reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

reklama
No hejka!!
Surv z gorączką to własnie najlepiej na zmiane. U nas nie działał paracetamol to na szybkie zbicie szedł nurofen... a jak zaczynała rosnąć to wtedy paracetamol i dopiero spadało... współczuje Flo i Tobie bo wiem co to wysoka kilkudniowa gorączka... ehh

Madzia! Gratki samochodu! My się nastawiamy na Zafire... ciekawa jestem tylko kiedy to nastąpi... ehhh...

Tosika... z restauracją złożyłam biznes plan na konkurs do gdyńskiego biznesplanu... no i jezeli nie wygram 9oj chciałabym) to składam o dotacje unijną na nią... więc zobaczymy zobaczymy... a malowanie paznokci to generalnie musiałam odłożyć bo najpierw musze sobie żele zrobić a jakoś nie mam na to czasu.... no ale pewnie dzisiaj wieczorkiem jak dziecki zasną to usiądę i zrobię... a wtedy będę malować...
malowanie wodne wygląda tak:

tylko palce można sobie okleić taśmą klejącą np albo potem zmywaczem zmyć...
[video=youtube;PUz8H6YnoSs]http://www.youtube.com/watch?v=PUz8H6YnoSs&feature=related[/video]
a tutaj filmik dokładnie jak to zrobić:
[video=youtube;OO3NO29L50U]http://www.youtube.com/watch?v=OO3NO29L50U&feature=related[/video]

próbowałam i wychodzą rewelacyjnie!!! Teraz tylko muszę żywsze kolory kupić i zrobić te nie żele :-)
 
Julia pomysłowe te paznokcie:tak: I to jest zwykła woda? (oglądałam filmik ,ale bez głosu,może tam mówili) ,no i tak po kolei dla 10 palców trzeba to robić,czy da radę wsadzić całą łapę na raz?
 
woda najlepiej mineralna... a palce to zależy jak duże naczynie dasz :-D i jaki mniej więcej wzór wyjdzie... no i paznokcie dobrze by było pomalować wcześniej na biało ale tylko przy jasnych lakierach jezeli wybierzemy ciemne (no z kontrastem jakiegoś białego np) to na normalnej płytce powinny ładnie wyglądać...
 
Hej u nas noc taka jak u Survi:baffled: tzn mala spala z nami. Katar ma po pas, ciagle sie budzila bo nos jej sie zapychal. Dopiero co wyzdrowiala a tu znowu:baffled: Chyba zarazila sie od Seby:-(
Julia fajny sposob na malowanie paznokci:tak: Zafira fajny samochodzik, ja osobiscie bardzo lubie nim jezdzic, czuje sie jak w autobusie:-DPolecam!
Survi oby Flo szybko przeszla choroba ale nie grzecznosc:tak::tak::tak:Misia przy przeziebieniu tez robi w majty, a jak ma pieluche to zapomina wolac:baffled: Dzis jej zalozylismy bo spala z nami ale rano go zdjela i robila na nocnik:tak:
Madzia pochwal sie prezentem, super masz m ze Ci takie prezenty robi na Walentynki:-D
Po stosowaniu hormonow moze byc ze @ sie opoznia:tak:
Tosika ale sie rozpisalas(jak zawsze z reszta:-D), fajnie sie czyta takie posty:tak: Zdrowka dla M:tak:Widac zapracowana jestes:tak:
Kasia u nas napadalo sporo, na sankach mozna jezdzic, ale dobrze na ulicach czarno:tak:Teraz jest ok-5 stopni:tak:
Kic powodzenia w pracy zeby szybko zlecialo:tak:
My dzis siedzimy w domu:baffled: Mala nawet dobrze sie czuje, nie ma goraczki,ale ten katar ja wykonczy:-(Kaszel ma ale to od kataru:-(Mam nadzieje ze szybko jej przejdzie bo we wtorek przyjezdza moja siostra z Aleksandrem:tak: W poniedzialek przylatuje Hania z Wloch i bedzie u nas spala, a Justyna z malym i ze swoim chlopakiem u Lucyny:tak: Ciesze sie bardzo ze przyjezdzaja, wzielam wolne, jeszcze jutro i w niedziele a potem dopiero 2.03:tak::happy2::happy2::happy2:
 
Dorka fajnie masz z tytm wolnym.U was jak zwykle dużo sie dzieje w sensie spotkań rodzinnych:-D
Zdrówka dla Misi,a jak Seba?
A mąż ....cóż wystękałam,wymarudziłam wyjścia nie miał,z resztą sam był świadomy,ze mój środek transportu sie rozsypuje;-) Poza tym to taki pseudo prezent,nie dość,ze wymuszony to przeciez z naszych wspólnych oszczędności;-)
Julia juz sprzedałam pomysł koleżance,bo ja na swoich ogryzkach nic ciekwego nie zdziałam.
 
