reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Kic - postaram się w czwartek albo w piątek podjechać tam i jakby co to będę do Ciebie dzwonić.
Kamu - mam małe pytanko do Ciebie odnośnie torebek, piszę do Ciebie PRIV.
 
reklama
Dzięki za życzenia!

Właśnie mama mi wczoraj mówiła o tych wciągających bankomatach,może się uda:tak: Sprawdziłam dziś konto i transakcja z bankomatu jest jedna,czyli chyba ta co wyjęłam kase jeszcze raz. Oby ;-)

Oj nie da rady pisać,bo młoda na kolanach mi skacze, zaraz mi zęby wybije.

Milego dnia! prawdopodobnie ostatni taki ciepły w tym roku:sorry2:
 
Pabla jak coś to puść długi sygnał, a ja oddzwonię-nie będziesz jeszcze kasy tracić. Podaj konto to ci przeleję, żebyś nie musiała wykładać ze swoich.
 
Hej! Po zebraniach. Wszystko u dzieciaków w porządku
U nas dziś jeszcze ciepło. A jak na zachodzie?
Byłam wczoraj na fitnessie. Ale mnie mięśnie rąk bolą:shocked2:
 
witam

spóźnione życzenia urodzinowe dla naszego słodziaka Cinka
oraz pełnej energii cioci Madzi
spełnienia marzeń

a mnie codzienność wessała i nie mam nawet chwili na kompa
miałam gości od czwartku do niedzieli
a od pon porządki parnia itp
teraz mały śpi ja po śniadaniu i kawie mam chwilę

Post super, że Cinko w plu daje radę;-)

Kasiu ale dobrze Ci z tym fitnesem
już nie moge sie doczekać kiedy odklei sie Ignaś od cycka i ja zacznę dbac o formę tzn chodzić na zajęcia bo sama to nie mam siły się motywowac do ćwiczeń

Dorka oby szybko katarek F przeszedł

oj u nas pochmurno dzis i tak jak mówili koniec lata i ciepła
az nie chce myśleć o jesieni i chłodzie
za tydzień szczepienie i może wreszcie od października zacznę chodzic na basen z Ignasiem
dalej ćwiczymy i juz widze poprawę, ale to jeszcze nie to
z moim starszakiem musze za to do ortopedy bo brzydko chodzi i do okulisty bo mruga oczami i mówi, że go pieka a bajki w tv ograniczone do minimum
teraz siedzimy nad puzlami kolorowankami i lego;-)
barkuje mi tego p-la ale w październiku do dziadków na 2 tyg wyślę tzn sam chce bo on uwielbia tam być
dobra tyle o sobie
zmykam się zorganizować zanim małe się obudzi

miłego dzionka
 
Na zachodzie też ciepło było, nwet bardzo.
Dzisiaj zapowiadali 15 stopni,ale coś ok 19 jest,więc nie tak źle, tyle tylko,że co chwilę pada:eek:

Mysmy dzisiaj do 9.10 pospały:-) ale w nocy była raban od 3 do 4.30,a potem po 6 pobudka na mleko,więc aż tak pieknie to nie jest:-p
Maciek dzisiaj w przedszkolu od 7, K go zawoził,bo jechał na szkolenie,więc mnie bez auta zostawił. Ciekawe jak tam Maciej,bo pewnie nie do swojej grupy z rana szedł,więc mógl być smutek:sorry: Ciągle ma z tym problem, tym bardziej teraz , gdzie jego sala jest na górze, maluchy na dole i to własnie na dole sie dzieci rano zbierają,a przecież on jest już starszakiem:sorry:

Muszę się zmusić do napisania maila do nieuczciwego sprzedawcy.Kurcze kupiłam buciki dla młodej, w "stanie bardzo dobrym,niemal nieużywane",a tu przyszły takie zdarte czubki ,że szok, do tego brudne. Niecierpię takiej niekompetencji i oszustwa i tego,że teraz będę się musiała użerać z takim babolem:no:

