• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
zastanawiam sie nas tym tylko za ciemny

294259337
 
kurcze jestem oczy mnie juz bola od przegladania tych wozków maz mowi ze juz ocipialam ...:)fajnie ze wam sie podoba ja wlasnie taka ciapa jestem do zakupu potrzebuje zawsze kogos i zdania :) wiec bede miala na niego oko....


Adus jestem jestem czekałam na Was

Reniu a doszedl juz do Ciebuie wozio?
 
Hej Reniu a co tam u cię dziś jak humorek?? mi teraz mój mężulek poprawił humorek i mi fajnie aż mam energię i nie mam gdzie jej rozładować....:-)
 
NO NO NO :)aDA aDA....NOC UPOJNA SIE SZYKUJE MOJ TO MNIE ZACZEPIA...ALE ZA SZYBKO CHODZI SPAC A JA PRZY DZIECKU NIC A NIC NIE ZDZIAŁAM DRUGIE MALENSTWO JESZCZE POWIE ZE KTOS MU W KATRY ZAGLĄDA HAGHAGAG O bOSHE :)
 
reklama
Lady wozio dopiero jutro zostanie wyslany takze nadal czekam z sercem na ramieniu no i oczywiscie zaraz zdam relacje jak dojdzie, licze sroda czwartek

Adus dzis juz humorek lepszy:-), i nawet bunio dzisiaj grzeczniusie:tak:
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry