reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Laura 27t, 950g

reklama
Witam Wszystkich:) po dłuuuuugich 3 tygodniach wróciłyśmy do domu:) uff...
Pierwszy tydzień pobytu w Centrum Zdrowia Dziecka polegał na badaniach, biopsjach itd. itp.....
ale dzięki tym wszystkim badaniom okazało się że moja niunia wcale nie ma tej wstretnej choroby ( hirschsprunga).
Jelitka nie funkcjonowały jej tak jak powinny dlatego że były jeszcze niedojrzałe. Laura ma częściowo schowaną stomię. Teraz robi kupkę do pieluszki, a jak jelitku nie da rady ze wszystkim to wtedy będzie leciało ze stomii, za około pół roku będzie miała całkiem zamnięta stomię:):)

Pozdrawiamy ciepło:*
 
Uff... czekałam na dobre wieści i sa dobre wieści :-).
Szczeście, że choroba wykluczona i gratki za kupkki do pampersa :tak:. Już niedługo pożegnacie stomie i dalej do przodu :)
Pozdrawiam cieplutko.
 
Hej:) u nas ok :) mała dzis 11 miesięcy kończy... a 15 na kontrole do Warszawy jedziemy :)
Dziś na rehabilitacji Pani powiedziała że widzi postepy.... wiec moze cos sie ruszy... mam nadzieje.... bo ona juz ma 11 miesiecy a w sumie postepów żadnych nie widze... martwi mnie to bardzo....
 
reklama
U nas tez powolutku :/ niedlugo bede w Polsce to wybiore sie do rehabilitanta i zobaczymy co powie ....
Skoro wasza reha.. powiedziala , ze widzi postepy to napewno sa :) wiec nie martw sie na zapas :p
 
Do góry