reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Asiu, no to nie dużo , na pewno będą dobre ;-)
Ja jakoś dla siebie po ciąży nie umiem ciuszków na allegro kupować, przez te moje troczki, tzn sadełko, ciężko mi dobrać bluzki,jedna bluzkę kupiłam, i wyglądam w niej jak po młodszej siostrze:szok:
 
reklama
Iwon a co to za miejscowość ?Jakies atrakcje dla dzieci ,napisz wiecej.
Masz jakies linki??
Mi sie tez morze marzy jak mężowi coś szef rzuci na urlop to jedziemy ,choćby bym miała w kombiku spać to jedziemy.:tak:


MELASZEK a z siłowniią jade równo ,trzy razy w tyg. bez ściemniania.:tak:
Jestem padnięta dziś,ale o wiele lepiej sie człowiek czuje , a tak wogóle to miałyśmy by dziś basen .:-(
i przestań z tym sadekiem ,mi położna powiedziała w lutym ,że pięknego ciała nigdy nie zawiele!!!:no::tak::tak::tak::tak::-D;-)

DMUCHAWCU jeszcze pietruszka do wit.C i żurawiny ,a urospet czasem nie można .
Byś musiała sie popytać , na test jeszcze za wczesnie chyba ,co ??
TRZYMAM KCIUKASY ZA WAS !!
 
byłam:-D:-D:-D:-D
3 dni, ten Dukan to nie dla mnie, poddałam sie bo nie cierpie nabiału, twarogów, mleka, ehhh nie mam silnej woli
Ja jednak wiem,ze mi ruchu brakuje najbardziej, bo z wga nie jest najgorzej , tylko wizualnie nie za bardzo,ale zycie jest za krótkie zeby sie zamartwiać
 
Witajcie dziewczyny! Trochę się rozkręciłyście z tym pisaniem bo nadrobić jest ciężko.
Dmuchawiec, ja też na początku ciąży miałam zapalenie pęcherza, niestety skończyło się na antybiotyku i tak 3 razy! Ale jak widać mały był silny i pomimo antybiotyku wyrósł na zdrowego i silnego bobasa. Tak że się nie przejmuj! Będzie dobrze! Życzę dwóch kreseczek.

Alusia8989 ja też miałam mało wód płodowych pod koniec ciąży, wszystko dobrze się skończyło, musiałam jedynie bardziej uważać na urazy, by dziecku się nic nie stało.

Beata26 cieszę się że małej nic się nie stało. Ja też ostatnio popełnilam ten sam błąd, odwróciłam się na chwilkę i Dawid wylądował główką na podłodze. Na szczęście był dywan i nic mu się nie stało, nawet zadrapania. Za to ja chodziłam cały dzień zła na siebie. Właśnie uczę go schodzenia tyłem, jakoś uparł się na przód i ciężko mu to idzie.

Ewa25 piękna sukienka, a figura? Tylko pozazdrościć. Jakaś sekretna dieta cud?

Muszę się wam pochwalic że mój mały łobuziak zrobił dzis pierwsze susiu do nocniczka. I pozrywał wszystkie zabezpieczenia z szafek, szuflad i narożników… nawet nie wiem kiedy to zrobił!
Będę kończyć bo już późno a jutro jak codziennie trzeba być w formie.
A i dziś przypada moja 3cia rocznica ślubu. Jak ten czas szybko biegnie, to już 3 lata! I tak jakoś mi smutno że mężuś daleko. Spokojnej nocki Wam i Waszym kruszynkom
 

Załączniki

  • DSC03129-1.jpg
    DSC03129-1.jpg
    21,1 KB · Wyświetleń: 27
  • 2868.jpg
    2868.jpg
    26,1 KB · Wyświetleń: 28
Femme to wszytskiego dobrego z okazji rocznicy slubu, Śliczna z Was para!!!!!!
my tez w tym roku trzecia bedziemy miec, ale w grudniu:-)
I gratki dla Dawidka, ja tez sie musze wziąć za ten nocnik, ale jakoś mi brak pomysłu

Justynko, no pech z tym basenem, ja nie wiem, czy oni myslą ze wiosną to ludzie sie juz kąpią w jeziorach???

 
Femme piękne zdjęcia :)

Dziewczyny muszę Wam się pożalić...ponad 3 lata temu zrezygnowałam z palenia papierosów, po prawie 9 latach intensywnego palenia. Po rzuceniu zdarzyły mi się ze 4 wpadki (fajeczka gdzieś na imprezce itp). W moim otoczeniu nie ma nikogo palącego. A ja mam taką chęć na papierosa że aż mnie nosi!!! Pomóżcie!
 
