reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Dziewczyny w ulotce od uroseptu pisze zeby w ciazy nie zażywać ... Wiec jak to jest?

Karina ja chwile temu zakonczylam kuracje furarginem (przepisanym przez lekarza) tez pisało na ulotce ze kobietom w ciąży nie można brać zadzwoniłam do mojej Pani doktor skonsultowałam to z nią i powiedziała ze bez problemu mogę je brać...wiec może skonsultuje ten urosept ale jeżeli przepisał Ci go lekarz nie powinno być problemu...

Dziewczyny dziekuje za wczoraj... dzis jest lepiej za chwile kończymy I trymestr i mam nadzieje ze razem z nim odejdzie cala reszta złych samopoczuć..
 
Tylko mi lekarz tego nie przepisał, ja mieszkam w Niemczech i sama sobie kupiłam ostatnim razem jak bylam w Polsce. Narazie spróbuje z żurawina...
Ale dzieki :-)
 
Aylin to fajnie ze jest taka grupa ze mozna sie spotkac na piwku ;-)

Dolories oby oby bo juz mam dosc i ledwo zyje. Chce sie w koncu cieszyc urokami ciazy ;-)

Karina no faktycznie na ulotce pisze ze nie powinno sie brac w ciazy ale lekarz jak przepisze to wie co robi.. ale dla spokoju to bierz zurawine ;-)

! Ale dzis pogoda sie popsula nad ranem zaczelo lac ech.. ja uwielbiam cieplo caly rok moglabym miec upal.. myslalam o wyprowadzce z polski.. mam pare znajomosci za granica w roznych krajach.. no ale hmm zobaczymy jak to sie pouklada.. ;-)
 
Ostatnia edycja:
Olusia grupa jak nasza. Pisalysmy chwile razem, w końcu ktoras zaproponowala spotkanie. Po pierwszym zajarzylo i kolejne robiliśmy juz w domach naszych. Szczególnie we 3 sie zaprzyjaźniliśmy. Sprawę ulatwia fakt posiadania,dzieci w jednym wieku prawie.
 
Olusia mam nadzieje ze niedluko ci przejda te wymioty i nudnosci, biedna sie tak meczysz.
Ja to sie ciesze ze temperatura troche spadla i juz nie ma takiego upalu bo nie szlo wytrzymac, siedzisz nic nie robisz i sie pocisz to jest normalnie masakra. A teraz to ani zimno ani goraco, w sam raz:-)
 
Myla jesteś hardcorem! Ten Twój Arek to ma z Toba dobrze :tak:

Ja dzis w ramach lepszego samopoczucia ugotowałam pomidorowa i upiekłam szarlotkę z budyniem mniaam!

Juz sie nie moge doczekać poniedziałku bo jakaś poschizowalam chodzę, ze serduszko nie bije....:-(
To chyba ja mam z nim tak zle że musze wszystko sama robić :-D on był w pracy i nawet nie wiedział ze wezmie mnie na remont, jak wrocił to akurat kończyłam :-D

ja też mam wiecznie tyrke ze cos jest z dzidziolcem nie tak :-(
Karina kup żurawinę i sok z żurawiny. I pij codziennie. Na kłopoty z bakteriami w moczu najlepszy sposób - aczkolwiek dość cierpki.

Właśnie wróciłam z piwa z koleżankami z grupy lokalnej zbb. Fajnie było. Drinki bez alko też są smaczne
Ja na imprezie ostatnio piłam lecha free, prawie jak piwo ;)
hej no i leje u nas :angry:
mo
żesz pożyczyć troszke deszczu, u nas wiecznie gorąco i nic mi sie przez to nie chce, leżałabym cały dzien

W ogóle to nie pisałam Wam o mojej ostatniej wizycie tam w miescie innym, robił mi usg ale ze był nowy sprzet i cos było z nim nie tak to nie mogl pobrac pomiarów tak wiec umowil sie ze mna na 2.10 :-D Teraz tylko widzialam dzidzia, serduszko i dostałam nowe foto :-D kolejne usg mam 2.10 pozniej 13 i 15 :zawstydzona/y: troche dużo co??? :-p
No i własnie o to 13 chce Was zapytać bo lekarz dał mi skierowanie do poradni genetyczno-prenatalnej ze wzgledu na tą tabletke co brałam i powiedzcie czy wiecie co mi beda robic? Czy tylko to usg dokladne czy co??? Jak myslicie?

A w ogóle to ja sie narycze w tej ciąży!!!! Najpierw rano ryczałam bo w DDTVN było o Otylii Jędrzejczak i wspomnieli o wypadku w którym zginal jej brat i w ogole nigdy w zyciu mnie to nie ruszało a dzis wyłam jak bóbr!!!!! potem w necie przy okazji imienia Lilianna trafiłam na agate Mróz.... tragedia ta była akurat na "czasie" jak byłam w ciazy z Ksawerym i wtedy strasznie to przeżyłam i co? i dzis ryczałam chyba przez godzine....ehhhh odwodnie sie chyba!!!


Co do hust to ja strasznie chcialabym zakupic ale boje sie że nie bede umiała nosić maluszka w tym i strace kase. Z ksawerym mialam takie cos
Zobacz załącznik 644718 ale za cholere nie czułam sie ok jak go w tym nosilam bo balam sie ze wypadnie
A marzy mi sie noszenie maleństwa w takim czyms ale wlasnie nie wiem czy dam rade
chusta-storchenwiege-leo-schwarz-weiss[3][2].jpg

A teraz sama siebie karze i zjezdzam na wątek zakupowy :wściekła/y::wściekła/y:
 

Załączniki

  • N11_z_glowne.jpg
    N11_z_glowne.jpg
    46,2 KB · Wyświetleń: 39
  • chusta-storchenwiege-leo-schwarz-weiss[3][2].jpg
    chusta-storchenwiege-leo-schwarz-weiss[3][2].jpg
    16,6 KB · Wyświetleń: 36
reklama
U mnie tez dzis paskudnie ;/ ja to moge miec goraco 24 h na dobe ;) zima mi nie potrzebna. Dzis mi caly czas zimno.
Do tego obiadek wrocil na zewnatrz;/ masakra bo myslalm ze mija. :angry:
 
Do góry