Renia mi też się cieżko zmusić do ćwiczeń,choć przyznam ,ze w tydzien dietowania 2 kg zrzuciłam :-) z ćwiczeniami pewnie lepszy byłby efekt,ale jakoś tak czsu nie mam ;-)
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry u nas juz chlodno dzisiaj ok 15,i przelotne opady:tak:Po lekarzu ok,Misia oczywiscie osluchowo "czysta", ale wyskoczyly jej takie krosty i lekarka mowila ze to bakteryjne jakies:eek:,wiec ma zakaz zblizania sie do F i do konca tyg nie idzie do przedszkla:no:F ok tylko katar,inhalacje wit C,Fenisti:tak:
Madzia ja pospalam do 9.45 z tym ze maly obudizl sie o 5 na jedzenie i niespal ponad godzi wiec go wzielam do nas i zasnal,potem po 7 wstala Misia i co chwile cos chciala ode mnie:crazy:(zeby nie bylo za kolorowo;-)). U nas w przedszkolu tak samo dzieci zbieraja sie na dole w jednej sali:tak:
Renia je zamierzam w przyszlym tyg zaczac chodzic na silownie,albo arerobik:tak:Przez 2 godzi spokojnie G da rade:-D
Kasia ja po graniu z Misia w kregle na Xbox-e mialam zakwasy:-D
No to my siedzimy w domu:no:Maly spi,Misia robi balagan:rofl2: Ja robie mus z jablek,G idzie dzis na zebranie do Misi:tak: Na spacer raczej nie pojdziemy:-(Moze pozniej ja sama wyskocze z F:tak:
niezle co?:szok:http://www.joemonster.org/art/21031/Matka_roku_2012
Milego dnia
 
Ostatnia edycja:
hej
Dorka zdrówka dla dzieci :tak:
widzę, że mamusie o formę zaczynają dbać, prawie jak na wiosnę;-)
wczoraj poszłam do pralni chemicznej odebrac dywanik i dostałam opierrrr...że pani musiała wytrzepac dywanik, że go w ogóle nie odkurzyłam :szok: na co ja, że owszem odkurzyłam; a ona tak: proszę pani ten dywanik nie był odkurzany; musiałam go ręcznie czyscić; gdybym go wrzuciła do pralki, to by się zepsuła
więc drogie panie, zanim pójdziecie z dywanem do pralni, proszę go wytzrepać i wyczyscic najlepiej :-)
pani skasowala 25 zł, a gdy połozylam go na ziemi, żeby zobaczyc czy zeszla plastelina- wzbił się tuman kurzu :-)
pani ma przechlapane-mój mąż tam pojechał :cool2::-p
tydzien temu poszlam i zapytalam czy w ogole sie da wyczyscic, bo plastelina jest-oczywiscie nie ma problemu, ale do odbioru za tydzien, bo maja duzo roboty; no! po tygodniu nie zdarzyly najwidoczniej go wyprac (pewnie na złość) :confused2:

czekam na kolezanke z dziecmi, piecze wlasnie ciasto; mniam mniam
 
Witam:)
U nas też ciepło, ale non stop coś leci z nieba, więc plac zabaw raczej sobie odpuścimy:confused2:
Udało mi się dziś poprasować górę ciuchów więc jedno pożyteczne zadanie zrobiłam:-p

Dorka, Madzia przypuszczam że w każdym p-lu tak jest:) to wynika z ilości godzin w danym oddziale (czyt. grupie);-)
Madzia podrzuć link do tego sprzedawcy:confused2:ja tam rzadko buty kupuję przez all ale inne rzeczy mi się zdarza więc wolę mieć na liście nie uczciwą babę:-pa tak w ogóle jaki rozmiar ma Maja?

ok lecę do mojej ząbkującej marudy:confused2:
 
reklama
heloł

ale dzień
spacer do 15
a od 16 dzieciaki i ja padliśmy (tuż przed burzą)
i tak sobie chłopcy wypoczeli, że Tymi twierdzi, że już wyspany i spać nie może
a Ignasia udało się znowu ululać po jedzeniu

ja miałam za prasowanie się zabrać ale rezygnuję - posegreguję na jutro i ogarnę

P przywiózł murę więc musze jeszcze ją wyszykować odświeżyć, przeprać i zaczne jej używać
Ignaś tak rośnie, że już na styk w stokkowej;-)

ja o 18 kawę walnęłam i w nocy będę po ścianach chodzic zamiast wypoczywać
a zmęczenie u mnie narasta i narasta i coraz mniej we mnie cierpliwości - niestety na starszaku czasem sie to odbija i jest mi później przykro
chcę urlopu jakiegoś
wyrwania z tej monotonii

Dorka super, że na fitness pojdziesz
moje niestety nie jest regularne w jedzeniu
potrafi co 3h a nawet co 1h jeść a odciągać mi sie po prostu nie chce - nie znoszę laktatora
niebawem wprowadzać zaczniemy pokarmy słoiczkowe więc wtedy więcej luzu będzie;-)
no i zdrówka dla dzieciarni

Surv jak Sara znosi dokarmianie?
kurcze blade rosną te nasze pociechy
moj już wścieka się na zęby - dziąsła swędzą niemiłosiernie
oby szybko wyszły bo strasznie sie meczy

dobra znikam jednak cos jeszcze porobić zanim kolejne karmienie nadejdzie
dobrej nocki
 
Do góry