• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
NO WLASNIE POCHWALIŁABYM SIE ALE NIE UMIEM ICH TU WSTAWIAC TZN WSTAWIAC WSTAWIAM ALE...POKAZUJE MI ZE NIE MA JUZM IEJSCA NA TRANSFER ZDJEC KASUJE STARE A OKAZUJE SIE ZE TAMTE POPRZEDNIE Z FORUM SIE POKASOWALY ....:/JAK JA MAM ZROBIC BYM MOGLA CIAGKLE FOTY DODAWAC NIC NIE KASUJAC HELP:szok:
 
Lady mam ten sam problem:tak:

Dziewczynki ide sie chlapnac i nyny bo jutro znowu to samo:-), rano cza wstac i dzieci do szkolki wyrzucic;-)

Jutro zajrze

Dobranoc Kochane
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry