kasiak_81
Zaangażowana w BB
Witam koleżanki:-) Wczoraj tez sie nameczyłam z tym suwakiem ale dzisiaj juz skumałam.. szybko :-) mnie tez ten net odciaga od roboty.. ale tak mi sie nie chce.. prasuje na raty ciuszki.. dzisiaj najwyższy czas je poskładać.. zabrałabym sie za ścielenie łózeczka ale to chyba jeszcze za wczesnie? jeszcze zdazy sie zakurzyc..
apropo odbierania telefonu przez męża, tez zawsze wystraszony pyta czy juz ma wracac do domu
apropo odbierania telefonu przez męża, tez zawsze wystraszony pyta czy juz ma wracac do domu

przykryłam tylko folia co by sie nie zakurzyło i poukładałam misiaki pluszaki, ja to już w pełni chce być gotowa, bo strasznie nerwowa jestem wiec wole zeby juz wszysciutko bylo
a myslalam ze jak takie ladne bedzie to sie wybiore chociaz do sklepu 




