reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Vanilka no to super ,że wszytsko ok !!!Teraz tylko czekać,a 14 kg na plusie to malutko.....
Przegapiłaś mecz pewnie ,a Holendrzy grali :)Wieczorem oglądam Włochów...............
Zjadlam talerz zupy, pół kilo truskawek i pół czekolady i później się dziwię,że mi niedobrze i że mam zgagę ;)
no wiem kurde moja holandia grala no...i co jaki wynik ??
a ja sobie juz bede jesc do woli hahaha chce sie najesc jeszcze:)
 
reklama
czesc dziewczyny:-)witam sie po wekendzie:-)pogoda tym razem w sam raz dla ciezarnych, ani za cieplo ani za zimno:-)czyli tak jak lubie...a dzisiaj probuje nadrobic zalegosci w domu, ale jakos strasznie mi sie nie chce a na pranie to juz nie moge patrzec:dry:i wiecie, co?gdy jestem w domu to pochlaniam dwa razy wiecej jedzenia niz normalnie:szok:
 
Pranie powieszone, pozmywane i poodkurzane. Zaraz ma przyjść moja kolezanka i mamy wymyslec co dla wychowawczyni kupic na zakonczenie roku. To koniec trzeciej klasy wiec trzeba coś ekstra kupić. Mialam jeszcze ubranka poprasować malej, ale to raczej jutro zrobię.

tweenie to nie wiem jak to jest. Ciekawe czemu ja musze płacić za te badanie, wszytskie inne miałam bezpłatnie.

Vanilka wizyta udana to najwazniejsze. Czternascie kg to nieduzo, tym bardziej ze Ty juz napewno więcej nie przytyjesz:-)

iwusia29 ja tez zauwazylam ze jak jestem w domu to wiecej jem, niz jak jestem zabiegana
 
w lipcu kończy nam się ubezpieczenie auta i mieszkania. Gdzie teraz najlepsze warunki dają? Akurat w lipcu mamy do opłacenia wszystkie możliwe rachunki :wściekła/y:
 
reklama
hej, ja tylko na moment, wróciłam z wizyty u gina, Malutka się przekręciła i jest już położenie główkowe, przytyłam kolejne 4 kg, ciśnienie wysokie 135/95, wróciła mi infekcja, lekarz pobrał wymaz na tego paciorkowca i tak zbadał, że zaraz umrę z bólu - tak mnie brzuch boli, idę coś zjeść i się położyć - może mi przejdzie.
Aaaaaaaaaaaa i jeszcze jutro mam się zgłosić do niego na dyżur do szpitala na KTG i jakieś inne badania bo stwierdził, że jestem opuchnięta i musi sprawdzić czy to nie szkodzi dzidzi.
Przepraszam ale nie dam rady Was nadrobić, jutro szpital a potem musze pozałatwiać sprawy na uczelni z kartą obiegową żeby dostać dyplom.
Pozdrawiam Was kochane i mam nadzieję, że u Was lepiej niż u mnie...
 
Do góry