reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Tak, tylko na czczo. Jak Ci się udało? Ratuj!
O której jeszcze kolacje i czy jesz też 2 kolację?

Zasada jest ze jeżeli na czczo jest ciągle wysoki to zalecają jesc pozna 2 kolację żeby przerwa między posiłkami była max 7h- natomiast na mnie działało.to odwrotnie. Cukier rano miałam 110. Ja kolację jem najpóźniej o 20.30 . Są to kanapki z razowego z wędlina pomidorem i czymś tlustym( najczęściej cammembert)
Potem już nie jem. Cukry rano poniżej 90. Pamiętaj ze ja też biorę insuline,ale dopiero taka forma jedzenia dala efekt. Wcześniej na tej samej dawce insuliny miałam wysoki.
Omijaj serki wiejskie na wieczór. Musisz próbować wszystkiego. Jak to nie zadziałaj zmieniaj chleb, jedz sałatki z makaronem i warzywami..czasami insulina jest koniecznością ale nie musisz się obawiać. Ogla w pewnie jest malusienka a wklucie nic nie boli;)
 

Załączniki

  • 16402607005863475087966829113409.jpg
    16402607005863475087966829113409.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 33
reklama
Dziewczyny, dwie sprawy. Jedna dla mnie najważniejsza :) zdrowa dziewczynka na SANCO :)

A druga, napiszcie priv której jeszcze nie ma na zamkniętym żebym jak najszybciej mogła wysłać listę uzupełniającą do Ani. Na tą chwilę jedna tylko się odezwała.
napisalam priv. Dostalas moja wiadomosc?
 
O której jeszcze kolacje i czy jesz też 2 kolację?

Zasada jest ze jeżeli na czczo jest ciągle wysoki to zalecają jesc pozna 2 kolację żeby przerwa między posiłkami była max 7h- natomiast na mnie działało.to odwrotnie. Cukier rano miałam 110. Ja kolację jem najpóźniej o 20.30 . Są to kanapki z razowego z wędlina pomidorem i czymś tlustym( najczęściej cammembert)
Potem już nie jem. Cukry rano poniżej 90. Pamiętaj ze ja też biorę insuline,ale dopiero taka forma jedzenia dala efekt. Wcześniej na tej samej dawce insuliny miałam wysoki.
Omijaj serki wiejskie na wieczór. Musisz próbować wszystkiego. Jak to nie zadziałaj zmieniaj chleb, jedz sałatki z makaronem i warzywami..czasami insulina jest koniecznością ale nie musisz się obawiać. Ogla w pewnie jest malusienka a wklucie nic nie boli;)
No właśnie u mnie też kolacja o 23.30 działa odwrotnie chyba. Spróbuję w takim razie dziś tą kolacją skończyć o 20.30 bo właśnie jadłam. Zobaczymy jaki jutro będzie. Dziękuję bardzo za słowa otuchy bo przeraża mnie ta insulina. Powiedz proszę tylko na wieczór musisz się kłuć? Czy w ciągu dnia też? Gdzie się robi iniekcje?
 
No właśnie u mnie też kolacja o 23.30 działa odwrotnie chyba. Spróbuję w takim razie dziś tą kolacją skończyć o 20.30 bo właśnie jadłam. Zobaczymy jaki jutro będzie. Dziękuję bardzo za słowa otuchy bo przeraża mnie ta insulina. Powiedz proszę tylko na wieczór musisz się kłuć? Czy w ciągu dnia też? Gdzie się robi iniekcje?
Tylko na noc, ja rób w uda bo w brzuch robię zastrzyki z heparyny. Nic nie boli :)
 
No i byłam też na prenatalnych :) 30 minut się uśmiechałam namiętnie :). Dzidzia zdrowa. Liczył doktor paluszki, uwielbiam tego lekarza. Okazało się, że nie przyjmuje na medicover ale jakoś się udało i mnie przyjął. Nie wiem czy następnym razem nie pójdę do niego prywatnie bo to jest naprawdę lekarz który mnie uspokaja. Z drugiej strony Ci pozostali są fantastyczni.. ale mniej sympatyczni. Ten jest oazą spokoju połączoną z uśmiechem, dużą ilością informacji i rewelacyjnym badaniem. Ryzyka wyszły mi 1:6000, 1:5500 i >1:20 000 :) wszystko na swoim miejscu. Serduszko wolniej troszkę bije ale w normie ;) 155 fhr :) Także czekam na córeczkę, która na tą chwilę rozwija się idealnie :) Dla mnie cudowny prezent na Boże Narodzenie ❤️
 
No i byłam też na prenatalnych :) 30 minut się uśmiechałam namiętnie :). Dzidzia zdrowa. Liczył doktor paluszki, uwielbiam tego lekarza. Okazało się, że nie przyjmuje na medicover ale jakoś się udało i mnie przyjął. Nie wiem czy następnym razem nie pójdę do niego prywatnie bo to jest naprawdę lekarz który mnie uspokaja. Z drugiej strony Ci pozostali są fantastyczni.. ale mniej sympatyczni. Ten jest oazą spokoju połączoną z uśmiechem, dużą ilością informacji i rewelacyjnym badaniem. Ryzyka wyszły mi 1:6000, 1:5500 i >1:20 000 :) wszystko na swoim miejscu. Serduszko wolniej troszkę bije ale w normie ;) 155 fhr :) Także czekam na córeczkę, która na tą chwilę rozwija się idealnie :) Dla mnie cudowny prezent na Boże Narodzenie ❤️
Super ! Gratulacje :)
 
reklama
No i byłam też na prenatalnych :) 30 minut się uśmiechałam namiętnie :). Dzidzia zdrowa. Liczył doktor paluszki, uwielbiam tego lekarza. Okazało się, że nie przyjmuje na medicover ale jakoś się udało i mnie przyjął. Nie wiem czy następnym razem nie pójdę do niego prywatnie bo to jest naprawdę lekarz który mnie uspokaja. Z drugiej strony Ci pozostali są fantastyczni.. ale mniej sympatyczni. Ten jest oazą spokoju połączoną z uśmiechem, dużą ilością informacji i rewelacyjnym badaniem. Ryzyka wyszły mi 1:6000, 1:5500 i >1:20 000 :) wszystko na swoim miejscu. Serduszko wolniej troszkę bije ale w normie ;) 155 fhr :) Także czekam na córeczkę, która na tą chwilę rozwija się idealnie :) Dla mnie cudowny prezent na Boże Narodzenie ❤️
Jaka wspaniała wiadomość!!! Ale Ci zazdroszcze że masz już te prenatalne za sobą i że wszystko dobrze 😊 marze o tym żeby był już poniedziałek i moje badanie mimo że są święta to nie mogę się skupić na niczym tylko myślę o tych zblizajacych sie prenatalnych.. w poprzedniej ciąży którą straciłam wyszły fatalne i wiadomo że boje się podwójnie bo wiem że nie zawsze te wiadomości są wspaniałe :( jednak nadzieję mam ogromną że tym razem będzie okej.. trzymajcie za mnie kciuki!! Oby ten weekend zleciał jak najszybciej🥰
 
Do góry