reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Myla no troche za duzo masz
sprobuj jesc mniej a czesciej . ja teraz jem 6-7 (jezeli wczesniej dzien zaczynam ) posilkow mniej wiecej co 2 godziny cos zjadam aby cukry byly na mniej wiecej stalym poziomie bo sam wysoki poziom cukru nie szkodzi tylko wahania cukru i serio ten nocny posilek moze ci unormowac poranna glikemie :) nie wolno dopuszczac do glodu
dzisiaj zjadlam sniaadanie 2 godziny pozniej niz zwykle bo zaspalam i od razu poziom lipny mimo ze jadlam to co zwykle bo przerwa miedzy posilkami sie wydluzyla i organizm juz nie umial sobie tak dobrze z glukoza poradzic
jak masz taka mozliwosc to po kilku dniach stosowania takiej diety sprawdz ponownie poziom powinien byc lepszy i z dwoma wynikami idz do lekarza :)
 
Ale ja caly czas glodna jestem...jak mam sie do glodu nie doprowadzac :D i co ja mam jesc w ogole?

Wiecie co zlapal mnie taki straszny ból jak na okres ale z pleców, ostatnio ak mnie tak zlapalo to dostałam okres który potem okazal sie ednodniowym plamieniem a na nastepny dzien dowiedzialam sie o ciąży. Macie tak czasem czy tylko takie bezbolesne "ciagniecia"?
 
:-)

mój R miał dzisiaj wolne i byliśmy na zakupach. obkupiliśmy Basię w cieplejsze ubranka i długie rękawy, już prawie jesień u nas ;-)

Ann, ja pracowałam na umowę na czas zastępstwa będąc w ciąży z Basią. Wiedziałam, że mi umowy nie przedłużą. Pani z zusu (!) powiedziała, że jedynym ratunkiem jest, żeby być na L4 przed rozwiązaniem umowy, a potem gin musi Ci wypisywać L4, przedłużając je do dnia porodu. Wtedy zus płaci Ci kasę, ale nie potrafię Ci powiedzieć od czego jest zależna wysokość tej wypłaty. Jednak mnie to bardzo uratowało :tak:


dziewczyny, nie czytajcie nic w internecie, zgubne to to, tylko się można zdołować i stresa nabawić niepotrzebnego... :sorry2:

a z cukrzycą da się przeżyć ciążę - ja nie miałam, ale moje dwie znajome tak, i dzieciątka zdrowe i bezproblemowe :tak:


dobrej nocy :-)
 
Mnie ciągnie i to boli nawet, jak dźgnięcia nożem :/ szczególnie wieczorem...

Poza tym zastanawia mnie brak objawów ciazy w piersiach... Czy to moze byc dlatego ze mam jeszcze troche mleka? Tadka skończyłam karmić jakies 2-3miesiace temu.tak sobie teraz myślałam o tych waszych objawach i sie zastanawiam co i jak...
 
Dygotka - no ja raczej większy grubas od Ciebie :-) I mam podobna wage jak w pierwszej ciazy.

Natascha - dobrej myśli to ja zawsze jestem, no ale jakiegoś stresa mam i poprostu tak jest ....,nic nie poradzę. Moze po pierwszej wizycie sie uspokoje.

Babydust- no to czujemy sie tak samo :-( , ale musi byc dobrze , bede teraz codziennie mierzyć ciśnienie , moze to tylko dzis ,moze to przez pogodę? :-)

Myla Nowak - bedzie dobrze, co wczesniej wykryte jest zawsze lepsze dla dalszej ciazy. Głowa do góry :-)

Dobrej Nocki :-)
 
Iza, ja też myślę o piersiach (jakkolwiek to zabrzmiało;-)) przed ciążą z Basią miałam porządne C, w ciąży i w czasie karmienia nie wiem, ale duże. a jak skończyłam karmić - taki flaki mi zostały, czekam z niecierpliwością aż coś się ruszy i chyba będę karmić 3 lata :-D
 
Iza ja caly czas karmie i piersi bolaly mnie strasznie przed spodziewana miesiaczka (ktora oczywiscie nie przyszla) i po kilku dniach minelo. A w pierwszej ciazy bolaly mnie przez miesiac albo i dluzej. Niby juz sporo czasu nie karmisz ale moze to ma zwiazek. Kurcze ja musze juz moja gwiazde odstawiac od cyca ale nie mam pomyslu jak to zrobic :/
Dzis bylam na wizycie i widzialam moja dzidzunie :) serducho walilo jak nie wiem co. Cudny widok!
 
reklama
Do góry