reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Lei szpital prywatny ale porody na nfz. Wiez darmowe.

Wyników sie nie dowiem. Kurde przez porypancow od plytek na balkonie nie udalo się. Bo sue fidzwonic nie mogłam, podejść tez. A jak się dodzwoniłam to juz lekarki nie bylo....

A i kolega miał mi odebrać nunu ze żłobka ale nie odbierze bo kierowniczka mu nie wyda..... A ja nie mam jak dostarczyć upoważnienia.... Nosz...
 
reklama
Karina ło matkooo!! mozliw, że w ciazy to miałaś?! o qrde! a Kubusia tez trzeba zbadać czy nie?

no i w ogole szacun..7 kg :-D:-D:-D

Matik ja nie mam pojęcia..to chyba chodzi o laktoze tak? to jest takie mleko uht o obniżonej zawartości laktozy ew. cos poszukaj..sojowe? jest pyszniutkie w biedrze kup i spróbuj

Aylin no to wspołczuje :/ a upoważnienia nie może ktos dostarczyć ??? :/ może wyjątkowo na telefon czy coś jak ten kolega pojdzie do żłobka?
 
Ostatnia edycja:
Aneczka moze juz kiedys kleszcza mialam - nic mi o tym nie wiadomo ..,wczesniej duzo po lasach biegałam .., kto wie ...

W pracy narazie ok, ale cholernie tęskno za Kubusiem :( , ale tatuś mi video przysyła :) wiec jestem niby na bierząco hehe
Tak z tata jest i dobrze sie maja :) jeszcze lol

Babydust no chyba tak , lekarka powiedziała ze w krwi wykryto ze juz ten wirus mialam wczesniej ...

Antybiotyki szybko osłabiają :(

Doli no raczej mialam i w ciazy ... Nie wiem czy Kubę trzeba zbadać ..., musze sie spytać ...

Hehe no ciężki mops z niuńka hehe
 
Matik przy skazie białkowej możesz zastąpić mleko krowie produktami z mleka koziego. Bardzo często przy skazie dzieci dobrze tolerują mleko kozie więc możesz spróbować ;) albo tak jak pisze doli sojowe, ryżowe czy inne tego typu...

Tabasia to miłego odpoczynku :p
 
Byłam dzisiaj u nas na wsi w sklepie i sprzedawczyni mi mówi ze za tydzień jej córka Rodzi. Jeszcze nie ma 19 lat i drugie Dziecko :D
A "mąż " popija i lubi sobie zapalić maryche :)
 
reklama
Do góry