Asiu zjedz czekoladę!!!!!!!!
Ja nigdy nie paliłam, wiec nie wiem, jak to jest być uzależnionym , ale wiem że musiałaś przejść przez mękę żeby rzucić, dałaś radę, i za to CI się należą ukłony:tak: Zoabcz ile już osiągnęłaś, o ile dni sobie przedłożyłaś życie, masz Kubusia, masz dla kogo życ,być wspaniałą mamą,żoną i babcią!!!!
Trzymam kochana kciuki:tak::tak::tak::tak:

 
Witamy nocnie :tak:

Mąż planowałniewiadomo jaki wieczór bo teściowej nie ma na noc a tu du...pa bo zasnąłzanim wróciłam z łązienki :-D Chyba będzie dzisiaj samoobsługa :-D

Troszkę się ruszyło na forum:-)
Dzisiaj normalnie u mnie słońce świeciło i było cieplutko, po dwóch dniach wyszłam na spacer, spotkałąm się z koleżanką (jej dzieci to 1 i 2,5lat) ale zaraz musiała wracac do domu bo synuś 2,5 w majtki nasiusiał i dalej sama chodziłam :sorry2:

Wiecie co? Ostatnio mojej koleżance usuwano ciąże pozamaciczną i oni ten płód chowają przy grobie dziadków, szczeże to nie wiedziałąm że tak u nas jest przy tak wczesnej ciąży (7tc) No i ona bierze połowe macieżyńskiego, bo tak przysługuje

Dmuchawiec mam nadz że jutro będzie już lepiej, życzę by wszystko poszło po Twojej myśli :tak:

Femme Najlepszego z okazji rocznicy, nam w czerwcu przypada 2. Ślicznie wyglądałąś w dniu ślubu, pięęęęęęękny welon :tak:
My już od grudnia siusiamy i kupkamy na nocnik :tak:

Alusia fajnie że się odezwałąś, moja kol też miała małowodzie, urodziła w terminie, ale przed końcem zostawili ją w szpitalu na obserwacji

Beata26 bidulka mała :-( Ja ostatnio też zapatrzałam się na kompa a Mała uderzyła się w parapet, między okiem a brwią, strasznie płakała, a po 10 min miała już sine, to było przed wczoraj a dzisiaj już prawie nic nie ma, a myślałam że to będzie niezły siniak :szok:

Ewa podzielam zdanie dziewczyn :-):-):tak::tak:

iwon3004 super że są takie miejsca, gdzie warto wracac :tak:

maylah dobrze że pizza smakowała, u nas poza krzesełkiem do karmienia nie ma ani jednej zabawki w pizzeriach. W galerii to w salonie ery i w aptece są kąciki dla dzieciaczków, nawet w sklepie z bieliną, ale w restauracjach jeszcze nie spotkałąm, no w jednej jest, ale to najdroższa w mieście

Justysia mam nadz że dzieciaczki grzecznie poszły spac

tralalala1 NIE PAL!!!! Bo Cię znowu wciągnie i co wtedy? Tyle abstynencji na nic :no: Ja paliłam 6 lat i 6 już nie palę, rzuciłam z dnia na dzień dla mojego M i nigdy nie zacznę, bo to cholerstwo takie drogie że szok :szok: ale nie o to chodzi, ZDROWIE NAJWAŻNIEJSZE!!!
 
reklama
Iwon to startujecie w moje rodzinne strony :) Może się spotkamy :)
Z miłą chęcią.:-):-) Jeszcze się zgadamy dokładnie.... My 5 lipca chcemy być na miejscu.:tak:;-) I cały tydzień pełnej laby. :-D
Ja jakoś dla siebie po ciąży nie umiem ciuszków na allegro kupować, przez te moje troczki, tzn sadełko, ciężko mi dobrać bluzki,jedna bluzkę kupiłam, i wyglądam w niej jak po młodszej siostrze:szok:
He heheh Magdzia to moje przeciwieństwo jesteś. Bo ja jak zrobiłam moje 1 zakup na allegro po ciąży to kupiłam o 2 rozmiary za duże ciuchy i wszystko musiałam oddawać i wymieniać. :szok::no::-D
Iwon a co to za miejscowość ?Jakies atrakcje dla dzieci ,napisz wiecej.
Masz jakies linki??
www.dzwirzyno.pl :: Raz przyjedziesz - wrócisz na pewno... - link ogólny....
I trochę prywatnych fotek na zachętę:
2hf0v9x.jpg

2vx10nc.jpg
4j4wuc.jpg
2dkl2c1.jpg


Ja jednak wiem,ze mi ruchu brakuje najbardziej, bo z wga nie jest najgorzej , tylko wizualnie nie za bardzo,ale zycie jest za krótkie zeby sie zamartwiać
[/COLOR][/FONT]
Wagę to Ty masz doskonałą z tego co pamiętam!

Beata26 cieszę się że małej nic się nie stało. Ja też ostatnio popełnilam ten sam błąd, odwróciłam się na chwilkę i Dawid wylądował główką na podłodze. Na szczęście był dywan i nic mu się nie stało, nawet zadrapania. Za to ja chodziłam cały dzień zła na siebie. Właśnie uczę go schodzenia tyłem, jakoś uparł się na przód i ciężko mu to idzie.
Mój się już nauczył! Załapał za 3 pokazaniem o co chodzi. Teraz dumnie chwali się jak ładnie schodzi nawet z bardzo dużych wysokości.

Wiecie co? Ostatnio mojej koleżance usuwano ciąże pozamaciczną i oni ten płód chowają przy grobie dziadków, szczeże to nie wiedziałąm że tak u nas jest przy tak wczesnej ciąży (7tc) No i ona bierze połowe macieżyńskiego, bo tak przysługuje

Jest!!! I należy się to każdej kobiecie która poroniła. Bez względu na wiek ciąży.
Szkoda tylko, że o takich rzeczach mało kto wie i lekarze nie informują o tym w szpitalach.
 
Ostatnia edycja:
Do góry