reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

reklama
:-D Wojtek wrócił do domu a Tomi został w przedszkolu!!!! Teraz Wojtek jedzie na chwilę do miasta i pojedzie po Tomka... Wojtek siedział przed salą i poprosił panią Michasię, żeby powiedziała Tomkowi, że tatus pojechał na chwilę do pracy i przyjedzie później po niego. No i Tomi przyjął to bez problemu :-)
 
Witam w pochmurną i deszczową pogodę! Ale zrobiłam się obowiązkowa i dziennie tu zaglądam , ciekawe jak długo?
U nas nocka ok, rano przyszła teściowa i mogłam spokojnie zaprowadzić Stasia do przedszkola , bo z Maksem to nie jest takie proste , bo on wiecznie chodzi swoimi drogami ! Na dodatek nie chce z stamtąd wyjść! Przyszłam a moje dziecko stoi w drzwiach i z płaczem "mama dzieci" Nawet wie dokąd poszłam skubaniec!
ANIU a ty na pewno masz przecudowny brzuszek i nie chciej mieć za duży bo taki brzuszek jest bardzo uciążliwy, nie wspominając o tym ,że masz Zosieńkę a do niej trzeba się schylać i dźwigać ją a z dużym brzusiem to naprawdę nie jest proste, wiem to po sobie i po prostu byłam zła ,że inne mają małe zgrabne brzusie a ja mam bęben!Najgorzej było jak już ciuchy ciążowe zrobiły się za małe i gumka musiała być pod brzuchem a nie na! Mimo wszystko ja uwielbiam patrzeć na kobiety w ciąży , one są takie promieniujące ,że aż się żyć chce!
Ewa nie byłaś ty czasem pod koniec sierpnia w Ustroniu! Zawsze chce się spytać i zapominam, bo przechodziłam koło kobietki z dwójką dzieci jedne w wózku drugie na takim rowerku bez pedałów, a ta kobietka była do ciebie podobna , no ale nigdy cię na żywo nie widziałam więc może po prostu była podobna!
Justyś ty o swoich bykach piszesz , a ja wcale nie jestem lepsza właśnie wyłapałam byka w moim poprzednim poście , ale ja dyslektyczka jestem i czasami pisze tak jak pisze!
 
Tak się właśnie zastanawiałam nad tą jazdą na 2 kółkach, czy jeszcze w tym roku Tomi zdąży załapać przed zimą... ale to wszystko zależy kiedy jego nóżka wróci do normy, bo jeszcze troszkę kuśtyka. Chciałby już skakać i biegać, ale musimy go stopować, bo robi to wszystko na jednej nodze. Nie jest jeszcze w stanie chodzić po schodach na tej nodze. Chodzi po schodach dostawiając nóżkę, bo nie podniesie się na tej co była w gipsie. Oby szybko wróciła do normy.
 
Tak się właśnie zastanawiałam nad tą jazdą na 2 kółkach, czy jeszcze w tym roku Tomi zdąży załapać przed zimą... ale to wszystko zależy kiedy jego nóżka wróci do normy, bo jeszcze troszkę kuśtyka. Chciałby już skakać i biegać, ale musimy go stopować, bo robi to wszystko na jednej nodze. Nie jest jeszcze w stanie chodzić po schodach na tej nodze. Chodzi po schodach dostawiając nóżkę, bo nie podniesie się na tej co była w gipsie. Oby szybko wróciła do normy.
Poczekajcie do wiosny nóżka się unormuje , a przy nauce może zdążyć się nie jedna wywrotka. Ja się tylko obawiam ,że do wiosny to ten mój rowerzysta zapomni jak to było!
 
dmuchawcu ja poproszę zbożówki... ech dla takiego nałoga kawowego jak ja, absolutny zakaz kawy na trzy miechy to dramat, ja w ciąży [pod koniec] piłam kawę [jedną małą z mlekiem] a teraz po operacji w sierpniu to jeszcze do połowy listopada mi nie wolno...

ewa gratulacje dla przedszkolaka :D
 
reklama
Do góry