy świecach z szampanem;) mniam ...mniam:) mała właśnie mi zanęłaa ja wzięłam się trochę zaporządki, bo mąż musiał pojechać do rodziców na chwilę...DZIEWCZYNY ŚLICZNIE DZIĘKUJE ZA WSZELKIE MIŁE KOMENTARZE WZGLĘDEM MOJEJ FRYZURKI, KOCHANE JESTEŚCIE:) BUZIOLE:)

DOBRA ZMYKAM DO PORZĄDKÓW, ODEZWĘ SIĘ PÓŹNIEJ I POCZYTAM CO TAM NASKROBAŁYŚCIE:) PAPA.

 
Dzień dobry!!:-)

ALA no wiesz ja już kiedyś pisałam,że mój miał cyrk do 3 miesiąca ze spaniem potem jak reką odjął...u nas jest tak,że ja daje mleko około 20.30 czasem 20 różnie jak chce wczesniej kąpiel mleko całuję w czółko kładę do łóżeczka i nyna albo chodzi po nim ale to zazwyczaj maks 30minut 21 śpi...więc tu mam luz bluz....:rofl2: jejuś gdyby miał chodzić 23 zwariowałabym:baffled:aa i wiesz co mój też jak coś nie chce to stanie i krzyczy na mnie...hahahaha...no smiesznie to wyglada.....

MADZIA wiem....;-):-)

AGUŚ no chyba większość siedzi sama w domu ja tu mieszkam niby 2 lata a w sumie nie znam nikogo może tam kogś ze spaceru z przychodni znajomi moi tam gdzie rodzina zrsztą sie porozjeżdżali w sumie kazdy żyje swoim życiem i chwała za internet bo umrzeć można be niego tak to choć czasem se człowiek choć wirtulanie pogada....

MONIA miłego wieczorku;-):-):happy:


mój mały śpi idę na tv(ALA;-):-D)
 
Ada
ja mieszkam tu 3 lata i tak sam jak ty mam:rofl2:
u mnie "tu"to Giżycko...kiedys 3miasto...a Ty"tu"mieszkasz znaczy gdzie? ;-)
 
Ostatnia edycja:
Witam kobietki ! MOC MIŁOŚCI ŻYCZĘ i nie tylko w walentynki.Mój stary to nawet nie mruknął o tym ,dla niego to amerykańskie święto on walentynki obchodzi stwierdził co dzień,szkoda ,że tego jakoś nie odczuwam!ale co tam chłop to chłop!
AGA- u nas rewelacja młody CHODZI SAM!!!!!!!!!!!normalnie szczęka mi opada, najpierw było po parę kroczków a dziś co i rusz zapędza się po domu ,wygląda przekomicznie ,minę ma jakby miał kupę zrobić!
ALA-bo Sebastiany to super goście wiem coś o tym bo pierwszy syn ma tak na imię,dlatego spokojny, a ząbek chyba różnie wychodzi ,Szymek do teraz nie miał ani jednego,i wyszły cztery na raz.
ADA- mój też chodzi spać tak wcześnie ,jakby szedł o 23 to oszalałabym jak nic!
MONCIA-żeby z tej kolacji czegoś nie było potem :)
Pozdrawiam resztę hej!
 
reklama
p.aga

spoko, będę pamiętać o ostrzeżeniu....:tak: trzeba się pilnować bo póki co jedno bobo mi wystarcza:) Życzę udanego wieczoru wszystkim mamusiom:) bawcie się dobrze...tylko również uważajcie oczywiście z wyjątkiem Rudej,Iwonki i Lucy, bo Wam jużnic nie grozi:))):-D buziaczki
 
Do góry