reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

reklama
"Jest jeszcze taka nowoczesna dzielnica, ze szklanymi budynkami, ale nie mogę sobie przypomnieć jak się nazywa:confused: Ja tam nie pojechałam, ale ponoć fajna"

albo o La Defense?

Kamlotka, dzięki!
jeszcze 5 dni i wracam do pracy, i nie wiem czy się cieszę czy nie
 
Ostatnia edycja:
ehhh Marissa cos jakas dziwna:confused: ciagle marudzi, jak ja poloze to bum in na brzuszku lezy a za minute juz steki i jeki by ja wziac na rece, spac nie, malo je....
ja juz sily dzis nie mam, oj zeby juz byla 17 bo seb wroci z pracy i sie nia zajmie bo ja dzis wysiadam....na sile ubralam ja i wystawilam na dwor bo w domu wcale nie chce spac a na dworzu usnela, ciekawe na jak dlugo
 
Maylah- ja byłam w Paryżu tylko raz na 5 dni. Więc nie zdążyłam wszystkiego zobaczyć:-( A bardzo bym chciała pojechać jak będzie wiosna! Niekoniecznie w tym roku, ale koniecznie wiosną. Teraz nas nie stać na to, ale wyjazd do Paryża to moje największe marzenie w tej chwili.
Może Ty mi odpowiesz na pytanie czy we Francji jest coś takiego jak słodkie albo półsłodkie wino? Bo próbowałam tam kupić, a sprzedawcy nie wiedzieli o co mi chodzi.... A używałam wyrazu ze słownika. Próbowałam też tłumaczyć tak własnymi słowami, że ma być słodkie w smaku, to pokazywali mi w sklepie półkę ze słodyczami:baffled::confused: I cały czas mnie to zastanawia:-D
 
no dziekujemy wyszly dwa na raz ale takie malutkie kujki,czyli za nim wyjdzie caly to jeszcze potrwa, a on z tego wszystkiego biegunki dostał, ale ogolnie jest bardzo grzeczny
 
reklama
Ada- gratulacje dla Kacperka. Teraz już choróbsko pójdzie jak najdalej od Was:tak:
Vioreczka- nie martw się, jakoś przeżyjesz rozstanie. Ja szczerze mówiąc myślałam, że będzie gorzej... Pierwsze dni było stresujące, a później już lepiej. Wiadomo, że cały czas się myśli o maleństwie, ale z czasem się przyzwyczaisz. A wracasz na pełny etat czy na jakąś część?
Willsonka- dziękuję za informację o tej promocji pampersów. Chętnie skorzystam, bo rzeczywiście się opłaca. :tak:
Ada- Ty masz w Zabrzu Makro, prawda? Robisz tam czasem jakieś zakupy? Ja chyba właśnie tam się wybiorę, bo mam najbliżej.
Maja- dopiero zauważyłam, że pisałaś też o La Defense:-) Znasz Paryż?
 
Do góry