Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij



Dziewczyny HELP!
Dopadl mnie problem ....
dzisiaj wstalam i szlam na kibelek i cos mi nie tak ..
no i :-(mam hemoroidy :--
-
-(
Normalnie takiego dola zajeb.....nigdy tego nie mialam ,dziwne uczucie takie ;/
Czytalam ,ze to z przesilenia sie robi wiec chyba wyszlo mi to noszenie polek .....od tego raczej to mam no bo tak to skad
perla wiesz cos moze czy sa tutaj jakies masci na to czy jak ?
Ide do poloznej 8-go wiec jej powiem ..
kurde znika to kiedys wogle ?
Normalnie dola mam ...w poprzedniej ciazy smigalam ile sie dalo do konca ...zero chorob itd ..a teraz jak nie to lozysko i mialam lezec teraz jakie gowno znowu ehhhh..
Dziewczyny HELP!
Dopadl mnie problem ....
dzisiaj wstalam i szlam na kibelek i cos mi nie tak ..
no i :-(mam hemoroidy :--
-
-(
Normalnie takiego dola zajeb.....nigdy tego nie mialam ,dziwne uczucie takie ;/
Czytalam ,ze to z przesilenia sie robi wiec chyba wyszlo mi to noszenie polek .....od tego raczej to mam no bo tak to skad
perla wiesz cos moze czy sa tutaj jakies masci na to czy jak ?
Ide do poloznej 8-go wiec jej powiem ..
kurde znika to kiedys wogle ?
Normalnie dola mam ...w poprzedniej ciazy smigalam ile sie dalo do konca ...zero chorob itd ..a teraz jak nie to lozysko i mialam lezec teraz jakie gowno znowu ehhhh..
Dziewczyny HELP!
Dopadl mnie problem ....
dzisiaj wstalam i szlam na kibelek i cos mi nie tak ..
no i :-(mam hemoroidy :--
-
-(
Normalnie takiego dola zajeb.....nigdy tego nie mialam ,dziwne uczucie takie ;/
Czytalam ,ze to z przesilenia sie robi wiec chyba wyszlo mi to noszenie polek .....od tego raczej to mam no bo tak to skad
perla wiesz cos moze czy sa tutaj jakies masci na to czy jak ?
Ide do poloznej 8-go wiec jej powiem ..
kurde znika to kiedys wogle ?
Normalnie dola mam ...w poprzedniej ciazy smigalam ile sie dalo do konca ...zero chorob itd ..a teraz jak nie to lozysko i mialam lezec teraz jakie gowno znowu ehhhh..
kochana bardzo Ci wspolczuje bo znam ten bol! mi wyskoczyly po porodzie z wysilku, ale po tubce masci "Posterisan H" przeszlo...Dziewczyny HELP!
Dopadl mnie problem ....
dzisiaj wstalam i szlam na kibelek i cos mi nie tak ..
no i :-(mam hemoroidy :--
-
-(
Normalnie takiego dola zajeb.....nigdy tego nie mialam ,dziwne uczucie takie ;/
Czytalam ,ze to z przesilenia sie robi wiec chyba wyszlo mi to noszenie polek .....od tego raczej to mam no bo tak to skad
perla wiesz cos moze czy sa tutaj jakies masci na to czy jak ?
Ide do poloznej 8-go wiec jej powiem ..
kurde znika to kiedys wogle ?
Normalnie dola mam ...w poprzedniej ciazy smigalam ile sie dalo do konca ...zero chorob itd ..a teraz jak nie to lozysko i mialam lezec teraz jakie gowno znowu ehhhh..