reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
Czesc Dziewczyny :-)
Jestem i ja:cool2: po krótkiej nieobecnosci.

Poki co u mnie wszytsko ok. Nawet mdłosci ustały. Czasem jezsze delikatnie mnie pomuli ale daję radę. Jedyna niedogodnośc to nocne latanie na siku :baffled: Ale chyba juz się przyzwyczaiłam :happy:

Dziś miałam wizytę u ginekologa (juz bez usg) , załozylismy kartę ciazy, zrobilismy analize wszytskich badań , badanie kontrolne i takie tam:-)
 
Hej dziewczyny

A ja zanabyłam swoje pierwsze spodenki z gumką :) są taaaakie wygodne. Jak da, to po pracy idę po drugie, bo przecież nie mogę w jednych spodniach tylko chodzić :)
 
Cześć dziewczyny.
Dołaczam do Waszego grona termin 13 kwietnia 2008.
To już 8 tydzień mam drobne kłopoty bo zaczęłam plamić ale jestem dobrej mysli siedzę na zwolnieniu odpoczywam i cieszę się bardzo bardzo z mojej ciązy bo bardzo pragnęłam dziecka.
 
Cześć wszystkim!
Ja mam termin na 1 kwietnia 2008, to moja pierwsza ciąża zresztą zupełnie nieplanowana
Na forum też jestem po raz pierwszy w zyciu :)
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy te z kwietnia i nie tylko !!!
 
Oj SiluŚ też już myslę o wiosnie i w końcu naszym STARCIE 1 KWIETNIA:-)
MYSLĘ ŻE ZIMKA JAKOS ZLECI BYNAJMNIEJ TAKO JAKO ZARAZ ŚWIĘTA I ZXANIM SIE OBEJRZYMY PRZYJDZIE WIOSNA:tak: ALE SIE ROZMARZYŁAM OGLADAM W TEJ CHWILI NAWET SERIAL HAHA KTÓRY OGLĄDAŁAM ZARAZ JAK WYSZŁAM Z MOIM DZIECIĄTKIEM ZE SZPITALA:zawstydzona/y::-D
JAKOS RAZEM WYTRWAMY I W ZIMOWE WIECZORY BĘDZIEMY SNUŁY I MARZYŁY O NASZYCH DZIECIACZKACH NARADZAŁY SIĘ CO KUPIMY ITD.:tak::-D
 
reklama
Do góry