reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Przepraszam, ze napisze tylko co u mnie.
Czytam Was na bieżąco, ale ale aktualnych tematach w sumie nie mam nic do pow ;p
Nie wiem czy moj Kuba przeżywa... tzn jak coś go wystraszy. Jak coś go ucieszy, np jak oglądał konie to potem kolejne 3 dni pokazywał ja drzwi ze tam były konie [emoji23]

Byłam wczoraj u gin (jakiejś przypadkowej, bo potrzebowałam lekarstw, bo niestety drugi antybiotyk w tym roku zaskutkował problemami w strefie gin). No i załamałam się.... bada mnie ręka i nagle „jakaś dziwna ta macica. Nie chce się pani siku?” Wiec mówię, ze tuz przed wejściem
Do gabinetu byłam...
Zrobiła mi szybkie usg blizna i macica w porządku. Wiec skwitowała to tak „mzoe ma pani duża macice. Nic się z tym nie zrobi. Trzeba się przyzwyczaić i żyć z tym. Mogą to być tez zrosty z pęcherzem. Ale w tym wypadku gdyby była druga ciąża, to będzie to bardzo trudne technicznie cięcie”. Generalnie z jej wypowiedzi wywnioskowałam, ze nie poleca ryzyka....
dodatkowo pani w żłobku wczoraj napisała na kartce, ze Kuba trochę jakby w chmurach, ze zdarza mu się stanąć w „zawieszeniu”, wiec się zmartwiłam. Muszę dopytać czy często się to zdarza i w jakich syt...
Ola ja miałam zrosty z pecherzem I rzeczywiście były komplikacje przy cc z Miko, zabrali go i potem walczyli z krwotokiem , wspominam to kiepsko, bo musieli mnie pod narkoze szybko, tylko usłyszałam, jak wzywają kolejnego lekarza, skończyło się na cewnikowaniu i trzymaniu mnie tydzień w szpitalu, obserwacji krwi w moczu, finalnie wszystko dobrze, ale myślę, że jak lekarze są przygotowani na coś takiego to inaczej to wygląda, u mnie byli zaskoczeni, polecam Ci moją gin Ewą Zwolinska. Po wszystkim wcale nikt mi nie mówił, że 3 ciąża jest wykluczona, więc na spokojnie skonsultuj
 
reklama
U nas w domu boso, skarpetki albo zlote brokatowe baleriny Hahah z befado, kupione na wesele w październiku były za duże;)
 
Kurczę, bo u nas też biega w skarpetkach z abs ;-) ale mi siostra nagadała, że powinien mieć kapcie z wkładką...kupiłam przez nią polecane lemigo, ale co z tego, jak mu po 2-3tyg stopa się nie mieści, taki pulpet... to potrzebne te kapcie? Czy mogę odpuścić :-D?
 
Nika u nas boso :p bo tak najzdrowiej :) w żłobku tez boso. Ale tam kupię mu jakieś a la skarpetki.

Aha no właśnie pamietam, ze Ty coś miałaś. Nie wiedziałam, ze miałaś krwotok. Ja miałam.... i tez szybko narkoza. Albo straciłam przytomność, bo nic z tego już nie pamietam. Zakładam narkozę.
A u Ciebie te zrosty wykryto dopiero przy cięciu? Cyz miałaś jakieś objawy?

Dziękuje za polecenie :*
 
Pumelova, ostatni priorix Kalina miała końcem 2017 r. Zazwyczaj do 3-5 dni była niewyraźna. Ale gorączkę może raz przy tym miała.

Za to teraz przy hexie nic... Normalnie jakby szczepienia nie miała.
 
Pumelova po priorixie temp mialy obie moje cory ale to bylo max doba po szczepieniu.

Dziewczyny szczepilyscie juz mmr (odra, swinka, rozyczka)?

Nika papcie mamy takie ze skorki z miekka podeszwa, typu "paputki"
 
reklama
Aga km na Odrę szczepilas tak wcześnie? Priorix jest jedną dawka, to jest odra świnka Rozyczka.

Pola ja nie szczepilam mmr tylko właśnie priorixem

Na necie czytałam że po Odrze występuje gorączka między 6 a 12 dniem po szczepieniu i to by się zgadzalo
 
Ostatnia edycja:
Do góry