reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Emol moje dziecko też nie toleruje butów i skarpetek. Teraz już nawet na spacerze zaczyna ściągać skarpetki [emoji849]
Buciki na zimę w sumie też takie skarpetkowe miała. Ja jakoś nie mam serca ograniczać prawdziwymi bucikami tej małej stópki jeszcze.

Mojej się coś przestawiło i nie potrafi zasnąć w wózku, musi dostać cycka nawet nas spacerze. Mam nadzieję, że to przejściowe.
Próbuje jej jakoś wydłużać nocne spanie żeby nie budziła się co godzinę.... zobaczymy co z tego będzie....

Aga ale sie biedula wymęczy i Ty razem z nią [emoji52]

Aha pierwsze butki to Emelki polecają bardzo wszyscy. A tak poza podwórkiem to wszedzie gdzie się da na bosaka.

Emol moja mówi nie. Ostatnio jak byłam w pracy i zapytali ją czy puści mamę do pracy. Krzyknęła od razu, że nie [emoji16] wyczucie czasu ma bezcenne [emoji16]

Ze sztuczek to bije brawo już jakiś czas. Nauczyła się machać i robić indianina tylko zewnętrzną częścią dłoni.
Mówi mama, tata, nana, amam, baba itp.

Ola!!! Nie fiziuj tu znowu. Moja nie chce dalej raczkować dla równowagi [emoji6]

Misia może te krostki od ślinienia się. Moja też ostatnio miała bo te dwójki męczą ją i znowu wszystko gryzie i sie ślini.

My też mamy wakacje i stanęło na Hiszpanii, w pobliżu Barcelony. Ale dopiero w lipcu więc młoda będzie już miała roczek [emoji2]

Kasia może ona po prostu powinna spać ile wlezie z tatą [emoji4]

My swoja w knajpach jak jemy zatykamy chrupkami kukurydzianymi [emoji38]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Monti to u nas Indianin też jest zewnetrza częścią dłoni. tak samo jak jest na kolanach u kogoś to podstakuje aby zrobić patataj. :)

tb739vvjtswbqtc4.png

h44eflw1j5n8g68m.png


Wizyta NFZ 26.04
 
Kurde ale noc, L milion razy się budził z mega okropnym przeraźliwym krzykiem, rano zjadł butlę i od razu całą wyrzygał , był rozpalony, dostał czopa i teraz trochę się uspokoił hymmm. Pieron wie czy to brzuszek czy gardło czy coś innego.
Teraz zastanawiam się czy w ogóle wychodzić z Nim na spacer dzisiaj.
Piękny dzień, miłego dnia!
 
Chybra kurde powiem Ci, ze to swietny pomysł taka zmiana garderoby. Gdyby nie to, ze po zapłaceniu rachunków juz prawie nie mam wypłaty, to tez bym to zrobiła. Mysle ze to naprawde moze pomoc ;)

Tka szybko podałaś mu Apap? Jaka normalnie ma temp?

Co do zębów.... Kubie 4 górne na raz ida. Tzn jeden sie wybił, drugi tez, a dwa pozostałe w natarciu. Śpi super, ale w ciagu dnia jest meeega drażliwy. A na wszelkie „nie/ nie wolno” jest taki bunt... taki plavz bez łez. Takie wymuszanie ;) masakra... jedynie na spacerach jest ok.

Kuba ma wywalone na skarpetki :D buty probuje zdejmować, ale bardziej przypadkowo, bo odpina i chce te rzepy wsadzić do buzi [emoji849]

Dzis kończy 9 mieisecy. NIECH KTOS ZATRZYMA CZAS!!! Tzn spowolni.... bo leci za szybko, zdecydowanie.

Monti i bardzo słusznie, ze nie chce puszczać mamy do pracy! ;p

Ja zatykam chrupkami albo hippisiem :D

u nas Indianin zewnętrzna częścią ale bardziej nadgarstkiem niz dłonią [emoji23]

Emol jak tam? Jak sie czujesz?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Misia Grzes szybko się uczy :)
Udanych wakacji, też lubię Egipt ale nie chciałam tam malej na razie zabierać :) Kiedy lecicie ?

Kasia dokładnie, niech mąż śpi codziennie z Emilka i tak będzie wyspany do pracy jak tak ładnie z nim śpi :)

U nas Indianin robiony jest na zabawkach :D

Iga zaczęła czapkę ściągać na spacerach jak wieje to masakra co chwilę muszę zakładać bo ostatnio miała jeszcze katar...
A skarpetki w domu ściąga i na boso na ale tak najlepiej

Ola W najlepszego dla Kuby :)
Dokladnie czas za szybko leci :(

Miłego dnia
 
Czy wy też macie obsesję na punkcie tego czy wasze dziecko oddycha w nocy czy nie?Zaczyna mnie to męczyć i podejrzewam że to chyba ja jestem tym czynnikiem zakłócającym jej sen bo non stop nad nią wisze, sprawdzam czy oddycha, cały czas jestem w pogotowiu jakby się czasem odkryła albo przewróciła na brzuszek i tak by chciała spać ehh Próbuje się opanować ale słabo mi to wychodzi:(
Ewella 3 tyg temu była taka piękną pogoda, zero wiatru więc poszłam śladem matek angielek i ściągnęłam młodej czapkę (tutejsze niemowlaki nawet czapek nie noszą przy kilku stopniach ale wtedy było z 18) i za dwa dni dostała takiego kataru że szok.2 tyg jej odciągałam i jeszcze coś jej furczy ale przy końcówce już nie schodzi.Także pozostanę matką Polką:)

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
My zmieniłyśmy czapkę na opaskę tak żeby same uszy były zakryte. Dla mnie 20 stopni to za ciepło na czapkę [emoji4]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ola w dobrze się czuję. Już czuje ruchy a to zaczęłam dopiero 15 tc. Czas szybko leci. Już 35% ciąży za mną.
Ale jestem chora, tak mnie zatoki bolą, katar, ból gardła. I nie wiem czy ja Artura czy on mnie zarazil. Bo Artur słabo je, wymiotuje, w nocy płacze przez sen bo ciężko mu przez gluty oddychać a przed snem ma odciagane. I kaszel ma straszy, taki ze mam wrażenie że mu sie odkleja, taki mokry. Oboje gorączki nie mamy ale nie wiem co to i dzisiaj jedziemy do nocnej i swiatecznej opieki, bo ja już kiepsko śpię, Artur też choć śpi do 7 ale takie spanie to nawet dorosły człowiek się nie wysypia

tb739vvjtswbqtc4.png

h44eflw1j5n8g68m.png


Wizyta NFZ 26.04
 
Ewella dla Igi rownież!

Emol to zdrowia życzę! Biedaki :(

Ja Kubie zakładam cieniutka czapkę. Ja wlasnie bardziej sie boje o czubek głowy niz o uszy ;) bo zapalenie uszu nie bierze sie od wiatru. A boje sie o czubek głowy ze wzgledu na utratę ciepła i/lub przegrzanie.


Czy podajecie normalna kasze manna dzieciakom? Jako porcje a nie pojedyncze łyżeczki?
A drugie pyt kiedy planujecie zaczac używać kremów z filtrem?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kasia ja nie będę zakładać czapki jak ciepło będzie ale u nas wialo bardzo wiec wolę założyć ;) byłam w Szkocji kiedyś to było 5st i niemowlak był bez skarpet i bez czapki :D

Emol zdrowka :)
 
Do góry