reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Cześć Wam [emoji5]

Lilith, Karo, Dorota - powodzenia na dzisiejszych wizytach [emoji110] [emoji110]
P.S. Karo - spokojnie - będzie dobrze, wierzę w to [emoji4]


Niewa - no w końcu Nas odwiedziłas [emoji3] - czekalysmy [emoji5].
Z plamieniami nie pomogę, niestety. Jedynie mogę polecić wizytę u gina w celu tego zbadania.
P.S. Bierzesz jakieś leki, które mogłyby je wywołać?


Olisiaa - przy jelitowce najważniejsze to nieodwodnic się. Co do dietki w tym czasie - to zupka ryżowa lub jakiś kleik, rosół. Zdrówka!

Samotnaja - trzymam kciuki za poprawę [emoji5].
I ja myślałam o wolnym na dzisiaj - także zazdroszczę [emoji5]
Wczoraj mnie rozłożyło - nie byłam w stanie dziecku jedzenia podać. Z rana było jeszcze gorzej, i gdyby nie to, że dzisiaj idę z młodą na urodziny do Synka przyjaciółki (sala zabaw w centrum), to zostałabym w domu.. Ale ja mam takie szczęście, że jak mam wolne czy L4 zawsze spotkam kogoś z pracy, itd. Także przemeczylam się - zebrałam, i liczę na to, że w ciągu kilku godzin trochę mi się poprawi.


Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
Mam nadzieję że poczujesz się lepiej. Ja jutro i w sobotę w pracy po 12 h więc wypadało by normalnie funkcjonować a niestety coraz gorzej jest.

Mój M wczoraj przywiózł choinkę, jest śliczna.nasza pierwsza żywa choinka. Teraz tylko ja ubrać i powoli zbliżamy się do świąt.
W święta chcemy powiedzieć moim rodzicom, jego już wiedzą :-)

hchy3e3k0ot2nxfe.png
 
reklama
Samotnaja - ja totalnie nie czuje świąt, i nie mam na nie siły. Miałam tyle planów, jeżeli chodzi o wcześniejsze ciasta: piernik staropolski, pierniki.. I nie dałam rady. Od pon-pt praca, a w weekendy latam z Młodą na zajęcia, jeździmy gdzieś, i poza zwykłym ogarnięciem chaty, na nic nie mam siły. Może wezmę
za tydzień w czwartek i piątek wolne - to pomogę mojej babci w organizacji wigilii (uszka, pierogi i wówczas może że 2-3 ciasta zrobię).
U mnie też jeszcze nikt nic nie wie (łącznie z córką), więc szykujemy suprisa [emoji6]. Po Nowym Roku powiem też w pracy.

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w pracy jednej i drugiej nie chcę mówić jeszcze przez jakiś czas. Pracuje bardzo różnie, noc też się zdąży. W niedzielę mamy zamiar zrobić kruche ciasteczka z synkiem, to nasza tradycja. Poza moją choinka to też świat nie czuję wcale niestety. To nie to co kiedyś. W przyszłym tyg pewnie zrobię sporo rzeczy ale cały tydzień w pracy od 7 do 19.[emoji34]

hchy3e3k0ot2nxfe.png
 
7-19:00 ??? matko! I myślisz, że będziesz miała jeszcze siły? - Życzę Ci ich z całego serca. Nie wiem... Może i ja w sobotę albo w niedzielę zrobię ciasteczka albo pierniczki (Młoda z moją mamą robiła tydzień temu, ale to co przywiozła od babci - już zjadła). Napewno barszcz będę kisila na weekend. Dalej nie wybiegam - bo plany planami, a wieczorem czolgam się do poduszki.

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
7-19:00 ??? matko! I myślisz, że będziesz miała jeszcze siły? - Życzę Ci ich z całego serca. Nie wiem... Może i ja w sobotę albo w niedzielę zrobię ciasteczka albo pierniczki (Młoda z moją mamą robiła tydzień temu, ale to co przywiozła od babci - już zjadła). Napewno barszcz będę kisila na weekend. Dalej nie wybiegam - bo plany planami, a wieczorem czolgam się do poduszki.