Hejka po pracy!
Madzia nieeee, buggstera jeszcze nie miałam:-p:-Dno i super że autko kupione:tak:
Dorka wow u was zawsze szybko czas rodzinnie płynie;-)zdrówka dla Misi:tak:
Julia wow co za pomysły na paznokcie, fajne:tak:
ok idę po odpoczywać z notatkami:dry:
 
No, no...oby nie ale u nas sie zaczęło- Patryk ma grypę a jak się zacznie sztafeta...
E tam może nie...
Tosie wentyluje na polku, Tymi znowu u babci :p głupio ale taki tu spokój i porządek...
Może siądę w końcu nad zdjęciami Tymka i Tosi bo mama albumy dziecięce z opisami co- gdzie-kiedy ale już zdjęć brak- naprawdę mam chyba z tym jakis problem. Kumpele z liceum zawsze miały zdjęcia pięknie poopisywane w albumach a ja zwykle plik wrzucałam w jakąś podstawkę jak już w ogóle wywołałam i włala! Madame chaos ze mnie była- teraz mam misterów chaosu to ja musze być ta porządnicka....
Surv zdrówka dla biedotki. Mam nadzieje, że z gorączką już ok?
U nas w mieście szkarlatyna panuje :p :szok:
Madzia ale twój Maciuś kumaty, że takie umowy rozumie, Tymi natychmiast zapomina.
kic ależ poodpoczywasz... chociaż połóż się wygodnie coby nogi wypoczęły to głowa da radę. A swoja droga to objawy ciążowe u ciebie w pełnym rozkwicie :D
madzia no to gratuluje nowego mechanicznego dziecka :)
dorka zdrówka, dla was uziemienie to chyba jak tortury więc mam nadzieje, że Misi szybko przejdzie i odwiedziny super wyjdą.
Julia Super to. Ty ładnie ekspert od paznokci jesteś :D Ja w liceum uuuwielbiałam malować (zwykle na polskim <fcuk>ależ ze mnie ancymon był) teraz zwykle zanim mi wyschną to 20 razy o coś zahaczę...dobrze, że płytke mam jak to u wegetarian -ładna i mocną to nie jest tak źle. Tez bym chciała Zafirę-5 się zmieści :p
tosika nas tez czekają teraz szczepionki- po tej ospie trzeba było poczekać i mamy zaległa i Tosi szczepionkę i Tymka.
Tymciu tez strzela "bombkę" i takie ogromne oczy kota ze szreka. Śliczny przy tym jest ale nie ze mną te numery. Tosia załatwia to inaczej- jak ją ostatnio bratowa usłyszała to zrobiła taakie oczy po czym stwierdziła "nie dziwie się że ją bierzesz na ręce"- będzie wokalistka rockowa- po tatusiu.

Leeeń ze mnie, muszę się za odkurzanie wziąć, potem naleśniki robie. No i te zdjęcia...i...ehh. Ale to i tak malutko jak nie ma Tymcia i nie muszę on stop zbierać, ścierać, nadzorować, siedzieć na podłodze...Patryk z okazji choroby dostał wspanialomyśle pozwolenie na grę na kompie ale skoro na tyle dobrze się czuje to przydało by się siąść z nim do książek bo nie chce żeby sobie zaległości porobił. W dodatku w piątek zwykle robię mu lekcje angielskiego- w tej szkole uczą masakrycznie. O własnie chorowitek skończyła grać. Nic ruszam tyłka puki Tosia śpi...
Dajcie mi kopa na rozruch...
 
reklama
Surv zdróweczka dla Flo,ale ją dopadło,najważniejsze że płuca i oskrzela ok.
Madzia to pochwal się jakie auto kupiliście
Tosika to imprezujecie sobie,fajnie
Haszi przecież masz prawo poleniuchować:-)
Julia paznokcie fajne. Podobają mi się takie,ale już się wyleczyłam z żeli, masakrycznie dochodzą po nich moje paznokcie
Tosika dzięki za rady. U nas jest ten problem,że wszystkim "siadł" handel. Prawda jest taka że tu wszytko jest. Ja jako jedyna miałam tego typu ubrania i nawet to nie źle szło. Dodatkowo jest tylko jeden sklep,ale ma sporo wyższe ceny od nas,więc mamy nad nimi przewagę bo sporo klientów już o tym wie. Dziś mi np klientka napisała smsa że mam najładniejsze ubrania w całym mieście. I że jest zadowolona ze spodni,bardzo mi miło się zrobiło.
U nas w centrum wszytko jest ubrania damskie ,młodzieżowe,dziecięce,niemowlęce,torby,buty dosłownie wszystko
 
Do góry