reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
🙁 hmm… nie fajnie to wyglada… ja ogólnie od pierwszych objawów ciąży jem mało. Słodycze w ogóle wyeliminowalam i nie jem kolacji bo obiad jemy o 16 i po pierwsze nie jestem już później głodna a po drugie nie mogę bo tragicznie się czuje jak zjem na noc… 3mam kciuki żeby było wszystko okey.
ja bym się bała czy ketony się nie pojawią po tak długiej przerwie..
 
5,20. Ale chyba bym zostawiła ten termin pierwszy :) a jeśli chodzi o twój termin z usg I miesiączki to się pokrywa?
Loo matko! Kawal czlowieka 😂 ale juz nie czytam nawet ile rosnie dziennie zeby sobie nie wkrecac. Zostane przy tym 27.12 chociaz chyba sie pochlastam. Pierwsze usg byly 3 dni mniej, a teraz idzie leb w leb z om.
 
reklama
Faktycznie sił to my nie mamy😅 wydaje mi się, że w pierwszej ciąży mogłam góry przenosić a teraz brak sił.
Ja też mam takie wrażenie że w poprzednich ciążach mogłam wszystko robić . A teraz nawet po zjedzeniu obiadu muszę poleżeć żeby się ułożyło 🙈
Dziewczyny ja wczoraj pierwszy dzień bez wymiotów, tylko mnie wieczór wyszarpalo. A dziś jakoś mi tak lepiej odpukać, brzuch mnie pobolewa cały czas raz mocniej raz lżej
Super , oby już nie wróciły. Ja wczoraj tylko raz wymiotowałam więc też sukces .
22.12 to i tak już szybciutko ;) ja mam dopiero na 3.01, więc naczekam się konkretnie.
Powiedzcie Dziewczyny, które robily PAPPE - czy jest jakiś termin najpozniejszy, żeby je wykonać? Ja się zastanawiam, ale chyba zdecyduje się dopiero jak prenatalne wyjdą wątpliwe (mam w 12+6). Myślicie że to nie za późno na pappe?
Ja będę mi iść pewnie 12.01 i chyba jestem jedną z ostatnich .
3.01 dopiero. Wcześniej, 23.12 mam wizyte i w razie czego szybciej mnie weźmie ma prenatalne.
Też mam wizyte 3.01, ale ta będzie na NFZ więc sprzęt będzie kiepski ale za to jakieś badania na NFZ dostanę .
 
Do góry