reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ładne piersi

reklama
zozanka pisze:
moje też w czasie karmienia były duże i fajne.....opadły jak skończyłam karmić i tak sobie wiszą ;)
dokładnie. To następuje jak sie kończy mleko ::) są wypompowane jak balon bez powietrza- ale zimny prysznic pomaga ;D
 
No tak, minęło 10 dni od mojego ostatniego posta, a zminego prysznicu nadal nie wzięłam. Chyba nic mi już nie pomoże ::)
 
Ja mam juz druga dzidzie i chociaz jeszcze karmie, to juz widze w jakim oplakanym stanie mam biust. Musze koniecznie wziasc sie za te zimne prysznice. A co do kremow, to popieram, ze skora musi byc odpowiednio przygotowana. Ale dodatkowo bardzo wazne sa cwiczenia, nawet te najprostsze, ktore opisala Margot. Poza tym damskie pompki, mozna cwiczyc przy okazji bawiac sie z dzieckiem :)
Ale ze mnie madrala, a cycki i mnie wisza hehe
Do roboty
Pozdrawiam
Ania
 
ja tez ostro wzięłam się za siebie....zimne prysznice, balsamy, kremy, ćwiczenia i odpowiednie staniki zobaczymy jakie będą rezultaty :D
 
ostrzeżona przez wiele osób,między innymi przez was :) , postanowiłam zastosować się wczoraj do tych zimnych prysznicy... chyba przeżyłam szok termiczny ... mała aż mnie kopnęła :) zapomniałam się że jestem zmarzluchem ale to było straszne przeżycie ;) ale chyba się przemogę w myśl zasady " chcesz być piękna?cierp" jak to mamusie nam wmawiały od najmłodszych lat :)
 
dziewczyny wiecie co? ja już ze trzy razy serwowałam moim piersiom zimny prysznic, potem oliwkę i za każdym razem te małe rozstępy ,które mam, robią mi się czerwone i bardziej widoczne,to tak ma być?
 
reklama
Do góry