reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Witam sie i ja w środowy ranek.
Julek śpi ciekawe jak długo:-),bo w dzień to ostatnio ciężko z tym spaniem w domu oczywiście,bo jak tylko poczuje dwór to oczywiscie dzieck nie ma,spi i spi.Na dworze fajna pogoda,a ja ma tyle roboty i okna do mycia,prasowanie,kurze do starcia na szafie a nie mam checi.Chyba kawke na rozruszanie trzeba.a mały do tego jakis marudny!
EWA -życze CI sukcesów w załatwianiu spraw!!!
A WSZYSTKIM MAMUSIĄ RÓWNIERZ MIŁEGO SPOKOJNEGO DNIA BEZ ŻADNYCH NIESPODZIANEK OCZYWIŚCIE TYCH NIE MIŁYCH:-D:-D:-D.

A Dziewczynki chcialam sie WAS zapytać czy wasze maluszki też wkładaja rączke do buzi,bo mój to coraz czesciej robi, i aż mlaska chociaż jest najedzony a przy tym ślini sie jak mopsik;-),no i czesto ostatnio sie domaga smoczka ! ???
Myśle ,że może dlatego,że potrzebuje ssać,a jak dm smoka to jest dobrze.
Kurcze niechce go nauczyć do dydka:-( ,ale co jak nie dam to sie wscieka!!!

A BEATKO GRATULLUJE SWOJEJ WŁASNEJ DZIUPLI;-)!!!
Kiedy my tak już będziemy na swoim:-(,budowa rusza na wiosne teraz sprawy papierkowe no i plan domu.A ja już sie nie moge doczekać kiedy obudze sie we własnej sypialni i na pije kawke z moim KOCHANYM MĘŻEM:-D!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
alusia pezeciez Jasiek bardzo ladnie spi! u nas jest tak: kąpanie ok. 19.30, jedzenie, spanie do ok.2, jedzenie, pobudka o 4, jedzenie a potem ok. 5, no moze blizej 6tej fikanie. pozniej spanko dopiero ok.9-10, wiec baaardzo podobnie jak u Was, ale juz nawet nie próbuje 'przestawiac' bo nawet jak go wykąpalam godzine pozniej to mi wstal jeszcze wczesniej:wściekła/y::-D

iwon- na stos!!!!:-D
justysia na tym etapie rozwoju na jakim są nasze dzieci rączka w buzi to norma. Niedawno nawet wyczytałam ze to teraz ulubiona zabawka naszych pociech w tym wieku;-), no a slinic się przy tym co jak co ale muszą, a poza tym to podobno tez jest przygotowanie do wsprowadzania nowych , gestszych posiłkow, bo to juz niedlugo przeciez:-)
 
No właśnie a od kiedy wprowadzamy nowe posiłki ?? Bo nie wiem czy jak skonczy Moj Jasiek 3 miesiace czyli od 2 pażdziernika czy od 2 listopada ;))
 
alusia tak na chlopski rozum to wydaje mi sie ze od listopada, bo nowosci sie wprowadza od 4tego miesiąca, po 3cim miesiącu, czy jak kto woli, ale wypada to na listopad w Waszym przypadku, bo rozumiem, ze jestescie na butli?
Kurde niby małe dziecko drugie mam w domu, a sie czuje jakas tępa w tych tematach:eek:
 
A my po szczepieniu, nie było tak źle, ale po spanku jak zaczął się mały okropnie drzeć, byłam w szoku, nie wiedziałam, że tak potrafi, na chwilę się uspokajał i znowu. Szkoda mi go bardzo, nastresował się widać.
Kupiliśmy vibrucol, bo kiedyś wiem że któraś z was pisała o tych magicznych czopkach i efekt, że przed 20tą nawet się uśmiechnął:-), teraz śpi, mam nadzieje, że już będzie spokojnie, choć miał 37,5 i nie wiem czy nie będzie temperatura rosła, aż się boję tej nocy.
Mały urósł do 60cm i ma 5180kg:-)
 
Karola daj żyć, błagam!:tak::-p
Wczoraj przechwaliłam Dominika i dziś już nie było takiej sielanki. :no:Wieczorem oczy się mu bardzo otworzyły i dopiero co zasnął!:szok:
 
czesc dziewczyny!
bardzo dawno mnie nie było!
najpierw przeprowadzka do Olsztyna, później próba ogarnięcia miliona kartonów i pomieszczenie wszystkiego w meblach, które tu zastaliśmy, a póxniej niestety pobyt w szpitalu ze Stasiem. Byliśmy tam 10 dni. Miał zapalenie dróg moczowych. Juz jest ok,ale szczepiony jeszcze nie był przez ten pobyt w szpitalu.

Wiecej napisze jutro, jak wpadne na forum, dzis padam!!!
buziaki
 
reklama
Witam się czwartkowo... Dzisiaj pogoda taka sobie, a mnie czeka dzień poza domem... zaraz wychodzę odstawić dzieciaki do mojej mamy i w drogę do Katowic. Trzymajcie kciuki za moją pracę :unsure: !!!!!!!! później obiadek u mojej mamy. Będą moje babcie - prababcie moich dzieci, więc Tomasz będzie musiał powiedzieć wszystkie wierszyki jakie zna (najlepiej wychodzi mu "Kto ), a na 18 do szkoły muzycznej ze starszym ;-) i tak cały dzionek minie zanim się obejrzę...
Miłego dnia życzę wszystkim mamom i maluszkom :-)
 
Do góry