reklama

Lipcowe mamy 2017

Tymuniek trzymaj się tam :)

Linoone ja też dobrze się czuje :) cały czas bym gdzieś chodziła :D zobaczymy jak będą upały jak zniesiemy to ;)

Katja ja niestety nie jestem z Kołobrzegu ale z chęcią bym pojechała :P

Zaraz śniadanie, obiad zrobić i później spacer, a wieczorem znowu szkoła rodzenia ;)

Miłego dnia
 
reklama
Tymuniek trzymaj sie jak najdluzej w dwupaku [emoji110][emoji110]

Maziajka dobrze ze sie unormowalo cisnienie i wrocilas do domu.

U mnie dzis taka ladna pogoda od rana ze wzielam sie za pranie dzieciowych ciuszkow [emoji5]

 
Ale się zdenerwowałam dziewczyny. Chyba jestem przewrażliwiona. Wczoraj jak poszłam na szkole rodzenia, moja mama, która odbiera czasem z przedszkola i zajmuje się 5 latka wzięła jej do zabawy, wyprawkowe poprane ubranka. Po prostu weszła do pokoju do szafki dzidzia i sobie wziela. A potem odłożyła na kupkę. Jestem pewna że Julcia rączek nie myła. I jak zadzwoniłam z pretensja to na mnie naskoczyla że wymyślam. Serio wymyślam czy miałam prawo się wkurzyć, bo już na prawdę nie wiem ? Dodam że nie mam w ogóle kontaktu z takimi dziećmi w ciąży, co innego jakbym miała przedszkolaka na stałe w domu.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zapraszam heheh. Wlasnie pakuje zalizki, na tydzien do kolobrzegu jedziemy. A pytam dlatego ze szukam kogos kto mi zrobil by sesje ciazowa na plazy, wszyscy ktorych obdzwonilam nie maja terminow- teraz robia sesje komunijne :/
Troche boje sie podrozy mamy 6 godzin jazdy z naszym niespelna 4- latkiem. Wygody nie ma, nie mamy wielkiego auta :)
 
Ja bym była zła nie z powodu ewentualnych wirusów czy tam innych zarazków tylko z powodu że ktoś bez pytania grzebie mi w szafkach i rządzi się moimi rzeczami :P tym bardziej jak były popakowane ale i bez pakowania bez pytania grzebać i brać? Ja jestem na to mega wyczulona.
 
Misia też bym była zła nie lubię jak ktoś bierze coś mojego bez pytania.

Katja niestety nie znam w Kołobrzegu nikogo kto się zajmuje zdjęciami, mam koleżankę co ma stadnine w Sianożętach tuż obok tylko :) a do Kołobrzegu we wrześniu pojedziemy juz z maluszkiem :) udanego pobytu :)
 
reklama
Witajcie!
Tymuniek dobrze że warunki spoko. 3maj się tam dzielnie!
To ja nawet nie lubię jak teściowa mi poprasowala i układała do szaf a co dopiero wyciągać i bawić się ubraniami niemowlaka.
Ja właśnie ogarnelam garderobę i skrzynie pod łóżkiem..połowa rzeczy out.. M tylko będzie musiał zanurkowac tam odkurzaczem bo kurzu sporo.
Dziś obmyslam jakie mebelki jeszcze pokupic i czeka nas wypad do Ikei bo tam ceny spoko a ja potrzebuje głównie dla dziecka nie na stałe do sypialni.
Mój już coś wspomniał że w sb jedziemy do zoo więc Ikea po drodze.
Znalazłam szlafrok i koszule do szpitala i 2 pościele do łóżeczka. Przepiore później wszystko.
Idę przyprawić mięsko i lecę ogarnąć włosy bo już wołają o umycie :)
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry