reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Ola W - moje dziecko spalo samo przez pierwsze 3 miesiace zycia. Potem juz spal z nami. Bardzo lubimy spac razem. Wiem, ze to dziwne :D

Dzieki dziewczyny za zyczenia zdrowia. Poki co jestesmy w domu. Stan zdrowia nie pogarsza sie. Mam nadzieje, ze bedzie tylko lepiej.
 
reklama
No Kuba nie jest naiczyony spać z nami. W związku z czym jak nawet w półśnie wezmę go do nas to się rozbudza i szaleje....
Wiec to odpada, co jest dla mnie na maxa wykańczające bo w skrajnych syt zostaje mi spanie na podłodze obok jego łóżeczka...
A teraz chyba zaczyna mu się „bunt” - bardzo nie lubię tego określenia
 
Ola W - przy zebach niestety tak jest. Nasz potrafi szlochac przez sen. Ten czas jest trudny. U nas choroba plus trojki. Jestesmy wykonczeni.

Z tym spaniem wspolnie to wiadomo jest ogromny minus. Jednak czasami sa takie sytuacje, ze sa rozczulajace. Ostatnio mnie objal za szyje i tak spal :), do meza tez sie przytula. Oczywiscie kazdy ma swoja teorie na to. My caly czas praktykujemy rodzicielstwo bliskosci i nasze dziecko jest bardzo pozytywne i otwarte. Pewnie wynika to bardziej z jego temperamentu niz z tego, ale kro to wie :D
 
Poranna burza nasza też śpi z nami i ja to bardzo lubię. Cześć śpi w łóżeczku wieczorem a jak się obudzi to ja biorę do łóżka.

U nas na pokładzie zapalenie spojówek u mnie, u młodej, ból gardła u mnie, katar u młodej, gorączka- trójki wychodzą [emoji85][emoji85] już trzecią noc mamy pobudki z takim wrzaskiem i płaczem że szkoda gadać, szlocha przez sen. Nawet pierś nie koi. Ani dentinox. Dopiero po nurofenie zasypia..
 
Poranna_burza oby tak dalej szło ku lepszemu :) zdrowia :)

Pumelova zdrówka życzę :) ja też przerabiałam zapalenie spojówek i nawet l 4 nie dostałam, a liczyłam na nie ...

U nas też jest ryk i wrzask. Ja tylko patrzę żeby sobie krzywdy nie zrobił :) bo jak podchodzę to jest gorzej. To chyba nie do końca bunt jest, tylko takie dzieci nie umieją radzić sobie z emocjami :(

Czytam Was na bieżąco bierzaco ale czasu mi brakuje na odpisywanie.

Zostałam ciocia :) i to podwójna :) u jednego brata urodziła się córka Ola 1 grudnia :) kruszyna 3 kg tylko :) a u drugiego brata chłopak 6 grudnia :) 4,3 kg :) bratowa powiedziała że jak by wiedziała że taki duży to by go nie rodziła ;) nie ma jeszcze imienia bo oni się zdecydować nie mogą :)
 
U nas jakoś dwa tygodnie temu łóżko L parzyło. Teraz odpukać przeszło. O 21 ja przytulam K,mąż L i włączamy sobie jakiś film i taką mamy rutynę. W każdą noc K do nas przychodzi ,ale to bardziej w 2 połowie nocy. Już się przyzwyczaiłam, kładzie się obok mnie i się wtula dziad mały:)

Zawiozłam K do przedszkola, ale nie wiem ile znowu pochodzi, bo chyba znowu katar się zbliża. A ja mam opryszczkę kurde, od jakiegoś czasu często ją mam ...
Widzę, że śnieg za oknem pruszy, jutro mam do rodziców jechać i do pracy po kartę sodexo, pewnie będzie ślisko w lesie.
No na weekendzie prawie wszystkie porządki świąteczne zrobiłam, okna raczej odpuszczę, pogoda mi nie pozwoli :-pZ L zaczniemy przystarajać dom.
 
Mój zasypia sam w łóżeczku, ale ok 2 wstaje i już potem śpi z nami. Raczej nie ma problemów z zasypianiem, ale jak już ma, to po prostu zasypia że mną i potem go przenosimy do łóżeczka.

U nas dziś od rana 39st. Oczywiście nie poszedł do żłobka, ale strasznie marudzi od rana..
 
Pumelova, Linoone zdrówka!
U nas na szczęście z zasypianiem nie ma problemu, sam się układa w łóżeczku i zasypia. Czasami trzeba trochę podrapać, pomiziać ale ogólnie ok :-). A jak w nocy za często się budzi, to bierzemy do łóżka z naszej wygody:p. Choć wtedy trudno o wygodę,bo Kuba zajmuje większość łóżka.

Link do: Kalkulator BMI Dziś pierwszy raz sprawdzałam Kubie bmi i jest ok! A z kim nie rozmawiałam, to że on taki lekki... no cóż, kompaktowy model nam się trafił, bo jest i niski i szczupły
 
reklama
Abed - gratulacje! [emoji2]. Piękne rodzinne święta Wam się szykują [emoji5].


Dziewczyny, u nas ze spaniem nigdy super extra nie było, i tak też jest teraz. Przetrwamy to! [emoji2]


Pumelova - zdrowla dla Ciebie i Agatki.

Linoone, Chybra - zdrówka dla Chłopaków.

Chybra - współczuję z tą opryszczka..


Nika - a jak Twoje samopoczucie? Jakieś ciążowe dolegliwości? Ty tak cicho, cicho w temacie, a tu zaraz połowa ciąży się zrobi [emoji16]


Linoone - a jak u Ciebie? Toż to prawie, prawie koniec. Wyprawka gotowa? [emoji6]
 
Do góry