reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

w lipcu kończy nam się ubezpieczenie auta i mieszkania. Gdzie teraz najlepsze warunki dają? Akurat w lipcu mamy do opłacenia wszystkie możliwe rachunki :wściekła/y:

Mi najtaniej wyliczy;li ubezpieczenie w AXA - na auto. Mam ubezpi9eczone tam oba-nigdzie nie dostaliśmy lepszych warunków.
Dom mam ubezpieczony w Warcie- też najniższa składka wychodziła :)
 
reklama
hej kochane

Ja ostatnio tak sie drapalam przez weekend, ze dzis pojechalam zrobic badanie na cholestaze. Wiem, ze dopada ciezarne w ostatnich tygodniach ciązy wiec wolalam sie upewnic, ze nic mi nie jest. Wyniki w normie wiec jestem spokojniejsza a moze to swedzenie to od jakiegos uczulenia bo obrzeram sie odtatnio truskawkami, czeresniami i arbuzem.

Dzis bylam u kosmetyczki na regulacje i henne brwi i od razu sie lepiej czuje.

Ide zaraz sie polozyc bo mnie cos muli
 
ni czesc kobiety:-)

a ja wlasnie wrocilam od gina.maly probuje sie pchac na swiat:-(a to dopiero 34tydz ciazy a wg usg jestem w 39:szok::szok::szok::szok:
i skad tu taka rozbieznosc??i teraz mam bezwzglednie lezec i lazic moge tylko siusiu.ja sie chyba zalamie w tym wyrku:-(

pozdrawiam
 
kamka jeju a skad taka rozbieżnosc. Moze maluszek jest taki duzy. Ale az 5 tyg roznicy. SZOK!!
Dbaj o siebie i odpoczywaj, abys za szybko sie nie rozdwoiła
 
Jestem znowu:-)Przyszedł materacyk do łóżeczka i 200 wkładek laktacyjnych i skończyłam prasować pieluchy. Jeszcze jedna partia prasowania i gotowanie smoczków i będzie wsio zrobione:tak:
Kasik super, że napisałaś!!Zazdroszczę,że masz już dzidziusia w domku :-D
Luise a nasza mowiła, że nie smarować główki, bo ciemieniucha właśnie lubi, jak nie ma dostępu powietrza. Jakby się zrobiła to Xerial Capilare podobno najlepszy.
Super, że Maruśka wychodzi. Dobrze, że udało jej się z tym karmieniem:tak:
Tweenie to jest jakaś paranoja z tymi wynikami. Przecież Ty na cito potrzebujesz i Twoje wyniki są Twoją własnością!!:wściekła/y:
Brejka ja też chciałam zamówić ultradźwiękowy, ale nie wiem, czy to koty słyszą. Podasz linka tej aukcji na allegro??
Aisim to już faktycznie chyba niedługo, skoro takie skurcze:-)A gdzie kupiłaś to urządzenie chicco i za ile jak można wiedzieć??Co do wymazu trzeba zrobić po 36 tyg, czyli może zdążysz?
Dzamena mi stopy o 1 rozmiar urosły:-(
Madzik Ty się zawsze tak denerwujesz, a potem jest wszystko dobrze. Tym razem też tak na pewno będzie i cesarka i wszystko pojdzie jak trzeba:happy2:Ja też będę robić ten wymaz.
Dzamena a można zrobić lewatywę przed wyjazdem na porodówkę??
Aneta ale fajne miałaś spanie!!!Białego arbuza kupiłam w Carfourze:tak:
Malewa w szpitalu mogą to zbadać, albo w aptece można zamówić takie testy specjalne, ale widzę że Ci to już wszyscy napisali:-)
Jedyneczka ale sudokrem na codzień czy tylko na zaczerwienienia?Ja kupiłam Pentakrem.
Kropa uśmiałam się z Twojego snu:tak:
Mysza ja też mam jedne buty na plaskim obcasie. Kupiłam wczesną wiosną i chodzę tylko w nich. A obcasy i koturny w wielkiej ilości czekają w szafie:-)
Patipaula ja miałam ketony w moczu jak byłam odwodniona. Ty chyba do samego porodu będziesz taka mega aktywna;-)
Vanilka super, że Cię ta wizyta uspokoiła!!
Magdzia powodzenia w takim razie i trzymamy kciuki:tak:
 
Ostatnia edycja:
Arlecia a no nie wiem ale lekarz jak popatrzyl na monitor to az go zatkalo:eek:
a dziecko duze wg usg ma od 2998 do 3500:eek: wiec albo ja jestem taka jakas anormalna i moje dziecko ma pole do popisu albo chce miec od urodzenia wpis do ksiegi rekordow guinnessa
a najgorsze jest to ze ja jestem kompletnie w polu z przygotowaniami:-(
ciekawe ile jeszcze bede w 2paku
 
Mruczka - chyba coś pomyliłas w poście bo to kasiek wróciła do domku z małym, a Kama jeszcze w dwupaku!!
Co do uradzenia na komary kupiłam w sklepie w Sosnowcu za 45 zł (na razie testujęna sobie) i dziady nie latają po sypialni. Widziałam je tez na allegro
tu masz opis: www.chicco.pl - wszędzie tam, gdzie dziecko: 0m+, W domu, Urządzenie przenośne odstraszające owady zasilane baterią
O wymaz zapytam w piątek na wizycie!!

senkju już poprawiłam :))
 
reklama
Do góry