reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Jezzzu Kasia, aż mnie zmroziło, biedna Ona i biedny maluch, ciekawe ile jeszcze w szpitalu będą, nie rozumiem niestety dokładnie co to są te wylewy. Krwi do mózgu? Są tego jakieś negatywne skutki czy u takiego maluszka wszystko się normuje po jakimś czasie?

Beatka współczuję, przesssssrane...

A ma ktoś może w pdf "Kiedy twoja złość krzywdzi dziecko"?

Wczoraj na rehab z L znowu mówiły babeczki, że On chcę ruszyć, jest gotowy, ale jest leń:p A co? Ja nie wiem o tym? Mam Go w pupę kopnąć? Robię te durne ćw, ale L woli klapnąć i czołgać się po całym mieszkaniu. Waga Mu na szczęście stoi od 3 tyg.

Będąc w pozycji czworaczej L bawi się tak ciekawie stopami i staje na palce i dupkę podnosi. Sięga też po zabawki czy na meble.Heh a ruszyć nie chce.
Jutro znowu tam jadę, a później się może poopalam u rodziców.

Dziś, jako że nigdzie nie wychodzę to zrobiłam2 prania na wyjazd, jeszcze chyba 2 zrobię, robot posprzątał, ja pomopowałam, umyłam kominek, głowę, pazury, nie wiem czy gdzieś wyjdziemy, bo mój znowu pieron wie o której wróci. Jeszcze muszę kabinę wymyć, pożyczyć parasol i torbę od rodziców i w czw się pakujemy. A no i w czw jeszcze mamy do chrześniaka mojego skoczyć. A w pt o 21 jedziemy jeeee:)
 
Ostatnia edycja:
Chybra no właśnie nie wiem czy to się formuje i takiego maluszka, póki co pod respiratorem jest bo nie potrafi sam oddychać, w końcu płuca w 6m nie są jeszcze rozwinięte.Jak skończę czytać kiedy złość...to co ją wyślę jak chcesz pocztą tradycyjną hehe
 
Witam dziewczynki.
Nie wiem co u was i wątpię że uda mi się nadrobić, mam nadzieję że u was w porządku, macie spokojne, śpiące bobasy i uda mi się tu znów dołączyć, jęsknię za wami... U nas nadal masakra, o ile nie coraz gorzej... Maja absorbuje w 200% .
Ogólnie jesteśmy po wczasach, czekam na syna bo za tydzień przylatuje na urlop, a potem jeszcze my na tydzień wyjeżdżamy.
Maja chodzi przy meblach, ciągle chce stać, albo być na rękach, u mnie rzecz jasna. Raczkuje i jest przesłodka, nadal niewiele i czujnie śpi i w dzień i w nocy.
Pozdrawiamy was mamitki i bobasy.
 
Beatka582 zdrówka, upał jest przestraszony, współczuję

Kasia_831 o losie, trzymam kciuki za zdrówko Kubusia. Niech twoja koleżanka nie martwi się na zapas, moja przyjaciółka urodziła bliźniaki w 32 tyg i właśnie też Kubuś miał wylew 4 stopnia, czyli ten najgorszy, dziś ma 2, 5 roku i wszystko jest super.
 
Ewella wysłałam Ci wiadomość:) A jedziemy do Juraty, w sb rano tam będziemy i do pt lub czw zostajemy. Tyle że musimy myknąć przez Warszawę aby zabrać od brata klucze. Z tego co słyszałam to ma być super pogoda, tylko trąb powietrznych oby nie było:p
 
reklama
beatka582 dużo siły, dwa miesiące temu przez to przechodziłam, pocieszę cię po 3 dobach jest jak ręką odją :) tylko wysypka

Emol super ciuszki :)

Kasia_831 współczuję przeżyć koleżanki, mam nadzije że mały wyjdzie na prostą :&

Aha super że zaczął chodzić :) tylko jak to zaczęło się od arbuza ? mój też już kilka kroków sam ale szybciej na czworakach jeśli nie ma się czego przytrzymać ;)

 
Do góry