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja podobnie,wieczorami najchętniej do łóżka a potem zasnąć nie mogę. Mam w domu dwóch pomocników, myślę że mi pomogą :-)

hchy3e3k0ot2nxfe.png
 
Hejka mam nadzieje ze dzis bedzie lepszy dzien bo wczoraj tragedia byla..

Samotnaja a czemu nie chcesz jeszcze mowic? Podziwiam ja bym 8 h w pracy nie potrafila wysiedziec a co dopiero 12..

Niewa i jak plamienia ustaly?

Aga a Ciebie podziwiam , ze jeszcze nikt u Was nie wie szok:p a mala to pewnie zwariuje jak sie dowie:p


Dziewczyny trzymam kciuki za wizytujace dzisiaj!!!

010igov3fkey3mez.png
 
Hej dziewczyny
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty!!

Lilith próbowałam na programie 1 i 2, na tym drugim było slychac tez dzwięk serca, tetno tez ok. 120-130, najbardziej zdziwiło mnie jednak, ze na brzuchu mojego chłopa tez wykrywało takie tetno, pozniej złapało juz 80, czyli prawidłowe. Napewno bedę jeszcze za kilka dni probować.

Aga ale jakies przeziebienie czy mdłosci ciazowe? ja tez sie coraz gorzej czuje, koło 15 jestem nie do zycia, nic nie moge przełknąć :/ Jutro impreza firmowa od własnie 15, nie wiem jak wytrzymam :/

Samotnaja tez planujemy jechac po żywa choinke, nakupowalismy mnóstwo ozdob i baniek, juz sie nie moge doczekac ubierania :)

Co do gotowania na wigilie to rybe robi tesciowa, uszka moja mama z babcia, ja ciasta, barszczyk i ewentualnie kapuste zagotuje, a pozniej ktos ze "starszyzny" doprawi do smaku :) takze nie mam jakos duzo roboty.
 
reklama
Maziajka - z Rodziny to tylko brat i bratowa M wiedzą, a tak to moje najbliższe przyjaciółki i koleżanki (na miejscu mam 3 - i cichutko siedzą, bo wiedzą, że jakby moje dziecko dowiedziałoby się przypadkiem od ich dzieci - to byłaby obraza po całej linii), i 4, które mieszkają w ciul daleko [emoji6].
Sami jesteśmy ciekawi reakcji Jagody [emoji16]. Dobrze, ze przerwa świąteczna będzie w szkole - to troszkę ochlonie [emoji6].


Truskawka - sama nie wiem co się dzieje. Wszystko co zjem po powrocie do domu, od 2 dni odchorowuje - jakbym zatrucia dostała (wymiotuje - co mnie dziwi, bo jestem w 10 tc..więc troszkę za późno na takie sensacje). Rano byłam tak osłabiona, że mało brakowało a bym wzięła wolne/L4. Do tego zaostrzyla mi się wrażliwość na zapachy - tj. Jedzenie, starsi ludzie, odświeżacze, perfumy, których używałam jeszcze 2 tyg temu, i uwaga - mój mąż [emoji23]. Biedny co by nie zjadł - później mi przeszkadza w jego wyziewie (cebula, czosnek - w min. ilosciach mnie drażnią na maxa). Wspólne spanie zaczyna być meczarnia (broń boże nie może być odwrócony w moja stronę).

Truskawka - Ty masz jutro imprezę firmową od 15:00, a ja najpierw z młodą mam warsztaty ceramiczne od 15-18:00, a później idę z mężem na to obiecane kino (Lotr1 (gwiezdne wojny) o 20:30, gdzie film 2 h trwa (Młoda znowu jedzie do dziadków). Mam nadzieję, że Twoja impreza szybciej się skończy [emoji2][emoji6]


Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Do góry